PoxNora

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lyrick
Sigilan
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2009 22:41

PoxNora

Příspěvek od Lyrick »

Tohle jsem tu ke svému údivu ještě nenašel, takže napravuji, jelikož se jedná o mou nejoblíbenjší tahovou strategii, která ja navíc on-line (MMO - více hračů na jednom serveru).

www.poxnora.com

Je to tahová MMO fantasy strategie. Každý z hráčů má svojí základnu kde může zezačátku vykládat šampióny. Dále jsou na mapě rozmístěny 2 a více nora fontánek (nora=mana), které samozřejmě poskytují výhodu a tudíž se o ně bojuje. Mimo toho že v případě ovládnutí poskytují bonusovou Noru, jakmile je kontroluji mám možnost kromě své báze vyložit šampióny i tam, což mi poskytuje strategickou váhodu. Hra ovšem končí až když zničím soupeřovu základnu (nebo když uzná že tohle prostě už projel, nevyhraje a vzdá se, což se stává ;))

Trošku ve stylu MTG (člověk si děla balíček karet), ale jakmile vyložím kartu s příšerou vidím jí přímo na poli a hraju s ní na tahy + mám kouzla, výbavu a nějaký artefakty. Různý fakce (obdoba barev). Šampióni mají spoustu vlastností jak pasivních tak aktivních a nepřeberný množství buildů (balíčků) a strategií. Šampióni dokonce získavají zkušenost a je možné je trošku vylepšit, za daň následné vyšší ceny na vyložení. Líbí se mi to hodně..

Navíc, dá se to hrát zadarmo neomezeně, s jedním s 8mi přednastavených balíčků, ve speciální místnosti jen pro lidí co mají tyhle startery.

Takže pokud vás láka fantasy MMO tahová strategie, lepší neznám a rozhodně doporučuju.

Mé hodnocení: 9/10

www.poxnora.com
Whenever someone says "pls" because it's shorter than "please", I say "no" because it's shorter than "yes".
Uživatelský avatar
DelMann2
Sigilan
Příspěvky: 43
Registrován: 3.2.2009 17:08

Re: PoxNora

Příspěvek od DelMann2 »

Uživatelský avatar
Lyrick
Sigilan
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2009 22:41

Re: PoxNora

Příspěvek od Lyrick »

DelMann2 píše:BattleForge
Čoveče, mě BattleForge tolik nebavil, PoxNora mi přijde víc domakaná do detailů (složitější systém).

Navíc, ne všichni mají mašinu na rozběhaní BG, takže pro ty ostatní...
Whenever someone says "pls" because it's shorter than "please", I say "no" because it's shorter than "yes".
Uživatelský avatar
DelMann2
Sigilan
Příspěvky: 43
Registrován: 3.2.2009 17:08

Re: PoxNora

Příspěvek od DelMann2 »

PoxNoru jsem zkoušel, ale na chuť mi nepřišla. Jsem moc zhýčkaný. :twisted:
Uživatelský avatar
Lyrick
Sigilan
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2009 22:41

Re: PoxNora

Příspěvek od Lyrick »

A tak BG je taky supr hra, ale úplně srovnávat se to podlě me nedá, je to prostě něco jinýho.

Ja vždycky měl rád spíš ty složitější, např. EVE Online, Anarchy Online, PoxNoru..

Prostě něco co trvá dlouho než se to člověk naučí, záleží na detailech a je se stále co novýho učit. Tím víc mě pak tyhle hry odmění za moje úsilí :)
Whenever someone says "pls" because it's shorter than "please", I say "no" because it's shorter than "yes".
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“