Cheaty a vy...

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Využíváte cheaty?

Za žádných okolností!
16
33%
Když už to jinak nejde...
19
40%
A proč ne, pokud mě to tak baví?
13
27%
 
Celkem hlasů: 48

Uživatelský avatar
Red
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 16.5.2006 13:21

Příspěvek od Red »

Já používám cheaty pouze na ukládání pozic ve hrách kde to nejde. Ty nervy za to opravdu nestojej :-D
Ať žije BG a PT!
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nemám rád hry, kde se dá savovat - zábavnější je to bez savování. Samozřejmě hra s tím musí počítat.

Red: Zahraj si Die by the Sword - garantuju ti, že o nervy přijdeš :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

7c: heh, co je na savování tak špatného, podle mě je to asi to nejlepší, co bylo dosud vymyšleno, třeba k systému záchytných savepointů (hlavně konzole) jsem zatím četl pouze hromadu kritik, ale určitě ne žádnou chválu. Navíc, nikdo tě savovat nenutí, takže si můžeš klidně dát osobní challenge ;-).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

MCZ: Říkám, že s tím hra musí počítat. Nejsem masochista nebo nějak extra dobrý hráč :-)

Třeba hrát BG bez savování snad ani nejde 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Red
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 16.5.2006 13:21

Příspěvek od Red »

No právě, si představ, kdyby byly jen autosavy a ty bys chtěl vyřídit Kangaxxe;-) Je pravda že ti to přidává víc starosti o život...a to nemám rád.
Ať žije BG a PT!
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Nejradši mám systém s omezeným počtem savů na misi, člověk pak nemůže savovat na každém rohu, ale taky nehrozí frustrace z nějakého nepřekonatelného místa.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Alien: Naprostý souhlas, ono se pak ten quicksave může sklouznout k tomu, že ho člověk mačká v pravidelných dvouminutových intervalech. :twisted:
Počet ukládacích pozic by pak byl přímo úměrný zvolené obtížnosti hry. Navíc bych přidal možnost získat ještě "bonusové sejvy" splněním nějakého vedlejšího úkolu.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Geralt, Alien: bez toho bych nedohrál ni jednu střílečku, vy něvěřící tomášové
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Lerek: AvP na tebe :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

sedmibestie: Save patch Ti nic neříká :twisted: ? Já to tedy hrála bez něj, ale většina okolí zásadně s ním.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Rovněž mi přijde ideální metoda několika savepointů za misi. Hra s tím ale musí počítat při nastavení laťky obtížnosti. Tento systém má výhody, že tvoří větší napětí na straně hráče, ale nesmí toho hra zneužívat k natahování délky s tím, že bude hráč některé části stále dokola opakovat.
Ono pamatuji si, že svého času jsem u 3D akcí saveoval cca 5x za minutu. Na herním zážitku to vskutku nepřidalo, naštěstí už jsem se toho pazvyku zbavil. Námitka, že mě nikdo nenutí, je oprávněná, ale jak říkám, atmosféře dle mého více napomáhá omezený počet pozic pro uložení.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vampiria: No já mám momentálně Gold - a ty 2 savy na misi mi přijdou vcelku ok. I když jsem ho dohrál samozřejmě i bez savování (teda až na Tyrargo, které jsem hrál na starém počítači na koleji a zrovna v téhle mapě nešel zvuk a noční vidění bylo šíleně přesvícené -> masakr). No, někdy si ho musím zopakovat :-P
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 23.8.2006 21:00, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Já mám trošku jiný problém-savovat zapomínám.Nedávno jsem u Fallouta 2 vyřešil Sierru Army Depot, vracel jsem se zpět do Rena, přepadli mě a zabili mě(respektivě mě zabil Marcus,blb).Poslední save jsem měl před questem co se stalo Wrightovu synovi.Takže jsem musel znovu absolvovat tento querst + Sierru.Jj, co bych dal za Autosave nebo právě savepoint...souhlas s Ajantisem, ale celkově mě je to celkem fuk.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Red
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 16.5.2006 13:21

Příspěvek od Red »

U falloutu mi to vůbec nehrozilo že bych neukládal jelikož hra byla na mém počítači hodně padavá :-?
Ať žije BG a PT!
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Já se snažím první hru dohrát poctivo a pak si užívám cheaty a ködy atd a pomocíí nich chci vyždímat ze hry všechny možnosti... Ovšem když mě nějaká hra chytne jako třeba série BG, tak si to objevování nechávám i na vícero hraní a cheaty až pak... Jinak třeba některé strategie, kde je problém sehnat suroviny, řeším taky cheatama a střílečny téměř 100% s kodama (čest vyjímkám).
Obecně moje parketa jsou RPG hry a tam se snažím podvody šetřit (alespo'n na to první dohrání ;-) )
O podvodech v multiplayeru se snad ani zmi'novat nebudu - to je něco tak nízkého, že i ten nejvíc podrazáckej drow by se musel stydět!...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“