Assassin's Creed

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Assassin's Creed

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, hra má být vydaná v dubnu, ven teď pronikla nějaká prerelease verze, kde jsou hratelné počáteční fáze hry.

Pro ty, co o AC nikdy neslyšeli (původně hra pro Xbox360 a PS3) - hlavní náplní je parkur po městech středověku (kulisu tvoří oblíbená konfrontace mezi Templáři a jejich orientálními antagonisty, Asasíny - pro zájemce o další informace podané beletristickou formou doporučuji třeba román "Náhrdelník holubice" od E. W. Heineho), kde se ocitnete v roli elitního asasína, který má za úkol zavraždit čelné představitele Templářského řádu v několika orientálních městech (Jeruzalém, Damašek,...) v období křížových výprav (tj. 12. století).

Vychvalované bylo nádherné zpracování měst a dobových kulis a možností pohybu (skákání po střechách a podobně). Kritizována naopak stereotypnost úkolů. Možná trochu mix mezi Prince of Persia Sands of Time, Thief, Tomb Raider Legend a kdoví, co ještě. Vesměs mě ohlasy kolem a kolem dost zaujaly a nabyl jsem dojmu, že to může být jedna z her, kterou může mít člověk rád ač si je vědom mnoha chyb.

Mno, a proč zmiňuji unik prerelease verze? Podle ohlasů pirátů, kteří hru zkoušeli, běží na standardním PC naprosto plynule na maximální detaily v rozlišeních kolem 1600x1200 (standardní PC je Core 2 Duo, 8800 GT či ekvivalent). Což je hodně příznivá zpráva, vzhledem k tomu, jak Ubisoft strašil minimálními požadavky (čili těm lidem, u kterých je Crysis nehratelné na High běhá AC plynule na Max).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Assassin's Creed

Příspěvek od Vallun »

hru jsem nehrál, ani se nechystám ale náhodou jsme zahcytil tuto minirecenzi:
Tex, Shadow of Sukuchi píše:ty *píp* assassin's creed je taka KOKOTINA, to je taka nuda ze neeee... som to hral pol hodinu, a bola to moja najtazsia polhodina v zivote.. nikdy som sa tak nenudil, dokonca ani pri pozerani hriesneho tanca 2.. uplne zo mna utekala zivotna energia a mana, a teraz sa citim ako keby som 4 dni nespal.. uplne ma to rozjebalo. hovorim vam, nehrajte to nikdy v zivote, je to uplne zle
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin's Creed

Příspěvek od sevencreature »

Vallun: Hmm, hned jsem dostal ještě větší chuť si hru zahrát :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Assassin's Creed

Příspěvek od Vallun »

7c - nemít os laskavého a hodného Geralta půjčené BG I (mimochodem, ten začátek je pěkně bestiální:( ) a mít na to PC, tak by mne to také spíš nalákalo:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Re: Assassin's Creed

Příspěvek od solxiger »

Tak na tutorial človek čumí a pi*uje, pretože trvá cca 45 min, skoro nič sa tam nerobí a len kecá /sused: "Kua dobre, že som to nekúpil šak už hrám pol hodiny a nič" kecačky nejde odkliknúť/ :doh:
PS: Zatiaľ minimálne nároky, odskúšané: AMD 64 3500+ /jednojadrový/ 2,42GHz, 2 GB RAM, Nvidia 7800GS AGP 1024x786, 2xAA, + Vypnutý ten efect čo bol v Two Worlds a DiRTe, Grafika nádherná... ja som spokojný 8-) . Do plnej verzie idem /nechcelo sa mi babrať s Jeruzalemom/.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“