GTA

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

GTA

Příspěvek od nuke »

Určite nejeden z vás hral aspoň niektorú hru zo série GTA, takže sem píšte svoje dojmy o týchto hrách.

Ja mám teraz rozohranú GTA San Andreas a zatial si ju neviem vynachváliť. Vedel som, že je to dobrá hra, ale to aby som spal pred pracovným dňom 3 hodiny kôli práve tejto hre som fakt nečakal :twisted:
Hneď na začiatku by som rád vedel, kolko bodov sa vám podarilo natancovať na rande na diskotéke ? Ja som s Denisou mal okolo 2700 a aj tak sa jej to málilo :cry:
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

Hrál jsem 1, 2 a paráda, někdy seženu další díly.
Si senor ! la revolucion
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Tu enemigo es el patron
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Viva la revolucion
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Jednicka je super, i kdyz trochu repetetivni, dvojka me nezaujala, hlavne pak kvuli te zvlastni realite, ve ktere se odehrava. U 3ky jsem mel nejaky problem s ovladaci/Direct X, hrat se to dalo, ale po chvili jsem se na to vykaslal. Vice City jsem dohral 2krat, San Andreas by mi nejelo :).
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Já sehnal San Andreas na začátku prázdnin a seděl jsem u něj celý měsíc :-D . I teď si ho čas od času spustím(tak jednou za měsíc), pokouším se ho dohrát na 100%.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Nejvíce mě snad zaujal druhý díl, to byla taková parádní oddychovka ;-) .
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

MCZ píše:Nejvíce mě snad zaujal druhý díl, to byla taková parádní oddychovka ;-) .
jj dvojka je z nich nejvtipnější a má takovou pohodovou atmosféru :-)
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Vice City je genialne- atmosfera uzasna, nadherny pribeh, misie genialne, vtipny a inteligentny tommy vercetti, super radia- san andreas ma nebavi ani trochu, strasne lahke misie, strasne sproste rozhovory, otrasny CJ, o nicom atmosfera, radia strasne (az na tusim X- obcas tam hra Welcome to the Jungle a Personal Jesus)... No a GTA 3 je este velmi dobre, to mi trvalo najdlhsie
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Melkhior
Sigilan
Příspěvky: 135
Registrován: 11.10.2005 18:24
Bydliště: Chrám Culexus

Příspěvek od Melkhior »

Gta 1 a 2 - skvělé. 3 a další díly mě něják nezaujaly.
"Vítězství nevyžaduje komentář. Prohra žádný nedovoluje."

"Císař se pro nás hrdinně obětoval a trpí už sto století. Není větší cti než mu tento dar opětovat."
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

2. Stále si pamatuji skvělé automibilové honičky v počátačové učebně a na udivené pohledy mých spolužáků, když najeli na mé miny 8-)
Feed your head
Frco
Sigilan
Příspěvky: 139
Registrován: 21.10.2005 21:20
Bydliště: BA Petrzka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frco »

Vice City Rulez,to som dohral aj viac krat jak BG II,ale San Andreas ma trocha sklamalo,a to som si ho kupil origos!!!Nesmejte sa na mne za kompom ;-) Je straaaasne rozlahle a niekedy az zbytocvne velke.Predsa len pokazit misiu tesne pri konci a vracat sa zase na to iste miesto tak to ma nebavilo.Uz len v San fierru boli dost dlhe misie.Z jedneho konca mapy na druhy cca 20minut cisteho casu,tak na to moc v hrach nie som zvyknuty.Je pravda ze to bolo vymyslene aby mali hraci co mozno najvacsiu volnost,ale zere to strasne vela casu a to je u mna problem.Ked som mal slabe chvilky tak som za 5 hodin urobil 5 misii:(

Ale aby som len nekritizoval tak dam aj IMO plusy:
+dialnice-podla mna najlepsia vec aka ich kedy napadla
+AI policajtov
+policajne motorky
+posilovna
+mozno aj priatelky ale na to som moc nehral
+dobra atmosfera
+perfektne nahovorene dialogy
+padak
+plavanie-to je jedina vec ktora mi na VC chybala
+moznost vyvratit jedlo :-P
+moznost stavkovat na dostihoch,co ale nie je dobre vymyslene,lebo staci save/load a za 10 min ma clovek 10 mil.,ale budiz
celkovo by som dal tej hre tak 80%,pricom VC ma u mna 95%
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Tak 3 jsem hrál jen chvilku (nějak mi nešlo ukládat, tak jsem se na to vybod)...
Jinak VC mě bavilo velice a projel jsem ho tuším asi 3x... Největší maso bylo, když jsem policejní 'quest' udělal v armádním AH 64 :twisted: :lol: Jiank se mi tam líbila spousta dalších věcí... Kolikrát jsem sednul na šestistovku (či co to bylo) a jen tak jsem se projížděl nočním městem - třebas i 15minut a zkoušel 'frajeřinky' :-D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Mě se nejvíc líbilo SA , asi díky té obrovské rozlehlosti a volnosti (i když ve VC byly některé věci lepší). Bavilo mě třeba si jen pusit rádio a projíždět se na motorce krajinou a prohánět policajty :-) . Souhlasím ovšem s tím, že je to strašný žrout času.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Tak, doteraz som plnil nejaké misie v San Fierre a jedna sa mi moc pos***a tak si dám pauzu na cígo 8-) Potom ešte pár hodín a môžem ísť do práce :twisted:
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

no v SA este neznasam dopravu- uz v meste bola katastrofalna (nebola jedina cervena, kde by sa niekto nenabural), ale na vidieku je neskutocna- po dialnici ist motorkou v hlavnom prude je samovrazda... :evil:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Jednička-bomba,na svou dobu revoluční hra(ty brdo,můžeš si vzít auto,jaké chceš)

dvojka-dodnes mám,strávil jsem u ní pěkných hodin

trojka-vůbec jsem nehrál

Vice city-hrál u crovaxe,mo mě bavila

SA-baví mě o něco méně než VC,ale supr,zrovna hraju
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“