NHL serie

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

U mňa malá zmena:
Prestarnutého Weighta som vymenil za Pavla Bureho :arrow: toho za Leetcha do Toronta :arrow: a Leetcha do Los Angeles za Demitru...
Myslím, že veľmi výhodná výmena... 8-)
Takže druhá lajna je teraz podstatne údernejšia:
Zedník - Demitra - Blake :-P 8-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

já dvakrát za sebou nedal ani 1 branku :evil:
tak jsem prohodil některý hráče v prních 3 lajnách a je to hnedka lepčí
tho Leetche sis moch nechat je to jeden z nej. obránců
Zohledńuješ taky při výměnách kolik kerýmu hráči platíš?
Už se blížím do Play-off, ty týmy hrajou čim dál líp.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Rozpočet je bohatý - hľadím hlavne na kvalitu...
Leetcha nepotrebujem - obrancov mám dobých. Mne sa naopak v poslednej dobe strelecky aj celkovo herne darí - po včerajších víťazstvách 2:0 nad Montrealom, 5:0 nad Edmontonom, 3:1 nad Dallasom a 4:2 nad Ottawou som sa dostal do čela celej NHL, takže nemám problém... 8-)
Dávam veľa gólov - avšak s rôznymi hráčmi. A u NHL 2005 je jedna veľmi nepríjemná vec - ostatné tímy dajú menej gólov, ale väčšinu len s 1-3 hráčmi, takže v kanadskom bodovaní je z mojich najvyššie Žamnov s 18 bodmi na cca 10. mieste... lenže potom má Demitra 17, Šatan 15, Bondra 14, Blake 14 etc...
Stáva Ti toto s kanadským bodovaním tiež? ?Mňa to celkom štve... :-?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

Je to u mě taky tak, u ostatních týmú jsou v kan.b. dobrý tak 1 - 2 hráči
U mě asi pět a ten co je první, tak je celkově tak 4-7...v gólech 3-5 v celkovém pořadí.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Tak jsem se konečně dostal k NHL 2006 a spustil ho. Hráli jste ho už někdo?? Já z něj mám teda hodně smíšené pocity...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

Já hrál zatím skoro každý druhý ročník (98, 00, 02, 04 :-D ) a myslel jsem, že to tento rok dodržím. Nedodržím. Jednak mi v kompu netluče to správný železo, druhak, je mi z 06 na blití. Zaměření jedině na útok, obrana nemá šanci... to EA posrali, protože se vždy vyžívám spíše v taktické a poziční hře.

Jinak sezonu jsem hrál jen u 98 a 00, od té doby nestále smaží proti otcovi nebo bráchovi na gamepadech... Sezona mě už vůbec neláká, a ani na ni nemá čas.

Má oblíbená řada: Dvořák - P. Bure - Gagne ;-) A kdo je víc? :-D
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

v novem nhl se dá celkem (v rámci možností) bránit. Nejsou to takové ty klasické srážky, ale jde to. já na ofensivě nevidím nic špatného, mám rád kombinace,goly a parádní akce, ai je celkem taky gut (jak kdy, někdy pc hraje dost dobře, někdy celkem slabě). To že nove nhlko je hodně ofensivni neznamena ještě že každý zápas skonči 10:5.. Jednou sem takhle prohrál 2:3 na nájezdy a rozhodně to nebyla nuda!
Nevim, mě nový díl celkem bavi, ale chápu, že se někomu nemusí líbit..

crov: co třeba kdokoliv, <CHARNAME>, Gaborik? ;-)
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

2cr-e-v
Jo, co třeba Kariya -Thornton- Bertuzzi :)
a mnoho dalších..
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

crovax en-vec: :shock: A jak dlouho si 2006 hrál,že to takhle soudíš. Já myslím,že AI byla udělaná moc dobře a když si v nastavení trochu pohrajete,máte z útočné hry obranou-mě spíš šlo o docela zhoršení grafiky a taky podle mě ubylo situací,ze kterých je možné vstřelit gól(na medium jsem přišel asi na pět způsobů)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

zhoršené grafiky? :shock: jak to myslíš...
To s těmi situacemi se mi taky nezdá.. ale 05ku si už moc nevybavuju, takže to neporovnám...
ale je fakt že gol se dá dat celkem snadno..
zatim se mi ještě nepovedlo vychytat 0, vždy sem dostal alespoň 2 - 3 goly.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

tak především ne všichni diváci jsou 3D,jak tomu bylo ve 2004(05 jsem nehrál,takže nevím) a co mě nejvíc dostalo-viděl jsi např. Jágra ve hře? Ta tlustá bečka?? Branky menší,puk větší...brr
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

No.. já nevim. mě připadá normální.
možná kdybych kdybych to zkoušel hrát hned po sobě (porovnávat) tak by mě to možná taky ťuklo..
Jardu jsem neviděl, ale pokud je jak bečka tak by to možná i odpovídalo realitě. :-)
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Landor: To opravdu ne-opravdu,jestli máš 06 ještě nainstalované,mrkni na něj a uvidíš,jak se ti ta grafika zhnusí. Naštěstí zde funguje player edit,takže jsem mu jen ubral pál kilo a je to fpoho
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já poslední dny odehrál pár zápasů (v Demu :-)) a grafika mi nijak hnusná nepřijde (až na ty diváky, souhlasím). Je pravda, že jsem ale nehrál 2005. Je taková standartní v rámci série NHL. Naopak animace mi přijdou docela pokročilé...

dost mě na 06 potěšilo, že jde rozhodit při nájezdu brankáře jen tím, jak pohybuju hráčem, to dřív nepamatuju
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Ajantis_CG_thief píše:dost mě na 06 potěšilo, že jde rozhodit při nájezdu brankáře jen tím, jak pohybuju hráčem, to dřív nepamatuju
To je opravdu bomba,souhlasím. Jenom mě štve,že k tomu,abys vstřelil gól je z 80% nutné právě dostat brankaře na zem...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“