StarCraft

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Za koho nejraději hrajete??

Terran
11
30%
Protoss
6
16%
Zerg
6
16%
Nehraju nebo neznám
10
27%
Za všechny stejně rád
4
11%
 
Celkem hlasů: 37

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

KOFi píše:U Prottosů obecně platí, že pokud máš dostatek Carrierů, tak na frontě nic jiného prakticky nepotřebuješ :!: :twisted: ;-)
:lol: Zahraj si někdy na battle.netu s někým, kdo to alespoň trochu umí - pochybuju, že se vůbec dostaneš k jejich stavbě ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

U zergů se mi osvědčily obrané "stavby" (byť je to docela drahá obrana - stavba + upgrade), k nim ještě kdyžtak pár lurkerů a vpředu zakopaní zerglingové (se všemi upgrady) čekající na siege tanky. Jinak samozřejmě záleží mise od mise. V poslední (tuším) misi bw (musíte zničit Artanise, Mensgka a DeGaulla) jsem měl třeba na obranu celou grupu devourerů (proti četným battlecruiserům).

Jinak carriery mají také své slabiny, zvláště v datadisku přibilo více možností jak proti nim bojovat, už jen zergský letající sabotér (teď nevím jak se jmenuje, podobně jako zerglingové se vylíhne v páru, celkem levný) dokáže ve větším počtu carrierům pořádně zatopit (nemluvě o kombinaci s defilerovou schopnosti snížit životy až na 1).
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

mcz:Myslíš scourge?A en upgrade je tušim za 50
7creature:Máš naprostou pravdu,většinou budeš rád když začneš stavět letadla nebo typokročilejší jednotky(reaver atd..)Podle mě je lepší si místo jednoho carriera postavit 4 zealoty nebo goony
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

sevencreature píše: :lol: Zahraj si někdy na battle.netu s někým, kdo to alespoň trochu umí - pochybuju, že se vůbec dostaneš k jejich stavbě ;-)
Ehm: Víš,na b.netu to umí každej,když jsem hrál ještě starcrafta u kámoše po síti,vždycky jsem vyhrával a myslel jsem si jak jsem dobrej.Pak jsem si koupil originál a zjistil jsem jak jsem špatnej. StarCrafta se bez b.netu dobře naučit nemůžeš.Nejhorší bylo micro s celejma skupinama....
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ithralsiel: ??? :?: Vždyť přesně to jsem svým postem měl na mysli :think: Tj. nechápu tvoji reakci :think: Nebo spíš to, že cituješ zrovna tohle :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Mě jenom přišlo zbytečný "najdi si b.netu někoho kdo to umí"
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ithralsiel: No na b.net se může připojit každý začátečník ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

To může,ale starcraft existuje už delší dobu a přece jenom se tam moc nováčků už neukazuje.
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Tady je ten slíbený PvZ replay:
http://havy.ic.cz/pvz-rep.zip
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

sevencreature píše:
KOFi píše:U Prottosů obecně platí, že pokud máš dostatek Carrierů, tak na frontě nic jiného prakticky nepotřebuješ :!: :twisted: ;-)
Hmmm Dark Swarm + Hydralisky ... jednoducho Carriery zistia, ze nemozu absolutne nic (a este ani to nic dokonca nemozu ... ) a funguje to 100%
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

HELP - tvoření skupin v BW

Příspěvek od Frosty »

Tak po delší pauze jsem se vrátil k SC, započal jsem hrát datadisk a s hrůzou zjistil, že nefunguje tvoření skupin pod čísla. Tedy ctrl + 1 atd. Pokud si vzpomínám, tak v základním SC mi tohle bez problémů fungovalo. Kampaň za Prottosy jsem dohrál i bez toho, ale Terrany už bych raději bez komplikací.
Neví někdo v čem by mohl být zakopán Alík? Či je snad v BW na toto jiná kláv. zkratka? :think:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: StarCraft

Příspěvek od Tumis »

Vím kde je zakopanej pes, jmenuje se to český rozložení klávesnice, přepíná se mám dojem podle toho jak máš nastavený ve Woknech,( Ctrl + Shift nebo Alt + Shift)
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: StarCraft

Příspěvek od Bodkin »

Nebo si jen zvykneš na to, že ctrl + num skupinu stvoří, a alt + num ji zavolá.
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: StarCraft

Příspěvek od sevencreature »

Tumis píše:Vím kde je zakopanej pes, jmenuje se to český rozložení klávesnice, přepíná se mám dojem podle toho jak máš nastavený ve Woknech,( Ctrl + Shift nebo Alt + Shift)
Přesně tak. Jeden z důvodů, proč mít jako výchozí rozložení českou klávesnici není úplně nejlepší nápad :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Děkuji všem za vysvětlení.
Bodkin píše:Nebo si jen zvykneš na to, že ctrl + num skupinu stvoří, a alt + num ji zavolá.
Dříve než řekneš ''mighty Tassadar'' :-D Mise následující budou o poznání klidnější 8-) thnx
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“