GTA

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Ovládání si můžeš nastavit jak ti vyhovuje. Tahle mise je moje oblíbená, povedla se mi 10x po sobě na zlatou. Bohužel už nemám GTA. Dám ti jednu radu. Na ty jedoucí auta používej pouze kulomet.
Obrázek
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Tinnarr píše:Ovládání si můžeš nastavit jak ti vyhovuje. Tahle mise je moje oblíbená, povedla se mi 10x po sobě na zlatou. Bohužel už nemám GTA. Dám ti jednu radu. Na ty jedoucí auta používej pouze kulomet.
Thanks za radu (este nieco by nebolo :) :oops: ) ale k ovladaniu... Nejde mi ani o tlacitka, aj ked tie boli nastavene vylozene pre ukrajinca z okolia cernobylu, ale napr. o to, ze ked sa snazim otocit, kamera sa neotaca (vidiet helikopteru spredu bol vzdy moj tajny sen), resp. celkove otacanie helikoptery horsie byt nemohlo... :-?
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Já měl nastavení takové, že všechny tlačítky byly na numerické klávesnici a tudíž jsem mohl otáčení, naklánění, výšku, rychlost i podvozek a zaměřování (u hydry) ovládat levou rukou a pravou jsem měl na myši (kamera a oboje střílení).
to nastavení si pamatuju podle letadla: 7;4 směrové klapky(prsteníček), 8;2 rychlost(prostředníček, bug-nedá se použít num5), 9;6 výškové klapky(ukazováček), del;enter kormidlo(palec), + podvozek (to už si nějak zmáčkneš), na míření se mi osvědčila up arrow (malíček) ale to už si dej někam podle svých prstů a rozložení klávesnice.
Obrázek
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Mě se helikoptéra ovladala celkem v pohodě - obě ruce na klávesnici, kdy levou jsem nakláněl vrtulník a střílel rakety a pravou zatáčel, ovládal výšku a střílel z kulometu.
Natáčení kamery je v SA velice pomalé, takže jsem se ve vrtulníku takřka pořád díval z first person pohledu.
Na pohlybující se cíle je opravdu nejlepší kulomet, protože se do jisté míry sám zaměřuje, rakety mají zase hodně slušnou kadenci, takže můžeš oblast pod sebou pořádně pokropit.

Nejhorší zkouška v téhle škole ale byl skok padákem, tohle udělat na 100% byl porod :-x (na to mi padlo pár desítek loadů)
A první misi v lodní škole jsem neudělal doteď... :evil:
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Ještě že k dokončení hry na 100procent nemusí být také všechny školy na 100. Ta letecká byla jediná kterou jsem zvládl bez problémů. Nechápu jak mohl někdo udělat třeba tu poslední autem.
Obrázek
Piccaso
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 23.8.2006 15:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piccaso »

Tinnarr píše:Ještě že k dokončení hry na 100procent nemusí být také všechny školy na 100. Ta letecká byla jediná kterou jsem zvládl bez problémů. Nechápu jak mohl někdo udělat třeba tu poslední autem.

Už si nepamatuju ty mise, ale autoškolu jsem dokončil... ;-) LEteckou jsem nějak nezvládl... :lol:
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Heh... autoskola mi naopak robila problemy akurat tym, ze aj ked som co len na sekundu zastavil, tak mi to vyhodilo tabulku... :-? Ink najvacsi problem som tam mal s prvou misiou- nikde nevypisalo, ze mam stlacat sipky, a tak som ako idiot stlacal W a S, do toho A D bez akehokolvek efektu- cize vzdy sa to otocilo circa o 90 stupnov priserne pomalym tempom a uz som bol z toho zufaly :lol: A poslednu misiu som urobil na striebro circa na treti pokus... :think:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

O čom bola tá posledná misia v autoškole ?
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Prejst mesto za dve minuty- resp. stacilo ist rychlo, inteligentne striedat smery a potom to nejak elegantne vytocit a po dialnici naspat a opat sa nejak rozumne hybat, aby si to auto nejak zavazne neposkodil a dat bacha na finalnu zatacku do kopca, ktora ma pripravila o zlato :-?

by the way vazne mi to nechcete nikto prejst? :( Zachranite ma od nervoveho kolapsu a budete mat v modrom zivote pre dnesok dobry skutok zaskrtnuty...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Autoškola mi moc problémů nedělala, i tu poslední jsem dal na zlato celkem rychle.
Akorát u toho zatáčení na místě jsem zpočátku taky nepochopil co po mně vlastně chtějí, a pak jsem ještě nemohl zmáčknout víc tlačítek naráz a tak jsem to musel nějak vytočit myší :lol:
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Jaj jasne. Uz si spomínam. To bola brnkačka. Mňa sral ten lob vo vzduchu po ktorom trebalo dopadnúť späť na 4 kolesá :evil: .
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

nuke píše:Jaj jasne. Uz si spomínam. To bola brnkačka. Mňa sral ten lob vo vzduchu po ktorom trebalo dopadnúť späť na 4 kolesá :evil: .
Tam slo viacmenej asi o stastie, ja som to dal na zlato na prvy krat :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

elessar poď někdy na icq. Já ti to kdyžtak proletim. Už jsem GTA našel a instnul.
Obrázek
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tak jsem zjistil,že jednička a dvojka GTA jsou nyní freeware:)

nemáte někdo náhodou mapu města pro GTA 1? potřebuju najít doky a nějak se nedaří:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Jsou nalevo dole. :-D Pokud teda má paměť funguje tak, jak by měla. :think:
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“