NHL serie

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

No to je otrava teda - ale coby ch pro hru neudělal, že. ;-)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ako sa mám vrátiť k pôvodným nastaveniam hry po inštalácii Papouch roster? Ja si ich sám dokážem nastaviť - ale nie na tie hodnoty ako boli pôvodne. Keď dám "Default", tak mi vyhodí spiatky nastavenia z Papouch roster. A taktiež - aj keď si nastavím vlastné nastavenia hry, pri zahájení nejakého hracieho módu ( sezóna, turnaj etc... ) mi vráti tie Papouch Roster nastavenia... :roll:
Neviete čo s tým?
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Yachiko píše:Ako sa mám vrátiť k pôvodným nastaveniam hry po inštalácii Papouch roster? Ja si ich sám dokážem nastaviť - ale nie na tie hodnoty ako boli pôvodne. Keď dám "Default", tak mi vyhodí spiatky nastavenia z Papouch roster. A taktiež - aj keď si nastavím vlastné nastavenia hry, pri zahájení nejakého hracieho módu ( sezóna, turnaj etc... ) mi vráti tie Papouch Roster nastavenia... :roll:
Neviete čo s tým?
re-install :)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ako sa vám v NHL 2006 darilo na Easy obtiažnosti resp. akú obtiažnosť vlastne hrávate? Ja som teraz na easy rozbil Švédov 15:0 a týmto pádom asi budem zvyšovať... mimochodom predtým som porazil Talianov 11:2, Švajčiarov 11:3, Lotyšov 6:0 a Kazachstan až 19:2!! A to som sa na 4 predchádzajúce zápasy so slabšími súpermi teda príliš nesústredil...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Yachiko: Easy :shock: Záasdně hraju all-star, nic jiného pro mě nepřipadá v úvahu. A to taky NHL nějak extra moc nehraju. Jen se neboj a přidávej
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Já hraju na medium. Někdy je to velmi jednoduché, ale občas mě fakt solidně drtí, drtí...no řekněme hodně vyrovnané..
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

No... určite pridám obtiažnosť, lebo to čo robím so súpermi na Easy je brutálne ( spomínané výsledky a tiež pomer striel 72:10 pre m ňa apd... ). Lenže teraz na NHL zas až toľko času nie je, priorita je Fallout2... ;-)
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Yachiko: To ti schvaluju ;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Arkanis

Příspěvek od Arkanis »

Ja tiez :-)
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Arkanis: Snažíž si zvětšit počet mortů nebo co? To jsou příspěvky :roll:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Arkanis

Příspěvek od Arkanis »

To niesu prispevky ale co som mu na to mal asi napisat :oops:
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Arkanis: Nic, když nemáš co k tématu napsat, tak radši nepiš nic :roll:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já se posledních pár týdnů pustil do docela masového hraní NHL 2004. Už jsem psal, že je to imho nejlepší díl série, ale teprve nedávno jsem objevil její MP kouzlo. Se dvěma kamarády děláme nekonečné turnaje, nezřídka dlouho do noci, a je to vážně nářez 8-)
Velmi se mi na tom líbí relativně propracovaná obrana, kdy opravdu i se slabším týdem LZE se bránit silnějšímu, a pak také výskyt náhodných golů (obzvláště máte-li slabší brankáře). Prostě ideální MP hra ;-)
Arkanis

Příspěvek od Arkanis »

Najviac sa mi zatial rata NHL 2006. V nej specialnymi trikmi mozes dat gol aj zpoza modrej ciary, a to taki ze si hrac da hokejku medzi nohy a striela bomby okolo 213km/h
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Arkanis: Ta fintička je opravdu hodně povedená, ale gól se mi z ní ještě dát nepovedlo. tobě jo?
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“