Full Spectrum Warrior

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Full Spectrum Warrior

Příspěvek od DerAdler »

Stretli ste sa niekto s tou hrou? Aké sú vaše dojmy? Ja som včera skúsil prvé 2 misie z druhej časti (podtitul TEN HAMMERS) a bol som v celku spokojný (aj keď som si myslel, že pôjde o taktickú strieľačku) ... pekná atmosféra a animácie jednotiek. Ak si človek zvykne na trošku kostrbaté ovládanie a zmieri sa s tým, že misie sú vlastne ploché bez nejakých extra terénnych prevýšení, je to IMHO fajn zábava pre každého militaristu. Aj keď je hra totálne pro-americky orientovaná :-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Frosty píše:Tak už i poslední ze dvou bonusových misí ve Full Spectrum Warrioru jest dokončena 8-)
Hratelnost u tohoto dílka je velmi vysoká, stejně tak si velkou pochvalu zaslouží celkové zpracování jednotek (vlastních i nepřátelských) a pak také ovládání, které je skutečně lahůdkou. Ani v nejmenším by mě nenapadlo, že velet dvěma 4-členným týmům budu hlavně pomocí myši a dfcto jen čtyř kláves.
Výtku bych měl hlavně ke kameře, která mohla být o fousíček oddálená a také k umisťování 'pohybových bodů', které mi nejednou zhatilo celou misi, a v tom lepším případě 'jen' odčerpalo větší množství munice u týmu, který přebíhající tým zrovna kryl.
Protivníci sem tam cheatují, ale to holt řeší load. Jinak přechod mezi misemi je tak důmyslný, že se člověk nenaděje a zjistí, že už zase hraje 14 hodin v kuse, a že by i mohl jít spát :lol:
Hodnocení 8/10.
FSW-TH jsem hrál (dohrál) též. U některých misí jsem sice rostl, ale to jen díky tomu, že jsem si nepřečetl manuál :anxious: . Od prvního dílu tam přibylo celkem dosti nových a užitečných fcí a jejich neznalost v boji neomlouvá 8-) Jediné co jsem ještě zatím neotestoval je MP hra na kterou jsem docela zvědav.
A co se té hvězdopružné orientace týče - první díl byl 'odvozen' z programu virtuální simulace taktického boje pro americkou armádu, takže protěžování nějakého Al Afada nelze očekávat :D U 'filmovějšího' druhého dílu už vůbec ne.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Full Spectrum Warrior

Příspěvek od scorpioo »

jj presne tak jednotka bola robená tuším podla programu ktory pouziva americka armada na simulaciu bojov v mestach a drzi sa toho dost dobre.dvojka uz podlahla komercii takze je holt filmovejsia
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“