Travian

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Travian

Příspěvek od Javor »

Jedna z mnoha dalších internetových strategií, tahle je tentokrát z období, kdy se malá udatná vesnička, plná veselých Galů, brání proradným římským legiím a ďábelským Germánům. Na Brahmíně je z toho celkem populární záležitost, tak mě napadlo, jestli to nehraje i někdo odsud.

Jo a ještě kdyby jste si to chtěli zkusit, tak tady je link
Feed your head
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

javore, javore... co je tohle za triky? ;-)

Jinak jde asi o zatím nejkvalitnější webovou strategii, se kterou jsem se setkal a to už jsem jich pár hrál. Vřele doporučuji (třeba i přes javorův link :-D)
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Ja to hrám skoro od začiatku ako sa spustil server v čechách. Ale popravde, asi by som nechcel teraz začínať, ak by som nepoznal nikoho z dobrej aliancie :).
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Valgard: Každý nový hráč začíná víceméně v oblasti s dalšími začínajícími hráči, takže s tímhle problém není. ;-)
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Hamster píše:Valgard: Každý nový hráč začíná víceméně v oblasti s dalšími začínajícími hráči, takže s tímhle problém není. ;-)
No, jeden kamad¨rád začínal obklopen o městy s o dost vyššími populacemi, ale registraci údajně neprováděl on, ale jeho bratr, takže je tu možnost, že mu hra nějakou dobu jen tak ležela :think:
A co se podloudnosti týče, ano, přiznávám se, jde mi o bonusové zlaťáky. A když už je celá Brahmína zapojena, toto je logickým vyústěním :-D
Feed your head
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

javor: Tak takové město nemá vůbec cenu hrát, protože právě začátek je úplně nejvíc "kdo z koho". Ještě že 30-50% hráčů se na to vyflákne bez zrušení vesnice a podnikavci mají kde sklízet. :-)
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Hamster píše:Valgard: Každý nový hráč začíná víceméně v oblasti s dalšími začínajícími hráči, takže s tímhle problém není. ;-)
Njn, to je síce pravda, ale pravdepodobne asi veľa toho celkovo neurobia. Hra by síce mala bežať ešte asi rok, ale ťažko má nejaká začínajúca ally bez podpory inej silnej ally šancu. Veľa hráčov už má katapulty. Ak sa niekto taký rozhodne že zničí začínajúceho hráča, tak sa to vetšinou aj stane. Jedine že by ho podporil iný silný hráč, alebo ally. A aj ďalej od stredu kde vetšinou hádže nových hráčov nieje až tak bezpečno. Dobré miesta na nové vesnice sú už v strede obsadené, tak si niektorí stavajú ďalšie vesnice na okrajoch práve medzi začínajucími hráčmi. Tí sa potom stávajú ich obeťami.

Nechcem tým ale nikoho odraďovať. Počet hráčov stále narastá, do konca hry je ešte ďaleko a može to vyzerať veľmi zaujímavo aj pre nových hráčov. Hlavne nech nezačnú plakať na fóre, že ich silnejší hráči vkuse napádajú a okrádajú :).
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

OMFG IMHO LOL....
Jedu takhle autobusem do školy s Almsivim a: "Hele našel sem jednu super onlineovku" a on na to: "Takovou s galama, říkanama a germánama ne?" odpověděl "Jak si na to přišel?" "Ale na mystiqu byl odkaz.."
Takže, našel sem na tuhle hru odkaz na 3 forech--(mystiq, cmus a ted i tady...)
Jinak tváří se to jako super hra..co takhle udělat ali? Sem sice lamáckej Říman ale to snad tolik nevadí ne?
JO jalou máte polohu?? Já mám nějakejch 68,2
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Aliancií je až príliš veľa. Radšej sa snaž vypracovať a dostať do nejakej lepšej. Ja som v MA a tam sa asi tak skoro nedostaneš. To už skor začni hrať na s2 servri, ktorý sa nedávno (v nedeľu) rozbehol a všetci sú skoro na začiatku.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Hraju na servru 2... :lol: :lol: Sem hned vedle týpka kterej to bere straně RP. TAkže když mu píšu "normálně" tak se se mnou nebaví :lol:
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

wosmahl píše:Sem hned vedle týpka kterej to bere straně RP. TAkže když mu píšu "normálně" tak se se mnou nebaví :lol:
Taky mi někdo takovej psal. Jen to tomu "synovi galských osadníků" trochu kazí, že se jmenuje Hacker. :anxious:
Uživatelský avatar
Duke
Sigilan
Příspěvky: 54
Registrován: 4.8.2006 16:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duke »

Opravdu se s tebou nebaví, když nepíšeš "RP"? Mě psal dvakrát, poprvé už v neděli (v 6:37 :)) a RP to rozhodně nebylo. S těmi "syny galských osadníků" mu navíc podle mě musel někdo pomoct, takhle totiž píše normálně:
určite z tebou počitam až budeš mit ambasabu de mi vědet.Doufam že se nepřidaš nekam jinam.

Z pozdravem hacker.
:lol:

Slíbil jsem mu, že se přidám, tak snad to není až takové pako -- členství v alianci doufám ze začátku odradí nějaké ty útoky :).
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Taky je možný, že za RP magora považuje mě... :lol:
Bud pochvalen, statecny Hamsterius(i),
jsem posel aliance Rytíři Fantazie a mam tu cest ti nabidnout clenstvi v nasi alianci, pokud budes chtit.
Zvaz dobre mou nabidku, budu ocekavat tvoji odpoved.

hacker., syn galskych osadniku z vesnice Rastor
Jinak já mu ještě neodepisoval, takže jestli by se se mnou nebavil netuším. Zřejmě ano. :-)
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Ja vám odporúčam nehnať sa do aliancií a budovať ekonomiku a úkryty. Pred skúsenými hráčmi neochrání hráča že je v aliancii. Hlavne teraz na začiatku ešte nikto z tých "lepších" hráčov sa o alianciu nezaujíma. Ak bude človek dobrý = bude sa vedieť efektívne brániť útokom, tak ho tie lepšie aliancie vetšinou pozvú k nim.

Hovorím to z vlastnej skúsenosti, pretože som na začiatku s1 bol v najvetšej vtedajšej aliancii, ktorá už teraz ani neexistuje. Meno nebolo zárukou ochrany a spolupráca bola tiež mizerná.

Čo možem poradiť na začiatok, tak pozor na germánov. Hrajú ich vetšinou skúsení hráči. Nepokúšajte sa s nimi bojovať. Majú veľmi lacné (a dobré)jednotky, ktoré postavili zatiaľ čo iní budovali ekonomiku. Sú závislí na tom, čo nakradnú. Takže budovať dostatok úkrytov a investovať do ekonomiky.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Valgard píše:Hlavne teraz na začiatku ešte nikto z tých "lepších" hráčov sa o alianciu nezaujíma.
Zvláštní, že většina topkařů už v aliancích jsou... :think: No, stejně dík za radu. Pokusím se podle toho zařídit. (už jsem 2 nabídky odmítl, takže se, erm, daří) ;-)
Valgard píše:Čo možem poradiť na začiatok, tak pozor na germánov.
Germánů mám kolem sebe víc, než římanů, ale jak se proti nim bránit, když jsem sám germán? :pray:
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“