Vzácné okamžiky

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Dojala vás někdy některá hra až k slzám?

Ano, párkrát se mi to stalo
24
37%
K slzám zrovna ne, ale bylo mi teskno
32
49%
Matně si vzpomínám na lehký závan smutku
4
6%
Ne! Sem drsnej Arnold!
5
8%
 
Celkem hlasů: 65

Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Tak na to si zatraceně dobře vzpomínám. Pak jsem ho nasral ještě dvakrát, když jsem nestál, kde jsem měl stát. LOL Potřetí jsem se na to radši vykašlal - zbytečné problémy.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

michy píše:Naprosto bombový jsou kecy seržanta ve F2 v Navarru,vzpomínáte?
Vždycky ho co nejvíc naseru 8-)
Ech, na toho mám nepříjemnou vzpomínku.
Poprvý jsem snad hodinu stála na stráži jak idiot. Jsem čekala, jestli se něco nestane, jako jestli mě někdo nepřijde vystřídat, třeba...
By mě zajímalo, jestli by se opravdu něco stalo, kdybych na fleku vydržela dostatečně dlouho.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Cesare píše: ...Poprvý jsem snad hodinu stála na stráži jak idiot...
Je to asi pozostatok z nejakeho nedokonceneho questu.Ja som tam ako idiot stal celu noc a nic :lol:
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

LordArian píše:michy: Tebe to dojalo k slzám? Mě teda ne :twisted:
Brečel sem smíchy ROFL :lol:
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Arkanis

Příspěvek od Arkanis »

Ked som prvy krat hral BGII a zradil ma Yoshimo, V DOOM3 pred pekelnou branou, a FEAR ked ma vkuse zabijal obrnenec :cry:
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Nedavno sem zacal hrat BG1... skoro sem se rozbrecel... videt charnama v candlekeepu, jeste nez vsechno zacne... za chvili se bude stezi protloukat lesikem, najde si par pratel, se kterymi bude bojovat o hole preziti v zahalenem lese, odhali a znici tabor banditu a dostane se tak na stopu neceho velkeho. v hlavnim meste vykona velke ciny, aby se probral v podzemi zvrhleho maga. probojuje si cestu ven a vyda se zmenit tvar mecoveho pobrezi. bude cestovat sferami a zabijet draky a lichy. dokonce demogorgona. mecem a kouzlem si provrta krvavy tunel skrz telo osudu, aby naplnil proroctvi a zachranil svet. ale to vse ho teprve ceka. vzdyt ted pred chvilou mluvil s gorionem, jeste ani neopustil svitici tvrz... nebo se to uz nekdy stalo? nebo nekomu jinemu?...
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Killdozer píše:Nedavno sem zacal hrat BG1... skoro sem se rozbrecel... videt charnama v candlekeepu, jeste nez vsechno zacne... za chvili se bude stezi protloukat lesikem, najde si par pratel, se kterymi bude bojovat o hole preziti v zahalenem lese, odhali a znici tabor banditu a dostane se tak na stopu neceho velkeho. v hlavnim meste vykona velke ciny, aby se probral v podzemi zvrhleho maga. probojuje si cestu ven a vyda se zmenit tvar mecoveho pobrezi. bude cestovat sferami a zabijet draky a lichy. dokonce demogorgona. mecem a kouzlem si provrta krvavy tunel skrz telo osudu, aby naplnil proroctvi a zachranil svet. ale to vse ho teprve ceka. vzdyt ted pred chvilou mluvil s gorionem, jeste ani neopustil svitici tvrz... nebo se to uz nekdy stalo? nebo nekomu jinemu?...
Pane jo :shock: .Z toho by byl krásný příběh 8-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Příspěvek od Saruman »

to Killdozer: nj, jeden by se až divil, jak moc může takhle kýčovitá zápletka dojmout :-D
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Saruman: No soudě podle toho, že jsi po x měsících zase jednou zareagoval, tak jsi v té situaci jako Killdozer musel brečet jako želva :mrgreen: ;-)

Edit: Saruman: Myslel jsem relativní časové jednotky :-)
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 15.3.2006 19:11, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
DORIAN
Sigilan
Příspěvky: 22
Registrován: 17.3.2006 23:55

Příspěvek od DORIAN »

kdyz tak zapatram v pameti (hodne hluboko) tak jedna z mala veci ktera me dojala byl zaver hry another world... (pokud to tady nekdo zna a pamtuje ;-) )
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

DORIAN píše:kdyz tak zapatram v pameti (hodne hluboko) tak jedna z mala veci ktera me dojala byl zaver hry another world... (pokud to tady nekdo zna a pamtuje ;-) )
Jó, starej dobrej another world... míval jsem tu klávesnici rád...
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

:lol: To jsem bohuzel nehral :).
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Heh, na tuhle hru si vzpomínám. Je to jedna z prvních her co jsem hrál a nejdál kam sem se dostal byla ta klec po tom co utečete té příšeře na začátku :lol:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Taky jsem to hrál jen chvíli - jedna z mých prvních PC her.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Teď jsem poprvý dohrála Shadows of Drankess za paladina - takže...
Ke svým nej přidávám quest s rusalkou. Hlavně finále.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“