Problémy s hrami

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Problémy s hrami

Příspěvek od yenn »

7c edit: Thread pro řešení problémů s hraním (nové hry, starší hry, emulátory a podobně).

Řešení dvou nejčastějších problémů s Bloodlines:
http://galaxie.name/clanky/862.php - pod recenzí
http://www.forumplanet.com/planetvampir ... id=1543953 - na konci prvního příspěvku
Naposledy upravil(a) yenn dne 17.9.2006 19:47, celkem upraveno 1 x.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nevíte někdo o nějakém portu pro Hexen (pokud možno OpenGL port). Resp. nevíte, kde je možné ho stáhnout (nebo ho přímo nemáte?).

Sehnal jsem jen DirectX port - nevypadá sice špatně, ale GL bych radši.

Nejlepší program v tomhle směru co znám je Doom Legacy ( http://legacy.newdoom.com/downloads.php ), ale ve stávající verzi není Hexen podporovaný :cry: Už aby byla 2.0...

Důvod: Mám pod XP problémy se zvukem (integrovaná zvukovka) - přeskakuje a cuká celá hra. A vážně bych si zase rád zahrál Hexen po síti 8-)

Edit: Problém vyřešen:
http://www.doomsdayhq.com/index.php
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Co ZDoom?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

necro: Ok, zkusím to. Doomsday je naprosto nádherný port :-P Bohužel na druhém počítači (98, 500 Mhz, Voodoo3) nějak nefunguje :-(
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 10.5.2006 11:21, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Přidány nové odkazy:
Duke Nukem 3D a Shadow Warrior ports
ScumVM
GLIDOS
QEMU

EDIT:
Quake - Tenebrae
setříděno
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Po x-letech, co vlastním Gothic jsem se rozhodl si ho zahrát, ale ouha - nainstaluju naprosto bez problémů, nicméně hra se odmítá spustit. Normálně se coby proces zařadí, ale nenajede. Rád bych dodal detailnější popis, bohužel nemohu, protože to je vše, co se stane. Obligátní otázka: Ví někdo, co s tím?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od AlmSiVi »

Carlos píše:Po x-letech, co vlastním Gothic jsem se rozhodl si ho zahrát, ale ouha - nainstaluju naprosto bez problémů, nicméně hra se odmítá spustit. Normálně se coby proces zařadí, ale nenajede. Rád bych dodal detailnější popis, bohužel nemohu, protože to je vše, co se stane. Obligátní otázka: Ví někdo, co s tím?
Přesně ten samý problém jsem měl u Gothicu 2, vyzkoušel jsem snad všechno a pořád to nešlo..nakonec jsem ze zoufalství vyzkoušel pálenou verzi od kamaráda a ta běžela v pořádku. Nevím jestli to bylo patchem, nebo poškozenými daty na CD, nebo něčím úplně jiným, ale vyřešil jsem to takhle. Zkus to třeba někde stáhnout, jestli vlastníš originální verzi tak v tom nevidím žádný problém..ale úspěšnost ti zaručit nemůžu..
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s hrami

Příspěvek od Javor »

Předpokládám, že ten proces po chvíli ukončíš. U mne třeba bylo nutné počkat až pár minut, než se hra rozběhla. Sic to asi určitě je chyba mé sestavy, možná by pomohlo dát tomu chvíli čas a jít si uvařit kafe.
Feed your head
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

javor: To by sice mohlo být řešení, ale celkem nepraktikovatelné. Zas tak o tu hru nestojím.

Spíš jsem se teď jal shánět někde pirátskou verzi :twisted:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s hrami

Příspěvek od sevencreature »

A máš crack? Vřele bych ho pro Gothic doporučoval (jen ho ještě sehnat pro tu blbou dvojku :-x , protože s médiem v mechanice hrát odmítám).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

7c: Zkus tenhle odkaz http://www.freeinfosociety.com/site.php ... eb3dc0e3fa; Já se pokusím někde vyhrabat na jedničku.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: Problémy s hrami

Příspěvek od Bodkin »

Na tohle jsem měl asi "šťastnou" ruku. Minulý týden jsem si koupil Gothic 2 Gold za 99 Kč a všechno funguje tak jak má. Je to na DVD takže odpadá výměna CD. Jen jsem si tam zatím všiml dvou německých vět, ale to není problém.
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s hrami

Příspěvek od sevencreature »

Carlos: Já mám verzi 1.32, ale díky za odkaz - díky němu jsem zkusil znova zapátrat (po čase) na netu a zjistil jsem, že už je konečně crack na tu moji verzi venku :-P Heh, ale že ten Gothic nevypadá zas tak hezky, jak jsem si ho pamatoval :-)

Jinak jestli máš CD, tak není divné, že ti to nenaběhne - já jsem při instalaci musel několikrát vyndávat CD, protože se odmítaly nadetekovat (nj, moje mechanika už má nejlepší roky za sebou - resp. asi 3 roky), ale tohle bych sváděl spíš na média (a to jsem z nich Gothic 2 instaloval jen jednou).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Mám znovu takový problém - znovu jsem si nainstaloval Alone in the Dark IV: The New Nightmare, hra jako taková běží normálně, ale cokoli, co není in-game (tzn. videa jako třeba intro apod.), se nepřehrají (zvuk ano). Myslím, že podobné problémy už se tu vyskytly, tak mi prosím připomeňte řešení.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s hrami

Příspěvek od nuke »

Žeby ti chýbal nejaký kodek ? Mne to robila nepritomnost indeo video kodeku v hre project I.G.I.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“