Warcraft I, II, III + datadisky

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

sevencreature píše:Nějak poslední dobou nemám chuť hrát hry :-? :lol:
:shock: :shock: :shock:
:arrow: tady ti snad pomůžou :!:


:lol: :mrgreen:já vím že je to hnusný OT, a že mě moderátoři budou chtít zabít, ale já si prostě nemůžu pomoct:-D
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

sevencreature píše:Nějak poslední dobou nemám chuť hrát hry :-? :lol:
jak to delas? :shock: pls porad mi moc prosim :-P
ARCANINE is known for its high speed. It is said to be capable of running over 6,200 miles in a single day and night. The fire that blazes wildly within this POKéMON's body is its source of power.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Castamir: Netuším. Za prázdniny jsem začal hrát pouze Arx Fatalis a ještě pořád jsem to nedohrál - hraju tak hodinu týdně (některé týdny :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Napodobne :).
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

sevencreature píše:Castamir: Netuším. Za prázdniny jsem začal hrát pouze Arx Fatalis a ještě pořád jsem to nedohrál - hraju tak hodinu týdně (některé týdny :lol:).
to zkusim taky...
mozna na tom vydelam miliony az si ode me rodice budou kupovat navod na odnauceni ¨hrani na PC.....
ARCANINE is known for its high speed. It is said to be capable of running over 6,200 miles in a single day and night. The fire that blazes wildly within this POKéMON's body is its source of power.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Na mě už to taky leze. Nejspíš za to můžou atributy mého stroje, ale už několikrát, když jsem pustil Warcrafta,tak jsem pět minut čuměl na hlavní nabídku a přemýšlel jestli mám zmáčknout B nebo ne. Vždycky jsem zmáčkl Esc. I když jsem comp zatím využíval spíš kvůli Icq a stahování filmů
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Tak a kampaň Reign of Chaos dohratá...

Povedal by som, že pri novodobých hrdinských príbehoch pre RPG/RTS a etc. alebo aj pri podobných veciach u hier, umenia všeobecne sú tri také štádia...

1. Keď sa daný fenomén vymyslí a všetci sa mu klaňajú a obdivujú ho...
2. Keď je daný fenomén už ošúchaný a stáva sa klišé a neoriginálnym...
3. Keď sa začnú nachádzať ľudia, ktorí si v týchto klišé našli akúsi účelovú záľubu...

No a ja patrím medzi tých účinkujúcich z tretieho bodu... milujem hrdinské príbehy aj keď sú často gýčovité a klišé... pokiaľ sú dobre spracované a chytľavé, tak sa ich z času na čas neviem "nabažiť"... a preto mi Warcraft 3 ponúkol takú dobrú zábavu... a rozhodne si nenechám nikým pokaziť pocit z práve dosiahnutého hrdinského víťazstva... 8-) 8-) 8-)
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Just question with congratulations- Nainstaloval si si aj FT?
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Po tom co jsem dohrál poslední misi FT, jsem upřímně čekal uplně jinej konec. Ale mohlo mě to napadnout, když poslední kampaň je za........ to nebudu říkat, abych jiným nekazil překvapení (pokud je vůbec komu)
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Elessar píše:Just question with congratulations- Nainstaloval si si aj FT?
Jj, akurát som ho začal hrať - som v druhej misii za elfov... počul som, že je o dosť ťažšie, je to tak?
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Co se týče prvních misí, tak bych řekl, že je to v pohodě. Když o tom tak přemýšlím, tak je možná TFT celkově asi lehčí. Ale to záleží na tom, jakou misi hraješ.
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

No dnes osm sa TFT zasa ugamblil... tá hra ma "zožerie"... :-D btw príbeh TFT už vyzerá menej klišoidne ako RoC... aj keď nejaká "ne/otrepanosť" mi je celkom ukradnutá... Warcraft je kúzelná hra aj so svojimi nedostatkami, ktoré dokáže využiť ako výhody... aj keď samozrejme to záleží na konkrétnej osobe... každopádne W3 dokáže poskytnúř veľmi dobré odragovanie a zábavu 8-) 8-) 8-)
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Hlavně děkuji blizzardu za Battle.net . S ním je jakákoliv BE hra stokrát lepší...
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Arthas
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 8.10.2006 23:39
Bydliště: Frozen throne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthas »

Sry že to píšu sem, ale může mi někdo vysvětlit, proč byl smazán můj účet a všechny příspěvky???
FEAR IS MY ALLY
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Arthas: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=164 Čo tak čítať oznámenia ;-)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“