Koľko hier ste v živote dohrali ?

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět

Takže ako ste na tom ?

Ani jedna. Hry nehrávam.
0
Žádná hlasování
1 - 10
22
15%
11 - 25
42
29%
26 - 50
33
23%
51 - 100
26
18%
101 a viac
20
14%
 
Celkem hlasů: 143

Uživatelský avatar
lonely_shadow
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 26.5.2007 14:56

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od lonely_shadow »

Od posledného postu som na PC prešiel len:
CaC: Red Alert 2: Yuri's Revenge
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Dreamfall
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Vanda »

Takže jsem dnes dohrála Fable, čímž jsem do úplného konce dohrála hry 3. Jsem vostuda. :oops:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od MCZ »

Vanda: proč jsi nedohrála BG2? Vždyť jde obtížnost měnit libovolně v průběhu hry.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Illuminating »

Protože jí to jako spoustu jinejch žen/dívek nebavilo .......
Barsian
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 11.1.2008 15:14

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Barsian »

okrem fable a X-COM 1,2 vsetky... tie, pri ktorych som este nevidel end mam zatial rozohrate v compe a ostanu tak, kym ich nedokoncim (sa to zacina pomaly zaplnovat :D)
celkovy pocet asi tak nieco cez 20
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Zakat »

Po zimě a části jara jsem se zastavil na čísle 37. Po prvním KOTORu (9/10) jsem dohrál vynikající No one lives forever (9/10), poté velmi dobrou dvojku(8/10), následoval Serious Sam - Second Encounter, což byl poslední Sam, kterého jsem neměl dohraný. Nutno podotkout že jej považuji za nejlepší díl této oddychové série, i když i v něm se objevoval občas stereotyp a nuda - hlavně ve druhé části hry, která jako by z oka vypadla SS: First Encounteru (7/10). No a nakonec jsem dostal chuť na vytuněné káry. Mé oko spočinulo na prý jeden z nejlepších dílů Need for Speed s podtitulem Underground 2. Po usilovném dohrání jsem si říkal, že jestli je toto jeden z nejlepších dílů, tak ty ostatní na tom musí být opravdu bídně. Ze začátku mě to opravdu bavilo, ale jak čas postupoval a já se prokousával čím dál stereotypnějšími závody, dostavovala se nuda nejtvrdšího zrna. 4,5/10
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Morty »

A morty hrdo znášal Zakatove komentáre k NFSU2(nabudúce ma upozorni dopredu keď budeš hrať nejakú sračku, nadopujem sa niečím), nakazil ma s SS(kurňa, ja to ešte nemám dohraté), prešiel som za poslednú dobu KotORy(veľa krát), SW:Battlefront 2, Diablo 2:LoD za Assasinku na Normal(nightmare je naozaj nočná mora) a ešte Rise of Nations a asi aj Medieval 2:Total War...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Zakat: Ono jde o to, že kdo dnes hodnotí hry ten zapomíná, že NFS sérii s podtitulem Underground, Carbon, Most Wanted (MW je podle mého názoru nejlepší z nové série) předcházela ta stará - NFS I-IV, NFS: Porsche (největší možnosti, co se úprav vozu týká, jenže narozdíl od zbytečného tunningu karosérií, tady to skutečně pocítíš); ve trojce zase byly neskutečně zábavné honičky s policií; ve čtyřce šíleně návykový kariérní mód; dvojku jsem nikdy nehrál a nakonec jedničku si asi už dneska nezahraješ, ale jen těžko jí někdo může upřít, že byla svého času naprosto nejzábavnější závodní arkádovou hrou. Současné NFS stojí za, bez prominutí, hovno.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

V kariérním módu NFS4 jsem se nepřenesl přes ty zrcadlové tratě. Člověk se naučí nazpaměť nějakou trať - a pak mu ji tam hodí zrcadlově. Tím se veškeré naučené informace staly silně kontraproduktivní a FAKT mě to nebavilo. Ovšem dlouhé hodiny MP v NFS3 byly vážně nejlepší. :angel:
A po NFS4 jsem s touhle sérií moudře skončil.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Ajantis: Je pravda, že pětka už byla až příliš realisitcká a většině lidí nesedla pouze jedna značka vozů. Mně se líbilo to precizní zpracovní každého jednotlivého dílu v motoru, perfektní fyzikální model a damage model (i když tenkrát byl spíš jen v mezích grafických možností), navíc také hromada jednotlivých ,epoch'. V trojce bych také jen těžko napočítal ten čas strávený u splitscreenu, u čtyřky rovněž - navíc ta hromada stažených vozů.
...
Dostali jste mě, čtyřka jde do PC, moje maturita je pí*i.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od MCZ »

Ajantis: pořádně jsem tedy hrál pouze NFS 2 a 5. A musím říct, že Porsche mi přišlo jako celkem dobrá hra (a to mě závodní hry moc neberou, resp. se jim vyhývám - nervy ;-) ).

Ale ty nové díly jsou fakt k smíchu. V jednom poškození vozů odeberou, později ho zase přidají jako velkou novinku :-D.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Zakat »

U NFS:U2 se mě "líbilo", jak lze využít lepší pozice při odražení od svodidel/domů/aut/čehokoliv. Místo abych si vymlátil zuby o volant, polámal všechny končetiny a rozmlátil nadupanou káru na šrot, mě náraz odmrštil do výhodnější pozice a já tak získal třeba i rozhodující náskok. Tomu se říká arkáda! :lol:
Pokud jsou starší díly lepší než tyto nové, možná dám někdy této sérii ještě šanci.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od Tumis »

Carlos: s tim Porshe máš recht.
Co se týče série NFS: hrál jsem 4, 5: Porsche Unleashed, U, U2 a na chvíli i MW.
V U2 mne nejvíce bavily drifty, i když to kolikrát bylo o nervy :-D, dokonce jsem zkoušel závodit i s ručním řazením, myslim, že je to daleko lepší než s automatikou....
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Tumis: Automatiku nebrat... nikde 8-) Je to o dost pomalejší a pro mě takové nemastné, neslané, nezáživné. Vyjímku snad tvořil jen oddechový Redneck racing, kde mi ta 'nezměnitelná' automatika zase až tak nevadila.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Koľko hier ste v živote dohrali ?

Příspěvek od DerAdler »

Tak, konečne prvý zárez na novom kompe: CoD 4 8-)
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“