Red Faction

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Red Faction

Příspěvek od Isair »

Takze jsem po dlouhe dobe zacal hrat tuto hru,chtel bych se vas zeptat jake jste meli se hrou zkusenosti,co byjste ji vytkli , nebo co naopak pochvalili.(neresil bych moc grafiku,prece jen je to celkem stara hra)

Takze ja mam na teto hre rad:-Velke mnozstvi zbrani
-rozstrelovani zdi raketometem :-D
-velky pocet dopravnich prostredku(Automobilem zacinaje ,helikopterou konce)
-A Bossove take celkem ujdou(napr: se mi libil ten obri cerv, i kdyz nvm jestli se da povazovat za bosse,ale byl trochu silnejsi a vetsi nez normalni nepratele :-D )
-zajimave mise(na cas,utajene atd..)
-hudba

Vytknul bych: -pohyb nepratel(je takovy neprirozeny)
-ke konci velmi odolni nepratele na klasicke zbrane(i kdyz je tu spousta silnych(treba ten paprskomet,nebo co to je)
-trochu nevyvaznene nekdy zivot a brneni(nekdy tam chodim takovou dobu bez brneni a naopak nekdy je ho tam spousta nevyuziteho)

Red Faction 2 jsem nehral takze nemuzu posoudit, muzete psat i o RF2,aspon budu vedet jestli je dobre ci ne :-D
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hrál jsem jen kdysi chvíli demo. Pokud si vzpomínám, špatné to nebylo, jen mě to nějak nezaujalo :think: Možná bych ji mohl zkusit - jestli se tedy vůbec dá ještě někde sehnat :-? :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Určitě dá... 8-) :twisted: :-P
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Bhaal: Á, ještě pořád jsem nepřesměroval porty na tom blbém routeru, takže se mi nechce stahovat pře BT :lol: V žádném obchodě jsem ji neviděl.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Hmm, dostal jsem se k tomu kdysi čirou náhodou a co si vzpomínám, nebylo to vůbec špatné ale popravdě jen další hloupá střílečka, proto bych asi ani do druhého dílu nešel (nemyslím, že bude nějak zásadně lepší).

Líbil se mi geomod - tedy možnost zničic skoro vše, co ve hře je, ovšam bylo to nějaké divné, ten počet zničení byl na každou úroveň limitovaný (ne že bych limitu někdy dosáhl - pouze v tom spec. levelu se skleněným domem).

Animace nepřátel byly ale velice bídné, dost trhané, stejně jako AI, a zbraně a především jejich vyvážení za moc nestálo (ke konci už nebyl důvod používat ty slabší, byly opravdu šíleně slabé), nejhorší byla asi ta zbraň, co uměla střílet skrze zdi, navíc v kombinaci s dementími nepřáteli...

Jinak ale v klidu, i ty stealth mise se daly, prostředí, levely pěkně navržené. Ovladatelná vozidla, onen geomod, škoda, že na tom nezapracovali trochu více.
Naposledy upravil(a) MCZ dne 1.9.2007 0:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Není to špatná hra, krásně lineární a oddychová řežba. Ale jak psal MCZ, mohli na tom víc zapracovat a byla to bomba. Takhle je to jen zábavná akce na jedno dohrání s nevyužitým potenciálem. Ale stejně nejlepší byl závěr s bombou :)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Zakat: nevím v jakém smyslu to myslels ty, ale když jsi mi tu bombu teď připomněl, musím říct, že větší podpásovku jsem tedy ještě neviděl - nechápu, jak někoho mohl napadnout dát na konec čistokrevné střílečky takovýto pokus o rychlohlavolam :-? .
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, teď když o tom mluvíte, tak si začínám vzpomínat, proč jsem RF nehrál - prostě mi to přišlo příšerně nudné. Bez atmosféry či nápadu.

I když, Chaser je možná ještě horší (ten jsem vydržel hrát asi 3 mise a byla to snad nejhorší FPS co jsem hrál).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

MCZ: Hlavně mě to překvapilo. Člověk vystřílí půl marsu, aby byl odměněn bombou jak vrata a hláškou "Máš na to jednu minutu, tak se snaž". Navíc jsem chytal strašně blbé čísla a bylo to trochu frustrující...ale na pátý pokus se zadařilo :)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

MCZ:JJ, presne neni to spatne, ale je to jen dalsi tuctova strilecka,ve ktre prekvapi akorat Geo mod a spousta dopravnich prostredku (ale je to celkem i zabavna hra na odreagovani,ale dvojku jsem taky nejak nemel naladu koupit :-D )
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Jedničku jsem ani nedohrál - GeoMod je sice zábavný a zajímavý nápad, ale je ve hře strašně málo využitý a to mě docela štvalo, protože bez něj je to jen podprůměrná střílečka.
Dvojku jsem dohrál a bavila mě mnohem víc, ale využití bourání zdí je v ní stejně malé jako v jedničce :-?
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

AlieN píše:Jedničku jsem ani nedohrál - GeoMod je sice zábavný a zajímavý nápad, ale je ve hře strašně málo využitý a to mě docela štvalo, protože bez něj je to jen podprůměrná střílečka.
Dvojku jsem dohrál a bavila mě mnohem víc, ale využití bourání zdí je v ní stejně malé jako v jedničce :-?
JJ,ten GeoMod je spis takova povrchni zalezitost,ale to ovladani ruznych vozidel atd.. je zajimave,ale take nedotazene.
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Isair píše:JJ,ten GeoMod je spis takova povrchni zalezitost.
To je právě škoda protože právě v tom jsem viděl obrovský potenciál. Třeba v tom speciálním levelu jsem se vyloženě vyblbnul a kdyby tomu byla hra trochu víc přizpůsobená tak by to mohla být hodně velká zábava.
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

AlieN píše:
Isair píše:JJ,ten GeoMod je spis takova povrchni zalezitost.
To je právě škoda protože právě v tom jsem viděl obrovský potenciál. Třeba v tom speciálním levelu jsem se vyloženě vyblbnul a kdyby tomu byla hra trochu víc přizpůsobená tak by to mohla být hodně velká zábava.
Se ale celkem divim ze Geomod nedaj i do jinych her, v takovym hl2 by vypadal mozna i dobre:D ,kdyby ho nak upravili aby pusobil realisticneji
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Dřív jsem hrál Red Faction 2. Nevíte jak se ve hře ukládalo? Nic jako save jsem tam neměl.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“