Battle for Middle-Earth

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Battle for Middle-Earth

Příspěvek od Koveras »

Tak jelikož to zrovna ve volném čase tahám, tak mě zajímají vaše reakce a připomínky.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hrajou to kamarádi.

Mě odradilo několik věcí:

1) je to od EA Games - tím pádem to obsahuje několik neodklikatelných reklamních animací včetně samotných EA ze kterých je mi na zvracení

2) Nemám rád zfilmovaného pána prstenů ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

EA: Ohledně toho čekám spousty stížností a taky mě to s*re, takže s tebou souhlasím.
Reklam je tam neskutečně a některé ani nelze urychlit, takže to mě taky právem štve.
No jde mi o nějaké rady, tipy popřípadě herní zážitky ze hry.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Zatím jsem to dohrál jen za ''dobro'', ale někdy chci vyzkoušet i mordor.
Jinak:
atmosféra, hudba, krajina - perfektní - prostě LOTR no ;-)
nepřátelé - občas trochu horší AI, ale v celku to šlo, zásadní věci tam jsou - kopiníci útočí na jízdu, sloni na pěchotu..atd.
vlastní jednotky - možnost grupování a postupů o úrovně
hrdinové - za dobro jednoznačně nejlepší Aragorn, pak asi Faramir a Gimli.o Gandalfovi nemluvím, protože z toho je na 10lvl prakticky ultimátní f/m
:lol:
bohužel síly zla, žádné hrdiny nemají - mimo Sarumana - který ale padnul během chvilky :-?
za větší mínusy považuji dost malý počet jednotek (njn, jsem se zmlsal u RTW;) a nemožnost postavit základnu kde se mi zlíbí...

EDIT: a co se tipů týče - také malé cheatování (i když trochu vynucené herním systémem) - upgrade budov můžeš provést až po tom, co ta která budova vyprodukuje určitý počet jednotek, což ale nende poku je nechceš posílat na smrt - což nechceš, protože ti pak u nich nenaskakují úrovně :evil: takže - vyprodukovat - poslat na smrt a až po požadovaném upgradu budovy - začít jednotky ''piplat''
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Ano hraju taky nejprve za dobro. Jsem v asi v sedmé fázi - Fangorn.
Hratelně super, atmosféra vynikající.
Grupování jednotek jsem taky uvítal, jen by mě zajímalo jestli je lze ještě oddělit.
Ohledně tipu: Tohle je bohužel samozřejmost, ale je lepší si nechat nějaké zkušené v záloze.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Koveras píše:Ano hraju taky nejprve za dobro. Jsem v asi v sedmé fázi - Fangorn.
Hratelně super, atmosféra vynikající.
Grupování jednotek jsem taky uvítal, jen by mě zajímalo jestli je lze ještě oddělit.
Ohledně tipu: Tohle je bohužel samozřejmost, ale je lepší si nechat nějaké zkušené v záloze.
Samozř. - na konci u black gate tam na ty potvory čekaly lajny složený ze samejch jednotek na 10lvl :twisted: Jinak ty zgrupovaný jednotky už pak rozdělit nejdou...což je trochu blbé, jelikož sem je několikrát grupnul omylem....
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Celkom dobra hra, ktora dokonca vystihuje "LotRovsku" atmosferu. Nieco mi tam vsak stale chyba.
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Má to cenu instalovat ?
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Wenom píše:Má to cenu instalovat ?
Rozhodne ma. ;-)
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Arthalion: Kolik to zabírá ?
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Wenom: Asi 3,2 GB na disku.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Fryn
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 3.10.2005 8:46
Bydliště: pořád někde blízko severu

Příspěvek od Fryn »

Pro mě byl BftM docela zklamáním, nejdřív jsem viděl pár videí, které vypadaly hodně zajímavě, ale jak jsem to viděl naživo ... . No raději jen ve zkratce: nemožnost stavět budovy kam se mi zachce, málo druhů jednotek, malé mapy, docela stupidní AI, docela zdlouhavé a ani nijak moc zábavné. Nějak mě to holt nechytlo.
Člověk se na jistém fóru neukáže asi jen tak přes půl roku a najednou je tu nové fórum, ale se starými lidmi :).
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Taky jsem na tenhle kousek slyšel i negativní reakce, ale osobně jsem to ještě nehrál. V současnosti se připravuje druhý díl a vzhledem k tomu, že Pán prstenů je jen jeden, usuzuji z toho jediné - EA chce ze značky LOTR vytáhnout jen další prachy... :-?
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Wenom píše:Má to cenu instalovat ?
Zkus a uvidíš sám, nebudu ti nic podsouvat, ale mě to docela chytlo. Jak graficky tak hratelně. Možná by mohl být někdo zklamán počtem jednotek, který je v počátcích hry slabší.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

MCZ píše:Taky jsem na tenhle kousek slyšel i negativní reakce, ale osobně jsem to ještě nehrál. V současnosti se připravuje druhý díl a vzhledem k tomu, že Pán prstenů je jen jeden, usuzuji z toho jediné - EA chce ze značky LOTR vytáhnout jen další prachy... :-?
To je predsa jasne. :-) Ale myslim si, ze druha cast bude lepsia ako prva.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“