Naše herné neúspechy :-(

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Naše herné neúspechy :-(

Příspěvek od nuke »

Neviem, či sa táto téma ujme (dúfam že hej 8-) ). Chcel som, aby sme sa mali kde zverovať zo svojich najväčších herných neúspechov a zákysov.
Takže : Dokončenie ktorej hry vám robí vrásky na čele. Prípadne aký zákys v hre vám ju neumožnil dohrať ?

U mňa sa jedná takmer stále o to, že ma hra jednoducho z rôznych dôvodov znudí. V menšom počte prípadov som hru nedohral kôli nedostatku času.

Z prvého dôvodu som prestal hrať napr. Neverhood, MDK a JA2-Deidrana lives !
Z druhého je na prvom mieste BG2:ToB ktorý však hodlám poctivo dokončiť. Potom Hexen 2, datadisk k RT2 ktorý som si objednal z ČR v originále a nemal som čas prejsť ani jednu misiu.

Ďalšie ma ešte určite napadnú po prečítaní vašich príspevkov.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Rozhodně Realms of Arkania III. Dodneška mě mrzí, že jsme ji kvůli technickému bugu nedohrál :-? .

A pak třeba Wizardry 8, to už rovněž asi nikdy nedohraju, je to na mě příliš obtížné a ta frekvence soubojů :-x ...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Her co jsem nedohrál je docela dost - ale nevzdávám se - pořád doufám, že je někdy dohraju (třeba Might&Magic VII - skončil jsem v jakési pyramidě v poušti - poblíž byl myslím zakopaný nějaký poklad).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

nuke: Dobrý nápad! ;-)

No popravdě, mám to obdobně jako nuke, buď mě to už nebaví nebo z časových důvodů. Na nějaký větší zákys si "zatím" nevzpomínám.
První bod: Dungeon Siege, Neverhood, NFS Undrg 2 podruhé.
Druhý bod: JA 2: UC (nuke ví) :-D , Battle for Middle-earth, Weird War a spousta dalších...
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Moj herny neuspech je jednoznacne Thief,nazaciatku ma to bavilo...chodit po hrade,kradnut,schovavat sa pred strazami,ale potom prisli zombici a vtedy ma to prestalo bavit :-(
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

A co je na zombíkách špatného? Já jsem měl radost, že je tu konečně nějaký oddech - můžu je beztrestně zabít, nemusím se před nimi schovávat, prostě paráda :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

sevencreature píše:A co je na zombíkách špatného? Já jsem měl radost, že je tu konečně nějaký oddech - můžu je beztrestně zabít, nemusím se před nimi schovávat, prostě paráda :-P
No spatne je na tom to ze tam proste boli zombici..nechcem beztrestne ich zabijat ;-) ,chcem kradnut,plizit sa,zakerne zautocit obuskom zo zadu :-D atd
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

raider: Ber to tak, že jim pomáháš tam, kam patří - do hrobu :wink: Navíc nikdo ti nebrání pližit se za zombie s obuškem v ruce (:lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

No - první místo jednoznačně obsazují Fish Fillets! :lol: Tuším, že do konce se mi podařilo dojet snad jen jednu větev. potom jsem na ně chvíly neměl čas a když čas byl, tak už se mi do nich vůbec nechtělo.
Jinak jediná hra při které jsem se zasekl tak, že jsem musel o radu požádat kamaráda byl SW JKII Jedi Outcast - hned po získání meče, jsem vůbec nevěděl jak se dostat ven :oops:
Jinak jsem rváč a každou rozehranou hru se snažím dojet do konce a se zákysy se peru jak to jen jde.
Rada na kterou jsem při zákysech přišel, a která mi kolikrát zachránila nervy či 'hráčskou čest' zní - ''když už nevíš jak dál - střílej! do všeho a do všech'' ;-) 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Frosty píše:Rada na kterou jsem při zákysech přišel, a která mi kolikrát zachránila nervy či 'hráčskou čest' zní - ''když už nevíš jak dál - střílej! do všeho a do všech'' ;-) 8-)
Ja som sa zas naučil pri zákysoch niečo úplne iné. Ak už neviem odkial kam, pomáha sa vyspať :idea:
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

nuke: :-D taky fakt :applause: řekněme, že ta má rada se dá použít, pokud i ta tvoje selže :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

Když nevím co a jak, zahraju si problémovou pasáž třeba po dvoudenní pauze ve tři v noci a většinou to jde.
Si senor ! la revolucion
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Tu enemigo es el patron
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Viva la revolucion
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Might&Magic 6 : hrál jsem to celé prázdniny a měl jsem už hodně nabušené postavy, jenže pak mě znechutilo jak se do toho krásného fantasy světa začali míchat ufoni, počítače a blastery, a pak se ještě objevil bug v jednom questu což mě totálně dorazilo.
a další je RedFaction1, která mě asi v polovině přestala bavit
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

AlieN: Red Faction? To snad ne ;-) , nebyla to sice žádná superhra, ale zábavná mi přišla po celou dobu hraní.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

U mne bude ten největší neúspěch nedohrání Silent Hill 2. Ač má ta hra viditelně skvělý příběh a atmosféru a zajímavé hádanky, má absolutní neschopnost orientovat se a pak také vlastnost "přehlédnout i prase" v kombinaci s chronickou netrpělivostí mi neumožnily zvládnout bloudění chodbami, hledání klíčů a následně hledání dveří k nalezeným klíčům... Ač je tam mapa, já se opakovaně a beznadějně stále dokola ztrácel...

A pak mě taky štve Blood1, ta hra je ukrutně dlouhá... Ale tu ejště někdy snad napravím, mám to v úmyslu.

Jinak menší záseky mě potkávaj téměř všude, nejvíce v Arx Fatalis...
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“