SW: Jedi Outcast, Jedi Academy

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

SW: Jedi Outcast, Jedi Academy

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, po letech (?) jsem se (už po několikáté :-P ) zase pustil (hlavně z nedostatku fps - tj. čekám na další build 227 patche pro Unreal) do Outcastu a Academy. A nestačím zírat. I po těch letech vypadá Jedi Outcast úžasně (a cut-scenes i přes nižší (o dost) počet polygonů taktéž ujdou - tedy, až na obsah :mrgreen: ). Příjemné překvapení, zejména po tom, co jsem nedávno dohrál Quake 2 (sice zábavný, ale ne moc pěkný).

http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?f=7 ... 88#p130588
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: SW: Jedi Outcast, Jedi Academy

Příspěvek od Elessar »

Tak teraz dám ruku do ohňa za to, že tu už jeden thread Jedi Academy bol... (založil ho, mám dojem, Ithrasiel, vznikla tam hádka o tom, či je to RPG alebo nie, a ešte si spomínam na jeden Ajantisov príspevok, kde spomínal na hranie Outcast- kritizoval tuším na efekt stavanú atmosféru Star Wars a jedného dňa mu to prišlo ako strata času, tak to hrať prestal... :think: )
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“