No One Lives Forever

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: No One Lives Forever

Příspěvek od Zakat »

Nj, mě to dělalo už při prvním hraní, takže jsem to nějak přežil a podruhé hrál anglicky. Problém byl, že mě hra spadla pokaždé když mě zabili, tak jsem to nakonec zabalil a nainstaloval dvojku, která sice kvalit jedničky nedosahuje, ale později se rozjede a začne být také k výborná(po ruských misích).

Poslední možnost, pokud tedy nemáš originálku, zkusit vywarezit jinou verzi, protože to může dělat i crack, jak psal Adolfik.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: No One Lives Forever

Příspěvek od jax90 »

no tak skusim tu verziu 1.004,u ktorej je aj navod na abecedeher k instalacii ,uvidim ci to pojde
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: No One Lives Forever

Příspěvek od jax90 »

no nasiel som na jednom zahr. fore tuto hru,tak som zacal instalovat lenze uz pri instalacii to blblo a nedokoncilo ju a inu verziu neviem najst,ak by si vedel este o nejakej,prosim pomoz mi. :-(
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: No One Lives Forever

Příspěvek od Jab »

Hoši jistě zde nebude řešit warez veřejně, že ne?
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: No One Lives Forever

Příspěvek od jax90 »

Tak som nainstaloval verziu 1.004 game of the year edition a pouzil CZ verziu 1.003,ako som nasiel v jednom navode,lenze efekt je rovnaky,neviditelne menu,ja uz som zufaly... :-? :-? :-?
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: No One Lives Forever

Příspěvek od jax90 »

Vyskusal som nainstalovat tuto hru vo verzii 1.002 na notebook a cuduj sa svete,hra funguje,cestina takisto,dokonca netreba ani nastavovat mierenie,vsetko je hned nastavene tak ako ma byt.Tak ma napada uz len jedna moznost a toreinstall windows na PC. :-|

Reinstall pomohol,hra už beži aj s češtinou.
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: No One Lives Forever

Příspěvek od jax90 »

Ludia tato seria No ones live forever je asi pre mna zakliata alebo čo :-) chcel som rozohrat dvojku,kde mi funguje aj čeština chvalabohu,ale po spusteni new game mi nacita misiu a vyhodi hlasku:v aplikacii client MFC aplication doslo ku problemu blablabla.ten subor mam v zlozke s hrou,moja otazka znie,da sa stiahnut niekde tento subor,zeby som ho skusil prepisat?mam verziu 1.3 retail.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“