Dragon Age: Blood Mage / Krvavý Mág

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
ЇЯMA

Dragon Age: Blood Mage / Krvavý Mág

Příspěvek od ЇЯMA »

Měl jsem s tím docela problémy, tak jsem se rozhodl udělat pro to zvláštní téma a pojmenovat to česky i anglicky, aby to našel opravdu každý. Pokud totiž zabijete Jowana, jako jsem to udělal já, podle všech internetových zdrojů nemáte již možnost stát se krvavým mágem. Pravdou je, že je eště jedna možnost, a tak abyste nemusel reloadovat staré savy a nepřišli o celý ten pokrok s Věží kruhu mágů (a že to je an hodiny), řeknu vám to. Ve věži mágů, v předposledním patře mluvíte s templářem v kleci, který by všechny nahoře zabil. Nesmíte s ním souhlasit, musíte si hrát na správnáka a dospěláka a snažit se ušetřit co nejvíc životů. V bitvě s Uldredem proto hodte listinu která vám má pomoci v boji proti němu (začíná na A, anglicky je Litany) do rychlých slotů, a používejte ji kdykoli během bitvy můžete - to zabrání Uldredovi zabít okolní mágy, a kruh mágů diky tomu přežije. Kdyby jste ji nepoužívali, zabil by je, dělal by z nich svý služebníky. Po bitvě odvedte vrchního mága dolu a až bude možnost, požádejte ho o pomoc v Connorově případu, okamžitě tam odletí. V redcliffu se s ním tedy setkejte, vrhněte se na rituál a pokračujte jako by to šlo s Jowanem - párkrát Démonici zabijte, nakonec jí umožněte vyjednávat a máte skutečně možnost se stát Blood Mage fest mazákem při dalším postupu úrovně.

Tento postup nikde jinde na internetu není, pouze na jednom anglickém serveru jsem na to našel drobnou zmínku! Proto to prosím nechte zvlášt, necht to slouží.
Uživatelský avatar
HiHi789
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 13.3.2009 23:27
Bydliště: Nepovím a nepovím.

Re: Dragon Age: Blood Mage / Krvavý Mág

Příspěvek od HiHi789 »

Nejsem si tím jistý, ale mám takový pocit, že učit se na krvavého mága šlo ještě u týpka v přídavku Strážcova pevnost. Nicméně nezkoušel jsem.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Re: Dragon Age: Blood Mage / Krvavý Mág

Příspěvek od Landor »

To získávání nových schopností mi ve hře přišlo trochu otravné,
přišlo mi to že to dost odvádí od postupu ve hře a vývoje postavy.
Nicméně pokud hrajete za mága, tak si myslím že dost škoda toto povolání nevyužít.
Hrál jsem s kombinací healer / bm a bylo dost silné kombo.
Navíc hra je dost udělaná stylem, že pokud si někdo moc hraje na hodňáka,
a hned vše zé zabíjí a málo se ptá, tak ani na takovou možnost nemusí přijít, takže pozor.

Ten týpek ve v té pevnosti mi v pokecu nic takového nenabídl, nevím.
Každopádně se tam sním pak daly upgradovat nějaké bm schopnosti,
a když ho člověk ušetřil a nechal ho zkoumat dál tak sem měl zato
že vynalezne nějaké další schopnosti později- které třeba pomůžou ve finále,
ale pak už se k němu nedalo dostat a nic dělat, což je škoda. :/
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“