Spell Force

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Spell Force

Příspěvek od Tokkar »

Má to být kombinace RPG s RTS z roku 2004.

Hrál jste to někdo? A vaše názory na tuto hru by mě taky zajímaly.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Drizzt
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 1.6.2006 13:45

Příspěvek od Drizzt »

JJ, velmi zajímavá gameska... docela povedená..

BTW: Máte-li někdo zájem koupit si originálku, tak mi dejte vědět... Mám momentálně jednu "na skladě" a rád bych se jí "zbavil"...
Cena dohodou
"And they shall know no fear"
- Rogal Dorn, Primarch of the Imperial Fists
Uživatelský avatar
Calis
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 1.8.2006 18:43
Bydliště: Márnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calis »

Koukám tu k té hře nikdo nic nenapísal tak to napravím ;-)
Rozhodně hra která má právo na to říkat si Mix RTS a RPG ovšem ani u jednoho z těchto žánrů nešla hra do hloubky možná ale právě proto se tak skvěle hraje.Já osobně jelikož RTS moc nemusím jsem si užíval spíše tu část hry kdy jsem bojoval jen se svým hrdinou a jeho společníky.Přece jen si v téhle hře vytváříte už nějaký build takže už to není ten typ hry kdy se říká RTS s prvky „RPG“ a pak člověk marně hledá kde ty RPG prvky jsou.Na některých mapách kde jste měli vyvolávat vojsko a vést bitvu jsem to raděj vymlátil jen s Avatarem takže se hra dá často i v té RTS části vyřešit RPG stylem :-).Ve hře je celkem slušný počet vedlejších úkolů a i co se týče výbavy vašeho hrdiny je z čeho vybírat.No o RTS části toho moc nepovím jelikož na RTS moc nejsem ale jak říkám ani u jednoho žánru nesla hra do hloubky ale když od ní nebudete čekat BG nebo AoE tak vás chytne a hned tak nepustí.Jo a mimo jiné má hra celkem dobrý příběh který vás vtáhne do hry a rozhodně má překvapivé zakončení.
Kdo nehrál ať zkusí stojí to za to
:-P
Hledět příliš do minulosti znamená nehnout se z místa, zabývat se budoucností znamená žít v nejistotě.Přítomnost je to oč tu kráčí a je třeba si vychutnat každý okamžik.
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Mě to bavilo, vždycky jsem vycvičil jednotk a pak je osobně vedl do utoku
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

V Levelu 158 (vychází 26. října) by měly být jako plné hry oba díly Spellforce.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“