SHMUPS (Warblade, Tyrian, Xenon)

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: SHMUPS (Warblade, Tyrian, Xenon)

Příspěvek od sevencreature »

Původní verze nebo Xenon 2000 (či jak se jmenuje)? Každopádně DosBox je mnohem, mnohem lepší řešení než cokoliv jiného (v mých očích) - kvůli různým bonusům a nastavením.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: SHMUPS (Warblade, Tyrian, Xenon)

Příspěvek od Carlos »

Myslím, že to byla dvojka - kdysi vyšla na Score CD. To už ale budou tři roky +/-. Zrovna nedávno jsem to zkoušel hrát. Nutno podotknout, že za prvního bosse jsem se nedostal. :-D
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Speedy
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 24.3.2008 20:46

Re: SHMUPS (Warblade, Tyrian, Xenon)

Příspěvek od Speedy »

Hoj lidi, tak pokud se chcete něco o warblade dozvědět, koukněte se na moji fan-stránku http://www.warblade.xf.cz/ :)
Spustil jsem ji nedávno, takže ještě není na 100% dodělaná, ale fórum už funguje a informací už tam je taky celkem dost 8) Uvítám všechny připomínky ;)
Speedy
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 24.3.2008 20:46

Re: SHMUPS (Warblade, Tyrian, Xenon)

Příspěvek od Speedy »

Hmm žádnej zapálenej fanda Warblade? :D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: SHMUPS (Warblade, Tyrian, Xenon)

Příspěvek od sevencreature »

Speedy: Kdysi jsem ho dost hrál (vlastně celý náš pokoj na koleji), ale časem dost omrzí - je to prostě pořád to samé, neminout žádný bonus (jinak je neštěstí na stole), občas sestřelit Thief ship, a doufát, že nesebereš omylem downgrade :-D
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Speedy
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 24.3.2008 20:46

Re: SHMUPS (Warblade, Tyrian, Xenon)

Příspěvek od Speedy »

sevencreature píše:Speedy: Kdysi jsem ho dost hrál (vlastně celý náš pokoj na koleji), ale časem dost omrzí - je to prostě pořád to samé, neminout žádný bonus (jinak je neštěstí na stole), občas sestřelit Thief ship, a doufát, že nesebereš omylem downgrade :-D
To vypadá, že jste hráli jen demo co? :P
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: SHMUPS (Warblade, Tyrian, Xenon)

Příspěvek od sevencreature »

Byla to jedna z prvních verzí, ještě v době, kdy po zakoupení člověk získal garanci, že až tam bude 100 levelů (2, 3 roky zpátky? :think:), tak je dostane. Nicméně když jsem před půl rokem zkoušel tu novou verzi, moc se toho nezměnilo (ač ty koncové levely jsou předpokládám poněkud těžší), zdá se mi.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Speedy
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 24.3.2008 20:46

Re: SHMUPS (Warblade, Tyrian, Xenon)

Příspěvek od Speedy »

sevencreature píše:Byla to jedna z prvních verzí, ještě v době, kdy po zakoupení člověk získal garanci, že až tam bude 100 levelů (2, 3 roky zpátky? :think:), tak je dostane. Nicméně když jsem před půl rokem zkoušel tu novou verzi, moc se toho nezměnilo (ač ty koncové levely jsou předpokládám poněkud těžší), zdá se mi.
Pokud si zkoušel novou verzi, předpokládám, že to byla 1.2Y6. Ono se toho od začátku změnilo docela dost, jen na to člověk v demu a/nebo po odehrání prvních pár levlů nepřijde ;) Vytáhnu sem jednu citaci z jejich fóra -
Warblade is not just a manual shooter, there's tactics behind it :)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: SHMUPS (Warblade, Tyrian, Xenon)

Příspěvek od sevencreature »

Mno, pokud se to nezměnilo nějak extra výrazně (napiš případně jak), tak mi to přišlo v podstatě stejné. Získat co nejvyšší skóre je prostě jen otázka času - resp. otázka toho, jak dlouho necháte zapnutý počítač (nebo už je možné ukládat? :mrgreen: ).

Odkazy na indie warez jsou především nemorální :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“