Mafia, Mafia 2

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Frosty píše:JJ, chytrému napověz, hloupému omlať špatně pálený warez o hlavu 8-)
Také jsem před dvěma lety poslouchal ty 'skřítkovské' hlasy - nyní jsem si plně vychutnával zřetelného a pěkně od plic vyřčeného 'Kreténe!' ... 'Šílenče - málem jsi nás zabil!' .... *málem ? hmmm, nemám rád polovičatou práci... :twisted: *
:lol: :lol: To jsou nezapomenutelné hlášky.......JEDEŠ S NÁMA JAKO Z HNOJEM :lol:
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

Frosty píše:JJ, chytrému napověz, hloupému omlať špatně pálený warez o hlavu 8-)
Také jsem před dvěma lety poslouchal ty 'skřítkovské' hlasy - nyní jsem si plně vychutnával zřetelného a pěkně od plic vyřčeného 'Kreténe!' ... 'Šílenče - málem jsi nás zabil!' .... *málem ? hmmm, nemám rád polovičatou práci... :twisted: *
absolutní souhlas,ale skřítkovké hlasy byly někdy hodně drsne. :lol:
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jak se těšíte na druhý díl? Trailer vypadá po technické stránce docela dobře, ale těžko říct, jak dopadne celá hra...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
j-35 draken
Sigilan
Příspěvky: 54
Registrován: 8.9.2007 21:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od j-35 draken »

Ja se těšim protože sem hral mafii a znam hodne lidí kteří řikají že se těší na 2 díl a předpokladam že bude ještě lepší než 1 díl. :lol:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

V dubnovém LEVELu (164) vyšlo masivní osmistránkové preview na Mafii 2 (a překvapivě velkou část zaplňuje text :-)), na DVD je ještě doplňkový rozhovor s Danem Vávrou, který se přes samé "jakoby" téměř nedá poslouchat.
Po jeho přečtení jsem se na ni začal těšit ještě víc, žel na druhou stranu je to typické oslavné preview z doby, kdy k dokončení ještě zbývá pořádný kus cesty (odhaduje se nejméně rok). Především ta dokonale propracovaná interakce s úplně vším zní až příliš dobře... A také se trochu bojím té multiplatformovitosti, ostatně je zmíněno, že policie a vůbec herní pravidla budou benevolentnější, přibude minihra na otevírání zámků a určitě už tam nebude závod jako v jedničce. :-|

Po Allan Wake, kterého si nezahraji, a Spore, které dost možná dopadne špatně, je to každopádně má největší naděje do budoucna.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia, Mafia 2

Příspěvek od Carlos »

Ajantis: Ty lituješ toho, že tam nebude závod? :shock: Mám také strach z multiplatfomnosti (nebo jak je to slovo), už jen ta pitomá minihra dává celkem tušit, kterým směrem vítr vane.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Carlos píše:Ajantis: Ty lituješ toho, že tam nebude závod? :shock:[/q[ote]
Mise spojené se závodem byly dle mého jedním z největších scénáristických pokladů Mafie (a že jich bylo). Možná mohl být trochu lehčí (a namísto toho třeba delší), ale klady výrazně převažují.
Samozřejmě by nebyl dobrý nápad dát do dvojky totožný závod, ale jelikož jde v neposlední řadě o motoristickou hru, něco obdobného bych zase uvítal.

Líbí se mi nové možnosti jako převléknout/upravit se, aby mě pronásledovatelé hůře poznali, ale zase okamžitě přichází ujištění, že tyhle věci nebudou k dokončení hry vůbec třeba, což o jejím charakteru leccos vypovídá. :-?
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

No ono s tou délkou bych to také nepřeháněl. Pro mě byl daleko větší problém závod vůbec dokončit, výhra byla už pak otázkou hodinky. Ale předtím jsem to jezdil asi tři dny :-D
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Mafia, Mafia 2

Příspěvek od scorpioo »

Myslím, že nepotrebuje ďalší komentár.
http://www.gametrailers.com/player/43636.html
Naposledy upravil(a) scorpioo dne 15.12.2008 22:43, celkem upraveno 1 x.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
cicin
Sigilan
Příspěvky: 60
Registrován: 23.7.2008 20:07
Bydliště: budějky
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia, Mafia 2

Příspěvek od cicin »

Dobrý den, mam problem...hraju Mafii s mody, mam nainstalovaný mini tunning mod 2, modern mod 1 bez hudby a upgrade, a pak nahrazení zbraní...a problem je že nemohu odemknout žádná auta i když mě je Ralph naučí odemykat..můžete mi prosím pomoct co s tím? Díky
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Re: Mafia, Mafia 2

Příspěvek od Landor »

Mafia 2, docela zklamání. zhruba takto. Do rozsáhlého herního města (mimochodem je velmi uvěřitelné a vypadá naprosto skvěle),
je zasazen naprosto lineární příběh, možnosti rozhodování téměř žádné, veškerá interakce s okolním světem je naprosto minimální,
kromě plnění misí (žádné vedlejší tu nejsou) si můžete zajít max. koupit oblek, zajít na bagetu, vykrást klenotnictví, prodávat auta na
vrakovišti, lehce vytunit fáro a jezdit po městě víc toho asi není.
Mise jsou asi tohoto typu, ráno vstanu, někdo volá vezmu telefon -scéna, vyjdu před barák, - scéna, nasednu do auta s partákem,
jedu přes celé město někoho oddělat, - scéna, papa Vitto, zavez mě přes celé město zpátky domů a pak jeď do svého bytu a tam si
lehni do postele a spi (konec kapitoly). Nehledě na auto ukládací checkpointy, které ke konci hry jsou mezi sebou rozmístěny s celkem
slušným rozptylem - to aby ste si v případě pochybení úseky kde musíte jet přes celé město náležitě zopakovali - to aby se natáhla již
tak malá herní doba. :lol: Příběh je celkem dobře zpracovaný a nedá se říct že bych se nebavil, celkem slušná hra ale nic extra, grafika
pěkná auta celkem taky, ale to je tak vše. A ani do taxiku nejde nasednout. :twisted: Víc si asi každý přečte v tom kritickém článku
na hrej.cz (ano v tom hrej.cz, kde hra taky dostala taky 8 z 10ti).
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“