Naše herné neúspechy :-(

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

MCZ píše:Rozhodně Realms of Arkania III. Dodneška mě mrzí, že jsme ji kvůli technickému bugu nedohrál :-? .
Tak tak, Riva tam urco patri.
Dalsi v poradi...
NWN SoU - hned na zacatku me to prestalo bavit...
PoP Sands of Time - kamera a save system me naprosto znechutili
GTA: SA - hra dosla do faze, kdy me to pustilo a prislo mi to strasne fadni
no a na dalsi si nevzpomenu :) casem neco pridam :P

EDIT: PS:T... to sem nikdy nedohral, zacal sem, par hodin sem bloumal spalovnou a pak me zabil nakej kostej se sekerou, a ja to nemel vubec ulozeny :) pak sem se k tomu nevratil :oops:
Naposledy upravil(a) emo_freak dne 12.12.2005 16:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Septerra Core - perfektná hra, ktorá trpí na množstvo bugov - ani po aplikácii patchu sa mi ju nepodarilo prejsť - hnusné bugy :wall: :cry:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Rozehrané a dosud nedohrané hry:
Icewind Dale 2 (neúspěch hry :-) )
Arcanum (můj neúspěch :oops: )
MDK 2 (imho nedosahuje kvalit jednotky, ale jistě se k ní někdy vrátím)

Za svůj speciální "neúspěch" považuji quest na hřbitově v Bloodlines. Dvakrát jsem si jej nechal až na konec a dvakrát jsem na něj úplně zapomněl.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Yenn: ... až teď mi to došlo... až teď jsem si vzpomněl... JÁ NA NĚJ ZAPOMNĚL TAKY! :-))
A to jsem se ještě divil jak na něj mohls zapomenout... :-/
Pořád mi to nešlo, tak jsem si řekl, že ještě zdokonalím dovednosti hlavně pro boj zblízka a pak se tam vrátím.. ehm :-)
Uživatelský avatar
Wiskas
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 29.9.2005 13:59
Bydliště: Sigil

Příspěvek od Wiskas »

Tak z her co jsem nedohrál
třeba Homeworld, byla to výborná hra, ale zasekl jsem se v předposlední misi kde měli nepřátele přes 100 lodí a na P-133 se to jednoduše nedalo hrát; pak už jsem se k tomu nějak nedostal
Diablo - když jsem byl mladý a hloupý tak jsem hrál i podobné blbosti, ale asi v 9 patře mi došlo že je to furt stejné a že mě to vůbec nebaví

za jeden ze svých největších zakysů považuju Ninja fight v MGS; jako vždycky jsem hrál na nejvyšší možnou obtížnost a po třech dnech pokusů jsem to vzdal; potom po několika měsících jsem to rozehral znovu a úspěšně dokončil
Obrázek
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Jj Ninja je na férovku dosť nepríjemný - ale po vychytaní toho ako sa hýbe je to o dosť jednoduchšie. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

yenn píše:Rozehrané a dosud nedohrané hry:
Icewind Dale 2 (neúspěch hry :-) )
ještě na IWD2 jsem zapomněl, ale to je neúspěch jen dočasný, ještě se k němu určitě vrátím (jednou... až bude čas... snad :-)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Wiskas píše:Diablo - když jsem byl mladý a hloupý tak jsem hrál i podobné blbosti
:roll:
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Nedohrál jsem IWDII - to jsem zkysnul v nějakém ledovém průsmyku, nebo co to bylo, byl tam nějaký brouk nebo stonožka nebo k čemu to připodobnit a přes toho jsem se nedostal a nakonec to nějak vyšumělo.... pak PS:T - poprvé jsem se zasekl u Pilíře lebek a ať jsem dělal, co dělal, Morteho jsem z něj nedostal, i když jsem se pro jistotu zkusil postavit na hlavu... a podruhé.... začal jsem v baldurech experimentovat s mody a PS:T jsem opustil... a BG1 - na W2K mi strašně padalo, tak jsem se na to vykašlal.. pak přišel nečekaný formát a už jsem byl v pytlu...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Nedohrála jsem MDK a Unreal a Half Life, jelikož jsem po chvíli usoudila, že pro někoho, jako jsem já, to nejsou hry, ale potraty. Dále Prince of Persia: The Sands of Time jelikož jsem byla neschopná na některých místech přeskočit aniž bych chcípla. Ale dohrál to pan domácí, takže vím, jak to dopadlo a jak to dál vypadá, tak co :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis_CG_thief píše:Pořád mi to nešlo, tak jsem si řekl, že ještě zdokonalím dovednosti hlavně pro boj zblízka a pak se tam vrátím.. ehm :-)
Hmmm, já jsem měl dovednost v boji zblízka celkem v pohodě, ale po 5 pokusech jsem to prostě vzdal, loadnul a sehnal mu alternativní zábavu... Ty mrchy se prostě moc rojí a nepřišel jsem na to, jek to nějak rozumně stihnout obíhat - i když zabiju každou ranou jednu zombii, tak bych potřeboval něco jako teleport od brány k bráně :lol:

Wiskas: Ad Diablo - :roll:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

yenn píše:MDK 2 (imho nedosahuje kvalit jednotky, ale jistě se k ní někdy vrátím)
Jedničku jsem sice nedohrál, ale tenhle díl jsem přešel během týdne ;-) . Jediné co mě tam štvalo, že hra byla v základním nastavení strašně tmavá a já to musel nastavovat ve windowsech, protože ve hře ta možnost nebyla, ale jinak dobrý.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

CrowX píše:Septerra Core - perfektná hra, ktorá trpí na množstvo bugov - ani po aplikácii patchu sa mi ju nepodarilo prejsť - hnusné bugy :wall: :cry:
No vidis, no to sem zapomel. Tam sem skoncil taky pomerne brzo kvuli bugu, mel odem odejt ten opravar a pridat se ke me naky 2 jiny lidi a misto toho se mi tam "zdvojil" ten opravar :).
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vampiria píše:Nedohrála jsem Half Life, jelikož jsem po chvíli usoudila, že pro někoho, jako jsem já, to nejsou hry, ale potraty.
:roll: hm, tak to já ho dneska opět po velmi dlouhé době rozehrál a zjistil jsem že mě pořád strašně baví :-D (prostě je vidět že každého baví hrát něco jiného a ideální hra pro všechny prostě neexistuje ;-) )


na seznam her ke kterým se snad někdy vrátím přidávám ještě Vampire: The Masqerade, který jsem přestal hrát kvůli nedostatku času :-(
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

MCZ píše:Rozhodně Realms of Arkania III. Dodneška mě mrzí, že jsme ji kvůli technickému bugu nedohrál :-? .
Nebyla to jakási odpověď na hádanku ve věži toho kouzelníka na ostrově :?: :roll: - Pamatuju si to sice už jenom matně, ale taky jsem to kvůli zákysu nedohrál.. :-(
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“