Team Fortress 2

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
klaymen
Sigilan
Příspěvky: 61
Registrován: 26.8.2007 13:06
Bydliště: Shadowspire (Piešťany)

Team Fortress 2

Příspěvek od klaymen »

Skusal uz niekto z vas hrat Team Fortress 2 cez STEAM? (prave prebieha betatest, staci ak si kupite bud TF2, alebo Orange box, pre-loadnete a mozte hrat)

Ja som to zacal hrat predvcerom a dost ma to chytilo, na CS si uz ani nespomeniem, navse sa mi to zda ovela lahsie na ovladanie oproti Team Foreress Classic (moznosti su zjednodusene, ale dostacujuce)
"Koho delostrelecká príprava morálne nezlomí, toho roztrhá."
staré delostrelecké príslovie
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ještě jsem to ani nenainstaloval - nějak se mi do toho nechce :lol: Spíš jsem zvědavý na Portal.

Ty hraješ normálně na veřejných serverech (tj. to co najdeš ve Steam browseru) nebo na nějakých soukromých? :think:

Jaký máš ping (případně providera)?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
klaymen
Sigilan
Příspěvky: 61
Registrován: 26.8.2007 13:06
Bydliště: Shadowspire (Piešťany)

Příspěvek od klaymen »

sez STEAM browser, pingy mam od 40 a viac, hram len na serveroch v Europe
provider: T-Com
"Koho delostrelecká príprava morálne nezlomí, toho roztrhá."
staré delostrelecké príslovie
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Mno, tak jsem TF2 nainstaloval a že by se tedy moc hrála - naposledy jsem viděl samé prázdné servery :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
klaymen
Sigilan
Příspěvky: 61
Registrován: 26.8.2007 13:06
Bydliště: Shadowspire (Piešťany)

Příspěvek od klaymen »

ja osobne so servermi nemam problem, vzdy sa najde nejaky, kde sa da dobre hrat, problemy s tym byvaju len rano (na europskych serveroch, na americkych mozno bude situacia ina)

napr. teraz (15:48 podla casu v mojom PC) je na vyber asi 10 serverov, ktore su skoro plne (pri kriteriach - Europa, Anti-cheat: secured, ping pod 100, pricom mi neukazuje ani plne, ani prazdne)asi dalsich 5-8, ktore su spoly plne a neviemkolko dalsich, kde je len par ludi

pozn. pri kriteriu ping pod 150 je tych serverov ovela viac, ale pod 100 mne staci, len vzacne nenajdem server na hranie

btw: aj tak toto je len beta a da sa hrat len cez kupu Orange Box, po vydani bude dostupna tusim aj v lacnejsej Black Box a mozno bude TF2 mozne kupit aj samostatne (este lacnejsie, podla STEAM-u by to malo byt 29,95 USD + dan)
"Koho delostrelecká príprava morálne nezlomí, toho roztrhá."
staré delostrelecké príslovie
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

klaymen: Jj, teď je jich tam docela dost. Asi to vážně bylo tím ránem.

Nicméně mě překvapuje, že TF2 očividně namá rádo Alt-Tabbing >_> Resp. zatím se mi po Alt+Tab nějak nepodařilo oživit :roll:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
klaymen
Sigilan
Příspěvky: 61
Registrován: 26.8.2007 13:06
Bydliště: Shadowspire (Piešťany)

Příspěvek od klaymen »

To je ocividne problem Source enginu, Dark Messiah sa ani nedal prepnut, Day of Defeat mi prepnut ide, ale ked sa chcem vratit do hry, tak musim aspon par sekund pockat, inac mi hra spadne
"Koho delostrelecká príprava morálne nezlomí, toho roztrhá."
staré delostrelecké príslovie
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“