Mirror's Edge

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Mirror's Edge

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, že by se po Resident Evil 5 vynořila další hra, která by mě zaujala? :think: Každopádně papírově vypadá Mirror's Edge naprosto úžasně. Jak to dopadne samozřejmě uvidíme až v budoucnu, ale snad to bude zábavné...

http://www.on-mirrors-edge.com/
http://en.wikipedia.org/wiki/Mirror%27s_Edge
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirror's Edge

Příspěvek od sevencreature »

První ukázka ze hry: http://www.on-mirrors-edge.com/index.ph ... 5&Itemid=1

a vypadá naprosto úžasně (TM) :-)

Případně zde v nižší kvalitě:
http://www.gametrailers.com/player/33585.html

Btw, pěkná hudba :-P Jedna z her, které mě lákají čím dál tím víc... A co na to yenn? :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

sevencreature: Hlavní hrdinka se mi nijak zvlášť nelíbí, pokud jsi to myslel takhle :-) Hýbe se ale hodně dobře, to je fakt.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Ne že by se mi ta dívka vyloženě líbila, ale do hry vzhledově zapadá - takže super. Přečetl jsem si krátké info na wiki... Idea je zajímavá, výsledek si vůbec odhadnout netroufám. Ale aspoň by nemusela být Vista-only, když ji distribuuje EA.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirror's Edge

Příspěvek od sevencreature »

yenn: Neměl jsem na mysli hlavní hrdinku, ale hudbu a styl - no asi to nebyl správný odhad :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirror's Edge

Příspěvek od AlieN »

Mirror's Edge je jedna z velmi mála her za poslední roky, která mě už od prvních videí dost zaujala... a ve výsledku to opravdu není špatné.
Jako de facto parkurová akční hopsačka ala hyperdynamický Prince of Persia působí od začátku vcelku originálním a svěžím dojmem, a hraje se velice příjemně - přestože je BRUTÁLNĚ lineární a o vzbuzení dojmu nesamoúčelnosti už se designéři úrovní skoro ani nesnažili, je velmi dobře ovladatelné běhání a skákání po střechách (na stoku povinou v každé akční hře ale taky dojde :roll:) velmi efektní a hlavně dosti zábavné, do čehož slušně zapadá i občasné bleskové zmlácení nějakého nepřítele. Grafika je příjemně stylová, svými pastelovými barvami a důrazem na High Key mírně evokující Portal... jen z toho pekelně přepáleného DOF, tolik oblíbeného prakticky v každé nové hře (sic! :-x), je mi opět na blití.
Nějak extra zázračné to sice zase není, nemožnost udělat něco, s čím autoři nepočítali přestože se to přímo nabízí párkrát mírně naštve, a vůbec je to prostě víceméne jen jednoduchá hříčka s neexistujícím (resp. úplně retardovaným) příběhem... ale zabaví velmi slušně.

Ovšem drobet "nemilé" je, že je celá hra tak na 3-4 hodiny a pokud by se jeden echt snažil, tak nejspíš s klidem i na polovinu, takže zhruba jako trochu masivnéjší demoverze... ehm :-? (nepočítám závody na čas v úrovních z příběhové kampaně)
7/10
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Mirror's Edge

Příspěvek od Welwet »

i kdyz jsou to dve naprosto rozlisne veci,pripada me to uplne stejne jako trackmania nation...
grafika..dokonce se me to zda i stejne arkadove,stejne jako se nemeni prostredi a hrdinka je furt stejna jako auta..
potom jsou tam take kola na cas..na chvilku to zabavi.. imho za ty penize se daj koupit lepsi veci no..

ale kdo rad posloucha van halen -jump tak si to asi zahrat musi :-)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“