Hitman

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Hitman

Příspěvek od raider »

Hitman je paradna hra(vsetky 3 casti),o tom niet pochyb.Paci sa mi ze na rozdiel od prvej casti je mr.47 uz skutocni profesionalny zabijak.V prvom diely v niektoych misiach MUSEL byt masakrator ci chcel alebo nie.
Ale teraz ma trapi tretia cast Hitman:Contracts posledna misia(Hunter and Hunted) kde mam zabit policiajneho inspektora.Ako to spravit aby som dostal hodnotenie Silent assassin?Za normalnych okolnosti je inspektor schovany za autom...nemozem ho trafit zo ziadneho balkona.Ak sa schovam za roh a vystrelim(aj s tlmicom),okamzite zalarmujem swat.Ide to spravit ak prislusnikov swat ,,otocim,, chrbtom k inspektorovi.Ale zaujima ma nejake profesionalne riesenie hodne hitmana ;-) .Este volaco...ak sa prezleciem za poziarnika a prijdem k inspektorovy,tak mu vypadne z ruky megafon...mozem ho zobrat,ale neviem co snim :-? ..mozno tam bude riesenie.Pozrel som aj navod,ale je tam spomenute iba to spominane pootocenie postav...to je take dost ,,umele,, riesenie :-?
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hitman

Příspěvek od Jab »

V říjnovém Levelu (vychází 24. října) bude druhý a čtvrtý díl Hitmana. Celkem dobrá nabídka řekl bych. Zvláště v porovnání se Score, které nabízí obstaróžní Morrowind GOTY.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Hitman

Příspěvek od scorpioo »

No ono sú dobre obe hry ale škoda, že obe aj mám(teda nie škoda ale vďaka bohu).Séria Hitman je jedným slovom geniálna a Morrowind - ten je proste dobrý a určite o oveľa viac ako Oblivion.Ale kebyže si mám vybrať tak by som nevedel. 8-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Hitman

Příspěvek od Rudax »

raider píše: Ale teraz ma trapi tretia cast Hitman:Contracts posledna misia(Hunter and Hunted) kde mam zabit policiajneho inspektora.Ako to spravit aby som dostal hodnotenie Silent assassin?
Tak to si ještě trochu pomatuju i když je to docela dávno co jsem Hitman 3 hrál naposledy.
( dohrál jsem hru několikrát poprvé na nejlehčí pak už jen na nejtěžší obtížnost)
Podařilo se mi přijít na to jak získat vždy nejlepší hodnocení ( bez návodu )- tedy i tu bonusovou zbraň ( kterou stejně na nejtěžší obtížnost vůbec nemůžu použít )
( a pak jsem se už jen snažil na nejtěžší obtížnost pozabíjet co nejvíc nepřátel i netrálních postav - samozřejmě pokud možno *nenápadním způsobem* )

Takže jestli si dobře vzpomínám - rychle vyběhnout s toho pokoje - někam útýc to bezpečí - vlézt do jiného bytu .... přelíst nějak po střeše ... zhasnout světlo proplížit se kolem policajtů ....už si to moc nepomatuji - ale někde jsem sehnal policejní / vojenskou uniformu asi jsem jednoho policajta omráčil tou injekcí...
Pak jsem nějak pohodovým tempem dokráčel až k cíly - ty policajti co byly u něj jsem nějak přiměl aby se dívaly někam jinam. No pak když už se nikdo na ten subjekt - cíl nědíval tak jsem ho pořádně přiškrtil a pak zase pohodově odkráčel do jednoho únikového místa.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Re: Hitman

Příspěvek od raider »

Rudax: pohotová a rýchla reakcia na moju otázku :mrgreen: ale vďaka. Inak dohral som pred nejakým časom Blood Money a musím uznať že tento diel je skoro tak dobrý (ak nie o kúsok lepšia) ako dvojka.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hitman

Příspěvek od Jab »

Chápu, že je to divné, ale v Hitmanovi mi hraje stejná skladba jako v M&M7. :shock: Ale to neva, páč byla dobrá i dřív. ;-)

Btw Hitmani jsou celkem fajn hry (no, vlastně jsem zkoušel zatím jen první dva). S jedničkou jsem sice po 5 úrovních skončil (nelze ukládat a hrát dvacekrát celou misi je fakt otrava), ale druhý díl mě celkem baví. Nicméně nelze zastírat, že do správné "bondovky" tomu mnoho chybí. Způsobů likvidace různých bossů by mohlo být více (byť otrava je fajn) a rovněž by hra mohlo být více "kecací". Tím míněno základní "vraždící" mise jsou sice fajn, ale ocenil bych předvedení i nějaké té omáčky okolo. Byť chápu, že 47 jen nerad někomu ukazuje svou tvář (No vlastně jí ukazuje nepřátelům, tak proč ne potencionálním spojencům?), tak alespoň vybavení by mohl kupovat občas (třebas) od místního překupníka a ne hledat již připravenou bednu uprostřed nepřátelské základny. Podobně tak možnosti dokončení misí by mělý být častěji závislé na radách "spojenců" především pak z řad spřátelených agentů (a hlavně agentek - bondgirls tomu tedy opravdu chybí :-( ).
Převleky vypadají zajímavě, nicméně mezi haldou Japonců nikomu agent v kimonu nepřijde moc divný, přičemž o misi dál jej nepřátelé snadno rozeznají na 20 metrů i v kompletní maskovací kombinéze (přičemž nosí stejnou), jež zcela zakrývá obličej. Ani nemluvě o sniperech, kteří to zvládnou i na sto metrů, což je k vzteku. :-?

Není to (zatím) zdaleka tak dobré, jak jsem si představoval, nicméně vzato kol kolem i tak fajn hra, která přec jen poskytne atmosféru světa zabijáků a mafiánů. Občas jsou i mise celkem nápadité, byť bohužel jen v určitých mezích.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Hitman

Příspěvek od scorpioo »

2 Jab : Ak ti chýba kupovanie zbraní tak si zahraj posledný diel Bloodmoney.To je asi najlepší diel série s neuveritelne vela možnosťami a obrovskou volnosťou v rozhodovaní. 8-)
Apropo série Hitman je jedna z najlepších aké existujú, je to v podstatate jediná ktorú ma bavila okrem RPG hier :mrgreen:
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Re: Hitman

Příspěvek od raider »

Jab: tá jednička má ,,drobné,, chybičky, ale autori sa poučili z každého dielu.
V Codename 47 akoby sa nevedeli rozhodnúť, či robia stealh alebo strielačku. V Silent Assasin sa to podstatne zlepšilo a každá misia sa dá prejsť bez strieľania (pokiaľ nevyšli Blood Money som tento diel považoval za najlepší). V Contracts bolo pár nových misií a hlavne boli prerobené niektoré misie z jedničky, ale ešte stále to nebolo ono. Nakoniec prišli Blood Money, ktoré tromfli aj dvojku. Je tu oveľa viac riešení ako v predchádzajúcich dieloch, systém vyhodnocovania misie sa tak isto zlepšil, pribudli nové možnosti, nové pohyby, zbrane (hlavne minimína), vylepšovanie zbraní (všetky vylepšenia nezískaš a konečne majú peniaze v hre zmysel). Vylepšila sa AI... konečne stráže pohodenú zbraň aj zdvihnú zo zeme, ak nájdu nastraženú mínu tak isto ju zlikvidujú a pod...
Zrovna Blood Money prechádzam znova a baví ma to :)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“