Age of Empires

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Valgard: když už dobývám budovy, tak si sebou obvykle vezmu pár praků. Ty se přeci jen hodí k demolici více než nějací rytíři ;-) .
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

No,ty germány sem naložil do beranidla a ten kdo ho rozbi se nestačil divit
jinak jsou fakt dost pomalí, zkoušel jsem to s vikingama, ale ti nejsou moc silný,docela se mi líbí číňani a peršani
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Jó, Peršani, když jsem prvně uviděl jejich válečené slony, měl jsem z nich hrůzu, ale v poslední misi v Barbarose jsem zjistil, jak na ně. Začíná se tam úplně nahoře v rohu a máte tam jen pár minut do začátku jejich útoku, já jsem se opevnil, u brány jsem dokonce postavil 2 hrady a pak - místo vojáků - vyráběl jsem hlavně mnichy. Vyrazil jsem s nimi před město, abych měl větší přehled a více prostoru, před ně na obranu jsem umístil ještě pár vojáků ze začátku, a když se přiblížili sloni, začalo hromadné konvertování, pokud na mnichy někdo zaútočil, poslal jsem na něj ty vojáky a po útoku byly všichni sloni mí. Ty jsem pak použil jako clonu proti nepřátelským slonům při dalším útoku, kdyby se rozhodli vyrazit po opět konvertujících mniších. Měl jsem hodně malé ztráty a s dalšími útoky se mi armáda celkem zadarmo rozrůstala. Když jsem se rozhodl zaútočit, měl jsem těch slonů nejméně 30 a nepřítel neměl šanci 8-) .
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

Mniši jsou dobrý ty španělský na oslech + jako doprovod jízda s puškama delikátní záležitost poslat to na nějkou jinou jednotku
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

MCZ : Máš pravdu ze trebuchety sú na ničenie stavieb lepšie ako pechota, lenže trebuchet sa ti sám neubrání jazde, pechota áno a navyše má bonus aj na budovy. A ako písal Cammaris, najlepšie je ich naložiť do baranidla aby si ich ochránil pred streľbou. Pechota v baranidle navyše zvyšuje účinok baranidla.

Slony : Na slony sú skvelí pikemani. Majú extra damage na slony. Navyše sú veľmi lacný a rýchlo sa vyrábajú. Jednoducho ak by na mňa niekto posielal vkuse slonov, tak by som len massoval pikemanov a veľmi rýchlo by si to rozmyslel. Slony sú dobré iba ak na rýchle zničenie budov.

Veľmi ale záleži od štýlu hry. Hru aj tak vetšinou rozhodujú tie lacné jednotky :).
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Já ale moc beranidla nevyužívám a jak jsem už psal, na slony bych nejlépe poslal na první pohled bezmocné mnichy ;-) .
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

MCZ píše:na slony bych nejlépe poslal na první pohled bezmocné mnichy ;-) .
Vzhledem k tomu, že má slon mnichy uvedeny ve "Weak against", je to vcelku logické ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

2Valgard: - nemas vubec pravdu... - jsou to sice velka cisla ale tak me taky nebavi flushovat ve feudal age... ja mam radsi prave tyhle megalomansky bitky. a ver mi ze kdyz mas 15 castlu ze ta vyroba jednotek je jak na bezicim pasu... :)
gotove jsou ale taky pekelnej narod... :D ale me bavi hrat za random... - je to vetsi vzruso... :)
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Mě gótové nikdy nebrali. Nejhorší je, že nemají hradby. To je u mě po town centru snad nejdůležitější stavba ;-) .
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

2MCZ: OMG! hradby suckz!!! - vsechno investovat do hradu!!!!
Ticha kocka brehy mele...
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Black : Ide o to, že by ti súper musel dovoliť sa tak rozvynúť, aby si mohol mať toľko jednotiek, a to ti tí skúsenejší nedovolia. Ale každý nech hrá ako mu vyhovuje, ide hlavne o zábavu nie ? ;-) .
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

valgard: tak ty zas nesmis oponentovi dovolit aby te takhle zacal nicit... :) ne sry tohle je o nicem. jasny zabava je nejdulezitejsi! nechces nekdy dat pres net?
Ticha kocka brehy mele...
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Black : Mohli by sme aj zahrať, ale najprv musím nájsť CD, ak ich mám vobec pri sebe. Už som dosť dlho nehral. A musel by si zakladať hru ty, pretože ja mám dynamickú IP, a to asi nepojde u mňa.
Uživatelský avatar
Black
Sigilan
Příspěvky: 336
Registrován: 28.9.2005 17:04
Bydliště: Pragl... I kdyz uz by to chtelo mozna zmenu...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black »

val: kdyz bych zakladal ja tak si asi moc nezahrajem... muj comp to trosku nezvlada
Ticha kocka brehy mele...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Black píše:2MCZ: OMG! hradby suckz!!! - vsechno investovat do hradu!!!!
předpokládám, že to jsou "hrady" nikoli "hrad" ;-) . A stejně - to sotva, protože:
1. je to drahé ;-)
2. špatně se umisťují do členitějšího terénu a vyžadují hodně prostoru
3. nemají kanónové věže :twisted:
4. bránu z hradů nepostavíš (leda stylem "ulička smrti", čímž se vracím k bodu 1.)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“