Akce

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Akční hry považuji za:

Zábavu pro jednodušší jedince
12
15%
Nudu
5
6%
Přijemnou relaxaci
49
60%
Parádní zábavu
14
17%
Smysl života
1
1%
 
Celkem hlasů: 81

Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce

Příspěvek od Rudax »

Jasně Max Payne 2 :!:

Ohodně lepší než předchozí díl, hlavně díky tomu že se tam dá pořád využívat - zrychlené reflexy / zpomalený čas - a když se rozzáří ty přesípací hodiny úplně do žluta - tak pak Max nebo ta jeho ženská můžou dělat ty super rychlý otočky - když si nabíjejí zbraň.
Např: Takže pak stačí naběhnout proti přesile nepřátel tou brokovnicí která střílí dvě rány za sebou - pak hned automaticky nabíjí takže takhle lehce může dělat ty otočky pořád rychle za sebou - to se jeho rychlost ještě více zrychlí - takže se lehce muže vyhýbat nepřátelským střelám.

Už je to hodně dlouho co jsem to hrál naposledy - každou kapitolu jsem si vyhrál alespoň už 10*.

Dohrál jsem to na všechny obtížnosti - pak už jsem jenom hrál ten mod kde každou kapitolu hrajete na čas (bez možnosti uložení). - Můj rekord - 3. část - úplně ta závěrečná kapitola (8.) - dokončena jen za 3 minuty a 16 vteřin.

8-)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce

Příspěvek od necrotising_ »

Max Payne 2 je podle mě maximálně lehký nadprůměr, taky jsem dohrával víceméně jen z 'povinnosti'. Jednička mě svého času bavila dost.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce

Příspěvek od sevencreature »

Na dvojce se mi líbila pouze Mona, resp. ten Dragunov, co používala. Jinak taktéž preferuji jedničku (když už bych si tedy měl vybírat).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

7c: Na dragunov kašlu. Mně se líbila ta Mona za ním :mrgreen:

Ale jinak mě dvojka chytla. Jen je velká škoda, že byla tak krátká. Dalším velkým mínusem byl, pro mě, malý počet protivníků.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce

Příspěvek od MCZ »

Tak za jediné negativum (vyjma krátkosti) bych považoval u MP2 systém obtížností, kdy je třeba začít hrát od nejjednodušší.

Carlos: ano, pravda, také bych rád likvidoval větší zástupy nepřátel, ale zase nějaké reálné mantinely by tu asi měly být :-D.

Zatímco MP1 mi v paměti utkvěl pouze jako nadprůměrná TPS se zajímavým příběhem a několika vychytávkami, samotná hra až tak skvělá nebyla, ale ve dvojce se to fakt zlepšilo. Začátek takový nemastný neslaný, ale pak tak hra dostává opravdu solidní náboj a spád, bullet-time je použitelnější, přestřelky adrenalinovější atd. Další plus pak je, že komiksy jsou pouze na začátku a na konci kapitol a neskáčou doprostřed jako v jedničce, takže se "vyprávění" zbytečně nepřerušuje. I levely jsou mnohem zajímavější (Address Unknown, Manor). Příběh je v rámci žánru opravdu vysoce nadprůměrný (i když to prolínání různých částí je zpočátku celkem matoucí).

A samotný Max vypadá MNOHEM lépe ;-).
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: Akce

Příspěvek od Bodkin »

Já osobně mám rád oba MP zhruba stejně. Jednička je taková více nadsazený a psychedelická, ve dvojce místo toho romantika. Pravda MP 1 jsem už pár let nehrál, díky jeho nechuti pracovat pod XP SP2... Což je docela škoda.

Dotyčná krátkost mi až tak nevadí, přišlo mi to tak akorát. Čím jsem starší tím míň času jsem ochoten ztrávit u jedné hry a není nic horšího, když mě hra nutí běhat po hrůzných skopičinách, které jsou jen vata a nic než vata (zdravím BG2).
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce

Příspěvek od Rudax »

MP 1 - jsem dohrál asi jen 3* - už mě to pak vůbec nelákalo rozehrál znova.
Sice je o něco delší - herní doba asi 8 hodin ( MP 2 asi 4 h.).

MP 2 má prostě lepší hratelnost, je zábavnější - díky těm novým herním možnostem, je to taková dobrá střílečka pro odreagování, + můžete hrát za Monu :-D

A taky ty herní mody - kde hrajete na čas nebo ty oblasti kde musíte vydržet co nejdéle dokud vás nezabijou - mě se v té první oblasti podařilo vydržet 10 minut a 20 vteřin.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Akce

Příspěvek od Illuminating »

Hráli jste někdo od Slováků Chasera?
Asi to neni nejlepší, (nevim, v FPS se nevyznam) ale pro mně docela zábavný. Dokonce to má i docela dobrej příběh.
Dobře se u toho dá odreagovat. Hraju to už pár měsíců, asi tři (nevim ale přesně kolik, abych nekecal) a pomalu se blížim ke konci (asi).
Hraju to párkrát do měsíce.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Slip: Chasera jsem hrál, když jsem byl dva dny ubytovaný na kolejích v Praze u nějakého studenta. Právě příběh byl asi nejdůležitější (i když celkem klišovitý - ztráta paměti a tak), ale i některé akční pasáže byly fajné.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Akce

Příspěvek od Illuminating »

Mně se třeba líbil začátek, když jsem měl v hlavě toho pavouka. Jakmile jsem se příliš vzdálil, vybouchl.

Škoda, že mi ho tak brzo vyndali.

Moje oblíbená mise byla asi ta špionážní, ve který jsem byl navigovanej, do kterejch dveří mám jít.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Slip: Tuhle konkrétní část jsem neviděl, ale ten kluk se o ní (myslím, že to byla ona, těch špionážních misí tam ale asi stejně víc není) vyjadřoval velice peprně.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Akce

Příspěvek od Illuminating »

Co je to peprně?
Mám si pod tim představit "ostře" na způsob špatný, nebo ostře na způsob "bylo to fakt super rychlovka, bylo to fakt peprný"? :-)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Slip: Něco ve smyslu, že kvůli tý peachovině prý nešel jednu noc spát, poněvadž mu to nešlo udělat. Pak následovala hromada dalších vulgarismů, které raději citovat nebudu. Takže jeho pocity a dojmy z této mise bych se nebál označit za negativní :-D
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Akce

Příspěvek od Illuminating »

Jo aha. :-)
No mně to taky přišlo docela těžký.
Hlavně to navigování.
Vejdeš do místnosti plný dveří: "teď doleva" ozve se hlas, jdeš do nejbližšíh dveří po levý straně: "Co děláš Chaser? To jsou špatný dveře!" :-)
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce

Příspěvek od Rudax »

SlipKnoT píše:Hráli jste někdo od Slováků Chasera?
Asi to neni nejlepší, (nevim, v FPS se nevyznam) ale pro mně docela zábavný. Dokonce to má i docela dobrej příběh.
Dobře se u toho dá odreagovat. Hraju to už pár měsíců, asi tři (nevim ale přesně kolik, abych nekecal) a pomalu se blížim ke konci (asi).
Hraju to párkrát do měsíce.
[[/quote]

Já jsem Chaser dohrál zatím jen jednou - ale už velice dávno - jak vyšel v Level - takže si to už moc nepomatuji. Dohrál jsem to asi během čtyř týdnů - protože to není jenom hlavně o akci jsou tam taky nějaké logické úlohy - zmáčknout nějaké páčky, najít správnou cestu, něco zničit abych se mohl dostat dál.... ( hodit granát přes malý otvor nad neprůstřelným sklem abych zničil nějaké elektrické zařízení.....)

Jinak to provedení těch levelů je senzační, téměř vždy nějaké jiné prostředí.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“