Halo: Combat Evolved

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Halo: Combat Evolved

Příspěvek od Frosty »

Celkem by mě zajímaly vaše názory na tuto - dle mě - velmi vydařenou akci.
Hráli jste? Dohráli? Vaše nej(/lepší/horší) zážitky, dojmy, a pokud někdo máte zkušenosti s multiplayerem taktéž prosím poreferujte. (já to štěstí? zatím neměl).

Mě krom grafiky asi nejvíce zaujala atmosféra a vůbec celkové zpracování té hry. Dohrál jsem jí jednou a v době nejbližší ji plánuji dojet na těžší obtížnost.

U čeho jsem se vždy dobře pobavil, byly skřeky a pišťení těch malejch hajzlíků, když se na ně přilepil granát, či prchajíc s rukama nad hlavou zbaběle opouštěli bitevní vřavu :twisted: :-D
U čeho jsem se už tak nesmál, byla mise (tuším) Escape! společně s misí, která jí předcházela. Ty měli obě dve naprosto skvělou atmosféru.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

mna strasne stval desny stereotyp a moc ma to nechytilo...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Bender
Sigilan
Příspěvky: 109
Registrován: 30.10.2005 11:40
Bydliště: Jak kdy...

Příspěvek od Bender »

Ten stereotyp pokud to řeknu mírně mi místy drtil koule. Grafika taky nic moc ale atmosféra, hratelnost a hudba je supr. U MP jsem se byvil ale lagy to kazej. Těším se na dvojku pokud upět nebudou úrovně dělány COpy and paste stylem.
Obrázek
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Nehrál, ale co mám z doslechu, tak grafika a celková hratelnost nic moc.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Halo: Combat Evolved

Příspěvek od sevencreature »

Byla by to moc prima hra. Až na jednu věc - Library. Za tenhle otřesný level by někdo zasloužil virtuálně zastřelit. Nebál bych se tvrdit, že to je nejhorší level ze všech FPS, které jsem kdy v životě hrál. Jestli se něčemu dá říkat "filler", tak je tohle jeho ukázkový případ. Navíc celý Swarm je děs a hrůza (tj. děsná nuda a hrozná otrava).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“