Half-Life, Half-Life 2

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Tinnarr:
Sakryš, teď jsem si také vzpomněl na pár situací, kdy ho po mně v HL2 hodili. Omlouvám se. :oops:
Nj, je vidět, jak mě ta hra nezaujala, když si z ní už po týdnu nic nepamatuju. :-D
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

oni granaty proti GG nic moc. Vetsinu sem stihl sebrat a poslat zpatky. Jeste lepsi je to s tema jadrama z standard overwatch issure.
Obrázek
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Jj, to je. miloval som vyparujucich sa combinov ... :-D

vraj sa da gg chytit aj raketa, neskusal niekto?
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

HL2 je geniální, pro mě nejlepší akční hra. Úžasná atmosféra, děj do kterého sem byl dokonale vtažen, vyváženost všech herních prvků a motiv osamělé cesty, jednoduše nádhera :-)
Lidé hodně flušou na málo zbraní. Imo je jich tak akorát, každá má jinou funkciy všechny působí autenticky a tak nějak zapadají do celku. A gg snad nepotřebuje komentář.
Výborný je taky deadmatch, stejně jako singel chytne a nepustí. Na lance sme se dostali asi na 1500 fragů(jeden hráč)
Škoda jenom délky, ale od čehou sou datadisky(kromě vytřískání peňez).
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

SneZhulak píše:Lidé hodně flušou na málo zbraní.
Nevadí mi počet, ale kvalita (provedení, vzhled, funkce, feel).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Mně by tedy nevadilo, kdyby měl HL2 třeba 3 zbraně, ale musely by za něco stát.

Kromě jejich nudnosti a absence "feelu" mi taky vadila jejich víceúčelovost - brokovnici jsem běžně používal na dálku (8 metrů a víc) a nepřátelé lehali jeden za druhým. V podstatě každá zbraň se dá použít kdykoliv. Ocenil bych jejich větší diferenciaci.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

7c: Souhlasím u běžných zbraní - samopaly, pistole a brokovnice jsou naprosto nezajímavé a nudné, ale speciální zbraně jako gg (já ho používal skoro pořád a Blue verze je geniální) nebo antilioni jsou vynikající.
A skvělý je i raketomet - v jedničce prakticky nevyužívaná zbraň kvůli nedostatku nábojů které si stejně každý šetřil na bossy a tady se hromady munice válí na každém rohu, rakety jsou perfektně ovladatelné a díky malému zásobníku jsem neměl tendenci šetřit municí jak to vždycky dělám, ale radši jsem všechno vystřílel hned.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

svata pravda, co sa tyka tych zbrani... ak by tam bol taky "feel" co sa tyka zbrani ako v resident evil 4, ta hta mohla dostat vacsie hodnotenie... takto je vlastne samotna podstata zbrane nevyuzita... jednicku som hral este ako krpec a pacila sa mi... potom som si ju zahral na bratancovom booku, iba tak so srandy a zistil som, ze ma to bavi aj cez vsetky tie dnesne gamesy... dvojku som taktiez presiel, su iba tri hry, co ma dokazali takto vtiahnut do hry: RE4, HL2 a Fallout... nikdy nezabudnem ako som sa o tretej rano tulal cez cintorin so siestimi nabojmi v pistoli :twisted: ravenholm mal svoje nadherne caro, rovnako ako zrucaniny mesta, kde kazdu chvilu padali z trosiek budov kusy zelezobetonu a nad hlavami si mne a celemu komandu vykracovali trojnozky :twisted: ... jedna z mala hier, ktore som si nainstaloval a aj dohral...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Přece má Half-Life 2 pro mne nějaký podstatný přínos - stále poslouchám jeho soundtrack, ten je opravdu kvalitní. :angel:
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Co mody pro HL2? nezkousel jste nekdo nejaky? ja sem ted cetl neco ve Score a az bude cas urcite neco vyzkousim.
Obrázek
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Ajantis píše:Přece má Half-Life 2 pro mne nějaký podstatný přínos - stále poslouchám jeho soundtrack, ten je opravdu kvalitní. :angel:
Spomínam si na to len hmlisto... neboli tam náhodou všetky skladby z HL1 + pár nových?
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

hmm, jediny mod do HL2, nad ktorym by som uvazoval, by bol nejaky fallout-like mod :-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, takže po dalším dohrání cca před týdnem nebo dvěma mám k HL2 jen 2 výtky - za prvé, je to strašně krátké, za druhé rozlišení textur je moc nízké :-( Jinak fajnová hra.

Zbraně jsou očividně stavěné na to, aby se co nejčastěji používaly (malé množství munice, které můžete nést u sebe v kombinaci s tím, že je všude dostupná).

Každopádně se VÁŽNĚ moc těším na Black Mesa - už aby tady byla... Tj. HL1 v grafice HL2.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

za jak dlouho to stihas? ja za 18 hodin i s epizodou. Ale nikdy nic nevynechavam ani pred nikym neutikam. A obcas se mi podari i objevit neco noveho. Treba sem do minuleho tydne nevedel ze ten tajemny v obleku (zaboha si nemuzu vzpomenout na jeho jmeno jestli vubec nejake ma) se da spatrit i primo ve hre. BTW nevis kde se da najit rekrod v dohrani HL2 bez vyuzivani bugu? ja nasel jen tech 9 minut s bugy.
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Tinnar: 9 minut včetně loadování, nebo bez něj? :mrgreen:

Jak dlouho mi to trvá nevím - v kuse jsem HL2 nehrál :think: Jen mi přijde dost krátký - klidně bych ocenil, kdyby byl 2x tak dlouhý :-)

Na druhou stranu je to dobrá věc - znamená to, že mě vůbec nezačal v průběhu hraní nudit.

Brw mohl bys ukázat odkaz na to 9minutové dohrání?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“