Medal of Honor: Airborne

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Medal of Honor: Airborne

Příspěvek od Carlos »

Tak přes počáteční potíže s touto hrou jsem se odhodlal k 10GB instalaci a jsem celkem příjemně překvapen. Graficky je hra na úrovni, ale zároveň plynulá (disponuju průměrným strojem), pokud tedy nepočítáme křišťálově se blyštící spojenecká výsadková letadla. Celkově má hra svěží ráz, který je mj. zapřičiněn i rovnováhou mezi realitou a arkádou. Je trochu deprimující, že munice máte v podstatě neustále dostatek, ale zase hra pěkně odsýpá. Vaši parťáci jsou také celkem samostatní a občas na vás štěkají rozkazy. Dokonce občas (možná jen náhodou) dokáží fungovat podle nějakých vojenských taktických manévrů, což ovšem díky jejich chabé mušce přijde vniveč. Nepřátelé nejsou úplně tupí, ale větší roli než jakou plní ve formě terčů bych jim nepřikládal. Parádně je zvládnut systém krytí. Pohyby vašeho vojáka se projeví na střelbě i na animaci. Třešničkou je získávání různých medailí a následně i odměn ve formě vylepšení vašeho arzenálu (rychlejší nabíjení, větší zranění, větší přesnost,...). Hra je poměrně krátká, ale díky tomu, že multiplayerová klání silně připomínají Battlefield 1942 se jen tak neohraje. Osobně jsem překonal silnou nedůvěru vůči MoH sérii jakožto zástupce průměrných konzolových stříleček. Fakt doporučuju každému, komu se válečné téma ve hrách vyloženě nehnusí (a možná i těm, aby se to pokusili změnit). Číselně: 84%

Co vaše dojmy z hraní, pokud hrajete?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“