Ultima Online

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Ultima Online

Příspěvek od scorpioo »

Díky.No vyzerá to zaujímavo a dúfam, že sa im to podarí. Ja som zatial hral UO iba na servery www.moria.cz.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Dlakovlk
Sigilan
Příspěvky: 30
Registrován: 8.11.2008 12:00

Re: Ultima Online

Příspěvek od Dlakovlk »

Joo to dufa viac ludi,ved natom robia uz asi 5rokov.Oproti inym shardom kde som hral tu to vypada uplne skvelo-rasy ako ludia,elfovia,trpaslii,drowovia,hobiti...a kazdy s unikatnym mestom-ktore budu riadit sami hraci,a havne to adad :) trebars kuzla su uplne prerobene cize ak si hral bg budu ti mnohe zname :) Navyse je tu system perkov-vlastnosti co je tiez genialne+milion inych veci :)snad uz o rok to bude setko dorobene :)
Barsian
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 11.1.2008 15:14

Re: Ultima Online

Příspěvek od Barsian »

nuz dufam ze ta Beta2 uz vyzera aspon ako tak hratelne, ja zacinal na MW, ked ho spustili a drzalo ma to tam asi 3-4 mesiace... nie, ze by mi vadilo, ze tam vela veci nefungovalo alebo ze by tam bolo vela bugov, ale bohuzial 90% co tam zacinalo, nemalo ani len predstavu o tom, co to RP je
snad tam uz teraz taky problem nie je a o ten rok dva to bude poriadny RP shard
Tigerish
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 26.10.2009 21:24

Re: Ultima Online

Příspěvek od Tigerish »

Zdravim jsem Tigerish mozna me nekdo znate ze shardu Midkemia kde se venuji vyvoji naseho serveru ...

Kdyz sem narazil na toto forum, tak bych ho chtel vyuzit pro jakysi pruzkum mezi hraci Ultimy Online.

Zajimalo by me zda davate prednost ceskym free shardum, ci to zkousite v zahranici kde byva vetsi pocet hracu. Zda preferujete RP, ci vam RP prekazi. Zda postarsi grafika hry je pro vas rozhodujicim faktem, ktery pomalu zatlouka hrebicky do rakve. A na jakych hrajete serverech a co vas tam nejvice zaujalo a bavi.

Budu rad za kazdy nazor, nebot hrac je tvor slozity a tezke se v nem vyznat. Diky
Obrázek
Uživatelský avatar
DelMann2
Sigilan
Příspěvky: 43
Registrován: 3.2.2009 17:08

Re: Ultima Online

Příspěvek od DelMann2 »

:think:

Jedině Midkemia :dancing:
smajdalf
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 10.6.2007 19:39

Re: Ultima Online

Příspěvek od smajdalf »

www.andaria.net

Preferuju RP, z čehož vyplívá že hraju na českých shardech. I kdybych se na zahraničních nějak domluvil (jako že moc ne) určitě by to nebylo úplně ideální. Postarší grafika? Absolutně žádný problém, o grafiku mi nikdy nijak moc nešlo.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“