NHL serie

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

NHL serie

Příspěvek od Ajantis »

Když jsem si teď pročítal tému o tom, u které SP hry jsme strávili nejvíc času, nejednou jsem tam narazil na NHL.
Věřím, že spoustě lidí bude sportovní hra na tomhle foru vadit :-D , takže o důvod víc, proč ji sem dát. Na druhou stranu jistě i někteří RPG heroes u ní zabila spoustu času.
Takže který díl se vám nejvíc líbil?

V výše zmíněné diskusi jsem zahlédl několikráte NHL 2002, které mně osobně nesedla vůbec- štvalo mě to, že ač jsem soupeře přestřílel třeba 60:6, prohrál jsem. A to u mne přebilo veškeré její klady.
Já hrál NHL bez přestávek od ročníku 97, ale měl jsme i čest s 93. Nejvíc času jsem strávil právě u 97, 99 a pak 2000, kterou považuji společně s 2004 ze série za nejlepší. Po více hokejovém 2004 jsem doufal, že už se bude vývoj ubírat jen k lepšímu, ale ouha... poslední 2 roky už jsou.. no špatné :roll:
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Mě asi nejvíce sedlo NHL2000, bohužel ani u tohoto dílu jsem nevydržel moc dlouho, bo tenhle žánr mě vůbec nebere. Ale jako malý jsem to pařil ostošest. :-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Dakedy som to tiež hrával, 2002 ma aj bavila, ale potom to nejak prehrmelo a teraz sa NHL ani nedotknem. Stále mám taký dojem, že od ozajstného hokeja to má ďaleko.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Ja nejvic casu stravil u 2002, protoze to byla posledni verze co frcela na my starodavny 333MHz, 96RAM. Podle me je 02 nejlepsi z cely serie. Co se tyce pomeru strel... staci si spravne vychytat nastaveni... Z novejsich sem hral 05, ale ta me moc nebavila. Ted hraju 06 a stahnul sem si sestavy a nastaveni z cznhl.com a musim ric, ze na dificult je to opravdu hokej, casty vylouceni, hodne strel a hlavne hodne golu. hral sem to na medium a slo na me za zapas treba 16 strel, taxem zvedl obtiznost a parada. doporucuju!
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Nejraději mám NHL 2002. Ačkoli přesnější by bylo: jediný díl, který jsem kdy hrál, je 2002 :-) Dosud jsem neshledal důvod pro změnu.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ja som mal najradšej NHL 2004. Ale každý diel mal niečo do seba...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Coby182:
Mně od NHL 06 odradily recenze- vzácně se totiž shodovaly...
Ale právě dnes odpoledne jsem hrál demo- 2 zápasy, a nepůsobilo na mne úplně zle... Ale těžko soudit z dema, každopádně kdybych měl víc času, asi bych se sháněl i po plné...
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

U mě teď jasně vede 06ka (spolu s 98 a 2000 ta nej), prostě paráda. A těch gólů co tam padá. Děsně mě to baví (což se v minulosti moc nedalo říct), po předchozích dílech je to naprostá špica. :twisted:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Landor: na první pohled ta útočná hra a hodně golu vypadají a působí lákavě, ovšem obávám se, aby to člověka nepřestalo bavit o to dříve :-(
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ja som si teraz začal Dynasty mód v NHL 2005 za NYI - Medium obtiažnosť...
Odohral som zatiaľ len 2 zápasy, už som to ale zabudol hrať som zistil:
Prvý zápas v Buffale - ja 47 striel, Buffalo 13 a prehral som 0:1...grrrr :-x
Druhý zápas už bol lepší - Washington, ja 43 striel, oni 5 a vyhral som 4:0...
Myslím, že som slabo efektívny v premieňaní šancí. Ak by to bolo aspoň kúsok lepšie, tak sa s Medium obtiažnosťou vôbec nemusím babrať...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Já hrál alespoň na chvíli snad všechny díly od 98 po 05. Nejvíce jsem hrál 99 (tehdy mě to ještě docela bralo), ale pak už ten hokej omrzí, je to pořád dokola, obvykle mají v každém díle brankáři svou jistou slabinu, díky které se dá vždy bezpečně skórovat, takže nuda... (třeba ve 2000 to byl tuším blafák - ten brankáři prostě nechytli a ve 2001 co vím, stačilo zvítězit vhazování ve středu a pak rychle centrem přebruslit obránce, a také příliš vyjetého brankáře a pak už jen dát gól do prázdné branky).
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

V 2005 som to zatiaľ nenašiel... je ich pár, ale nie sú také spoľahlivé... snáď to konečne doladili...
A 2004 ma prestal baviť, lebo tam som našiel jednu vysokospoľahlivú slabinu - strela spoza kruhu napravo od brankárovej vyrážačky do rohu z vyrážačkou príklepom naplno... to brankári vôbec nechytali... :roll:
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

MCZ: 99 taky byla ideální na ty slabiny brankářů- obzvlášt střela hráčem s hokejkou vlevo z pravýho kruhu na lapačku a pak taky goly "padákem" od půlky- těmihle dvěma fintami jsem úplně odrovnbal jednoho namyšlenýho kamaráda v MP ;-)
Ale taky jsem u ní strávil asi nejvíc času- nj, to mládí ;o)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

No, já v 99 ještě tyhle možnosti moc nezkoumal, ale možné to samozřejmě je ;-) . Jinak 99 měla pěkné intro s nádhernou skladbou Heroes od Bowieho. Povedené bylo i v 2000, ale pak už to bylo rok od roku horší.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

MCZ: tak intra už se mi docela pletou :-/
jo, s tím úpadkem od roku 2000 souhlasím, ale přesto- jako vyjímka z toho čněla skvělá 2004. Alespoň já z ní byl delší čas dost nadšenej
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“