Cheaty a vy...

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Využíváte cheaty?

Za žádných okolností!
16
33%
Když už to jinak nejde...
19
40%
A proč ne, pokud mě to tak baví?
13
27%
 
Celkem hlasů: 48

Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Tak jsem dohrál American McGee's Alice, o níž jsem se zmiňoval v úvodním příspěvku... Bez cheatů. :-D
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Jedinej efekt bude, že se ty číty objeví na netu o týden později...
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Dal jsem jedničku, i když sem dříve cheatoval.....teď ale hraji hry poctivě.
Ani nevím proč jsem začal cheatovat, ale když jsem to zkusil bez nich tak jsem zjistil že opravdu je větší sranda bez nich...
A San Andreas je taky sranda dohrát to bez cheatů.
Malinká chvilka pro vytahování.......bez cheatů sem to dal až na 92%!!!A naštěstí almík mě nedohonil, protože jsem mu nechtěl udělat předposlední misi :-P ...
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Cheaty pouzivam pri testovani map a v pripade, ze sa jedna o misiu, ktorej splnenie je absolutne hardcore. Mam rad tazke hry, ale nie az tak tazke, ze si musim 100x natrenovat ten level, aby som sa dostal aspon do 1. save-u.
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

No já občas jen tak na zkoušku taky nahodím nějaký ten cheating,ale jsem ze zásady proti cheatům.Kromě warcraftu 3,cheat na zrychlené stavění,toť vše. 8-)
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Yoshi Snipo píše:nie az tak tazke, ze si musim 100x natrenovat ten level, aby som sa dostal aspon do 1. save-u.
To je která hra? :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od MCZ »

Rudax píše:Využití herních nedostatků bych jako podvody (cheaty - číty) nepovažoval - pokud by to nebylo opravdu něco vážného. Vždyť na ty chyby si musí hráč přijít sám - tak že hru skusí pořádně otestoval - takže skouší i to sčím autoři nepočítaly. (Např: v Morrowindu jsem se setkal s několika chybami - ty které hru usnadňovali naštěstí odstranily aktualizace, ale jiné chyby asi stále opraveny nebyly např. cyklická chyby která má za následek ukončení hry tam zůstala - očarování meče kouzlem vyvolej meč s konstatním účinkem - pak si stačí jen ten meč vzít do ruky ....). Také jsem tu už zminěoval o chybách v New Supaplex.

Jinak ještě zdůrazním že jsem proti používání čítů - jen napíšeš nějakou kombinaci simbolů - a hend je hrdina nesmrtelný, nebo maximum střeliva, veškeré zbraně, levitace, procházení zdí ..... Nechápu jak někoho pak hra může bavit, nebo být hrdý na to že hru dohrál (jen díy využití cheatů) :snooty: Nějaké neofic. rozšíření - hry jsou svým způsobem také podvody - proto např. v Oblivionu jsem ten meč z FF prakticky vůbec nepoužil (hlavně jen při tvorbě screenshotu).

Neměl bych založit téma kde by se hlasovalo a diskutovalo o herních cheatech a herních chybách. (jestlu tu ještě něco takového není) :?:
Takže využívání herních chyb, kdy si například budu v BG opakovaně chodit za špatně naskriptovanou postavou pro další a další zkušenosti zdarma, je dle tebe v pořádku, ale když si nainstaluju mod s novým úkolem anebo ještě lépe - neoficiální patch, který tu chybu odstraňuje, jsem podvodník? :shock:
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od Carlos »

MCZ: Rudax měl asi spíš na mysli modifikace typu: navštiv postavu a získej XY peněz a neuvěřitelně bohovský meč...
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od Rudax »

MCZ píše: Takže využívání herních chyb, kdy si například budu v BG opakovaně chodit za špatně naskriptovanou postavou pro další a další zkušenosti zdarma, je dle tebe v pořádku, ale když si nainstaluju mod s novým úkolem anebo ještě lépe - neoficiální patch, který tu chybu odstraňuje, jsem podvodník? :shock:
Samozřejmě jsem hlasoval cheaty v žádném případě.
Už je to několik let zpátky co jsem nějaký ten "opravdový" čít použil - v UT 2003, GTA 3 (zbraně a střelivo) - ale jen na zkoušku - hned jsem viděl že to prostě není ono. Tak od té doby jsem už žádné číty nepoužil.

Psal jsem že když to není tak závažné např: ten v TTD, v Morrowindu - efektivní sesílání kouzla soul trap na mrtvé stvoření, .... a další které jsou také již opraveny. Chození pro skušenosti - BG jsem nehrál ale něco podobného se vyskytuje v PT - ale ten počet skušeností je zanedbatelný - takže si stenjně raději půjdete zkušenosti vymlátit z nepřátel.

Závažnější chyby např: PT - prý se ten mocný svitek dá použít opakovaně (mě se ten svitek zatím ještě nikdy nepodařilo najít).

Co se týče těch rozšíření hry - měl jsem namysli - mocné zbraně nebo kouzla -např: kterými nepřátele lehce odstraníte i na 1. levelu než se kvám vůbec stačí přiblíž tak blízko aby vás sami mohli napadnout (např: obrovský meč z FF).
:-)



Něco podobného i s návody - používat opravdu jen ve velice výjimečných případech. :!: :!: :!:
Naposledy upravil(a) Rudax dne 16.1.2008 8:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od Vallun »

Přiznám se, že cheaty používám docela často. Pokud hraji pro zábavu, nebo proto, že něco zkouším, tak mi to nepřijde proti ničemu. Samozřejmě, pokud bych hrál pro "skore", tak jsou cheaty nepřípustné. Jenže já většinou nemám čas, a trpělivost, hrát hry na skore... takže třeba teď bych ocenil cheat na Command and Conquere - Renegade, protože bez cheatu už jsem se zasekl:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od Morty »

Ked hra hru prvykrat, nezvyknem cheatovat... No po prejdeni, to uz iba klikkam na cheaty... Ved hra je tu preto aby ma zabavila, nie ab som pri nej stratil nervy :roll:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od Rudax »

xRage píše:Ked hra hru prvykrat, nezvyknem cheatovat... No po prejdeni, to uz iba klikkam na cheaty... Ved hra je tu preto aby ma zabavila, nie ab som pri nej stratil nervy :roll:
Právě že spousta lídí (včetně mě) se baví tím, že jim něco ve hře nejde - tak se snaží se to sami bez čítů a návodů dokázat.
Myslím že hráčova trpělivost a vůle dokončit level - se nejlépe otestuje při hraní původní staré hry Supaplex. :angel:
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od Morty »

O supaplexe mi ani nehovor... To som mastil jak sialeny :-)

ad trpezlivost: Moja trpezlivost je... Znacne obmedzena... Co sa tyka hier, pravda :-P
Lebo ako som uz povedal, hra je na to aby ma zabavila, nie podrazdila ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheaty a vy...

Příspěvek od sevencreature »

Cheaty v multiplayeru jsou IMO trestné :twisted: Ale jinak to je na každém... Vadí mi třeba cheatování v některých hrách - konkrétně třeba Diablo II.

Obecně ve hrách cheaty nepoužívám, čistě proto, že to není zábavné. Hry jsou už tak v dnešní době šíleně lehké a krátké a ještě si ty zbytky zábavy zkracovat... :-)

Nejlepší hra na "cheaty" je IMO AvP - takovéhle "cheaty" by měly být v každé hře - jsou zábavné a získávat je je parádní motivace.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“