Caesar, Pharaoh, Zeus, Emperor

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Re: Caesar, Pharaoh, Zeus, Emperor

Příspěvek od nuke »

Ajantis: Ako pri ktorej. Stiahni si na tejto stránke: http://www.gamefaqs.com/computer/doswin ... 98289.html Desirability Points GIF Maps (43) (ZIP) a na obrázkoch vidiet, ktorá budova ako ďaleko od seba ovplivňuje svoje okolie pozitívne (žlté čísla) alebo negatívne (červené čísla).
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

nuke: Tohle je ovšem perfektní. Díky!
Uživatelský avatar
Herald
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 22.1.2007 9:43

Re: Caesar, Pharaoh, Zeus, Emperor

Příspěvek od Herald »

Mam problém s Caesarem IV. V misi, kde se poprvé začíná s obchodem (tuším že 4.) my hromadně prchají Equiti. V barácích si stěžují, že platy jsou drasticky nízké, jenže já mám platy plebejců i Equitů úplně na maximum:(( Co s tím?
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Re: Caesar, Pharaoh, Zeus, Emperor

Příspěvek od nuke »

Herald píše:Mam problém s Caesarem IV. V misi, kde se poprvé začíná s obchodem (tuším že 4.) my hromadně prchají Equiti. V barácích si stěžují, že platy jsou drasticky nízké, jenže já mám platy plebejců i Equitů úplně na maximum:(( Co s tím?
A sú aj všetci zamestnaní ? pretoze darmo máš platy na max... nezamestnaní ich nedostávajú.
Druhá možnosť je, že nemáš peniaze, takže nieje z čoho platiť výplaty. Nič iné ma nenapadá.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“