Battlezone

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Battlezone

Příspěvek od sevencreature »

Parádní strategie - jedna z nejlepších co jsem hrál (a to nemám strategie moc rád - tj. moc mi nejdou :oops: :lol: ). Už je to dost let, ale mám chuť si ji dát někdy znovu :think:

Bohužel datadisk mi nepřišel moc zábavný :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Hrál jsem to jen dvakrát, ale myslím, že to byla dvojka. Líbilo se mi, jak to bylo zpracovaný, ale asi by mě to po chvíli přestalo bavit. Taky mi přišlo dobrý, že tam šlo udávat příkazy přes mikrofon, jako kdybys tomu opravdu velel.
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Z dvojky jsem viděl jen demo a odradilo mě to. Na Battlezone se mi líbí i ten systém boje na opuštěných planetách (Měsíc, Mars, Venuše) - okolo vás je jen vakuum nebo jedovaté mlhy...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Chvíli jsem hrál původní Battlezone. :)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Původní jako tu na hracích automatech? :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Přesně to. :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nyní (eh, tím myslím už po delší dobu) volně (hmm, že by i legálně? :think:) ke stažení: http://bzfiles.net/downloads.php?

Odkaz na to je z Wikipedie - předpokládám, že na wareazové stránky by neodkazovali :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“