Inquisitor

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
argh
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 29.10.2009 14:23

Inquisitor

Příspěvek od argh »

Ahoj, tak po deseti letech prace je nase ditko jiz v lisovne a v pondeli 9. 11. 2009 by se melo objevit na pultech obchodu. Jedna se o masivni akcni RPG s velkym durazem na pribeh a atmosferu.

Ve hre s detektivni zapletkou budete rozpletat okolnosti zlocinu v odlehlych koutech Rise, ktere se ovsem ukazou byt... no ale nebudu predbihat, doufam, ze uvidite sami :)

Dalsi informace
http://inquisitor.cz/
http://hry.cinemax.cz/inquisitor

video ze hry k videni tady
http://www.youtube.com/watch?v=SF7xu3dg ... r_embedded
argh
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 29.10.2009 14:23

Re: Inquisitor

Příspěvek od argh »

Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Inquisitor

Příspěvek od Jab »

Zatím to vypadá dobře. Byť česká recenze tuším ještě nevyšla, tak si hru většina lidí chválí. Nešťastné je ale trochu datum vydání (chvíli po Dragon Age). Snad se vám alespoň vrátí investice do peněz a času. Předobjednávek asi nebylo málo, nicméně z hlediska hráčské komunity se povětšinou o kvalitě hry rozhoduje až s delším časovým odstupem (vzpomeňme i na díla od Troiky či i na Planescape). Bohužel distributor povětšinou vyžaduje zisky okamžitě.

Přeji minimálně obdobný úspěch, jak měly kdysi Brány Skeldalu. ;-)
argh
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 29.10.2009 14:23

Re: Inquisitor

Příspěvek od argh »

díky. hracske ohlasy me zatim mile prekvapily, trosku jsem se bal, jak to lidi chytne :) ale na recenze jsem taky zvedavy. co se tyce nacasovani, to uz jsme prilis menit nemohli, ja jsem uprimne stastnej, ze uz jsme to vydali, doufam, ze si hraci k inquisitorovi najdou cestu i pres to, ze konkurence je velika.
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Inquisitor

Příspěvek od Adolfik »

nějaké dojmy?
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Inquisitor

Příspěvek od PostTrauma »

Škoda technických nedokonalostí - neexistuje tlačítko "seber vše" a tlačítko pro setřízení inventáře (přesunovat dvacet lektvarů po jednom je celkem otrava), občas zblbne grafika a je třeba hru restartovat, občas hra spadne. Nevím, jestli je to chyba nebo úmysl, ale zatím se mi nijak nezměnilo přesvědčení.

A škoda taky, že rozhovory jsou přes kopírák a možná až zbytečně obsáhlé (sedmiřádkové odstavce začínající slovy "O tom nic nevím" už nečtu). Skřetí jeskyně mě otrávily svojí rozsáhlostí a nemožností dostat se skrz ně nějak rychleji (portál na konci je malé zadostiučinění). Spolubojovníci mají nemožně málo životů (myslím, že to neodpovídá jejich statistikám) a pořád umírají nebo aspoň odbíhají za nepřáteli přes celou mapu, kde umírají.

Nebýt výše zmíněného, mohla by hra mít snad i 90%. Hon na kacíře je dobrý nápad.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
asbage
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 5.9.2013 7:27

Re: Inquisitor

Příspěvek od asbage »

A škoda taky, že rozhovory jsou přes kopírák a možná až zbytečně obsáhlé (sedmiřádkové odstavce začínající slovy "O tom nic nevím" už nečtu). Skřetí jeskyně mě otrávily svojí rozsáhlostí a nemožností dostat se skrz ně nějak rychleji (portál na konci je malé zadostiučinění). Spolubojovníci mají nemožně málo životů (myslím, že to neodpovídá jejich statistikám) a pořád umírají nebo aspoň odbíhají za nepřáteli přes celou mapu, kde umírají.
ged programs ged programs
toefl preparation toefl preparation
a+ book a+ book
ged study guide ged study guide
lsat practice questions lsat practice questions
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“