Cheaty a vy...

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Využíváte cheaty?

Za žádných okolností!
16
33%
Když už to jinak nejde...
19
40%
A proč ne, pokud mě to tak baví?
13
27%
 
Celkem hlasů: 48

Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od Tumis »

sevencreature píše:Cheaty v multiplayeru jsou IMO trestné :twisted: Ale jinak to je na každém... Vadí mi třeba cheatování v některých hrách - konkrétně třeba Diablo II.
A bereš jako cheat i Maphack ? Já osobn ho používám jen v jednom módu, kvůli neviditelným potvorám...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od sevencreature »

Tumis: No, Zy-El je psycho samo o sobě, tam se hodí skoro cokoliv - při těch tisících předmětů, co neustále padají :anxious:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od Tumis »

sevencreature píše:Tumis: No, Zy-El je psycho samo o sobě, tam se hodí skoro cokoliv - při těch tisících předmětů, co neustále padají :anxious:
Uznávám, že Zy-El je trochu megalomanskej, ale normální D2, jak už jsi řekl, je moc jednoduché a vzhledem k tomu že hraju Hardcore, by mě každá druhá neviditelná potvora stála život...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od sevencreature »

Mno, mě Zy-El přestal kdysi bavit právě kvůli tomu šílenému množství předmětů - když jsem zjistil, že trávím víc času transmutováním v kostce než samotným chozením po mapě... Neříkám, že to je špatný mod, ale víc mi vyhovuje čistý D2LoD (kde také víc záleží na štěstí :-) ).

Jinak k cheatům - když už jsem říkal, že je na každém, jestli je používá nebo ne, tak je ovšem IMO dost důležité tuhle informaci neopomenout sdělit, když informujete ostatní o dané hře :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od wosmahl »

No osobně sem čítoval když jsem byl menší-malej jsem furt, myslim to věkově(pro rejpaly)- AoE2, GTA3 to je asi vše. Chetil sem i ve Vietcongu, chtěl sem mapy na rychlou bitku a ony se mi přidaly i zbraně a to i do kampaně...Jinak mě kámoš překecal ať si zahraju AoE bez cheatů že je to lepší požitek když vyhraješ a od té doby sem většinou proti cheatům. I když je pravda že vice city s cheatama byla sranda, ale jen mimo kampaň.
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od Vallun »

Mne číty nevadí, pokud se nepoužívají proti ostatnímh ráčům, to není fair. Je sice rpavda,že bez čítů je hra větší zábava, ale málokdy mám čas/trpělivost na to dohrát celou hru "poctivě":( V případě některých se mi to vyloženě nedaří:( - což mne napadá, nemá někdo cheaty do hry Comand and Conquere Renegade - do kampaně? Já nalezl jen věci pro multiplayer a to nehraju...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
sigo
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 16.2.2015 21:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od sigo »

mně cheaty nevadí, občas dodají hře nový rozměr a o to jde, zabavit se :D
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“