Deus-Ex

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jo, taky nechápu, jak dokážou vojáci vykřiknout, když je zasáhneš brokovnicí z půl metru do obličeje, eventuálně prostřelíš hlavu sniperkou. :roll: Co tím chtěli autoři dokázat by mě zajímalo :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

CrowX - jo ták 8-) Já myslel, že jsi takhle třebas odrovnal ten stůl v kasárnách toho heliportu :lol:Tam je světlo a navíc tam sedí dost blízko u sebe co si tedy pamatuji...
No takhle mě taky občas přehlédli. Voják obcházející na hlídce stál pár cm ode mě a nic... Pravda byla tam dost tma, ale i tak - už se to podobalo ukrytí ve stínu jako např. ve splinter cellu, kdy si hlídkující voják Fishera všimne až když o něj zakopne :-D
Měl jsem chuť v tu chvíli - kdy byl ke mě čelem- stisknout F12 :lol:
Jinak je celkem zvláštní že stealth zbraň je bodec a ne kuše. Bodec imho dělá mnohem více hluku (nepočítaje doprovodné světelné efekty) 8-)

Jinak co se týče netečnosti vojáků na ležící těla svých druhů, tak to máš samozř. pravdu 8-)

EDIT: 7c: to jsou 'posmrtné výkřiky' :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Frosty píše:7c: to jsou 'posmrtné výkřiky' :lol:
Asi jako kdyz v Quake 2 skocite z 350 metrove veze, postava dopadne na zem okamzite mrtva a jeste po tom zarve :lol: .
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

jake sou v deus ex druhy zbrani?(abych si mohl predem vybrat. prave sem to nainstaloval...)
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

můžeš si vylepšovat skill v těchto druzích zbraní:
na blízko (chadné) - meče. obušky
pistole - pistole, kuš
pušky - brokovnice, samopal, sniperka
těžké - raketomety, plamenomet, plazmovka
demolice - granáty (výbušné, plynové, EMP)
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

AlieN píše:můžeš si vylepšovat skill v těchto druzích zbraní:
na blízko (chadné) - meče. obušky
pistole - pistole, kuš
pušky - brokovnice, samopal, sniperka
těžké - raketomety, plamenomet, plazmovka
demolice - granáty (výbušné, plynové, EMP)
diky. a ty meče, katana tam asi není, že? :lol:
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Killdozer píše:
AlieN píše:můžeš si vylepšovat skill v těchto druzích zbraní:
na blízko (chadné) - meče. obušky
pistole - pistole, kuš
pušky - brokovnice, samopal, sniperka
těžké - raketomety, plamenomet, plazmovka
demolice - granáty (výbušné, plynové, EMP)
diky. a ty meče, katana tam asi není, že? :lol:
Je tam něco mnohem lepšího :-D ;-) Takový nano-meč připomínající Lightsaber 8-)
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Tak jsem před pár minutami (trochu rozkouskovaného) deuse dokončil... Ač jsem to nečekal, tak i cca po páté mě tato hra bavila a kupodivu jsem našel i pár nových cest, úkrytů a skrýší, což také dosti potěšilo 8-) (o to více, když jsem v jednom takovém místě našel vylepšení augmentace :pray:)
Až se dokopu k nějakému uploadu, tak sem hodím i pár screenů...

Jinak jsem testoval různé techniky zabíjení W. Simonse a při jedné z nich (na první pohled té nejzběsilejší :D) se mi ho podařilo (aniž by mě zranil) dostat na jeden výstřel .. Resp. na jeden granát z útočné pušky :twisted:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Deus-Ex

Příspěvek od jax90 »

ludia mozte mi niekto poradit?som v casti,kde mam na streche skladu NSF odoslat spravu cez satelit,ale ked dam odoslat,tak minapise,ze mam nastavit tie satelity,neviete ako ich mam nastavit???kazdy jeden osobitne a odoslat spravu znova civsetky naraz???lebo v denniku mi ani neukaze ze by som to mal splnene to odoslanie signalu,a v navode to nikde nieje.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Re: Deus-Ex

Příspěvek od raider »

Nastav ich všetky naraz a odošli správu, tento quest by fakt nemal byť problém splniť :)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Deus-Ex

Příspěvek od jax90 »

No ja som to uz davno presiel,lenze ten quest som asi nesplnil,pretoze mi pocas zvysku hry ten qeust svietil medzi ulohami,ktore mam aktualne splnit :-D :-D
Ale hra je to perfektna,to teda hej,vyhoda je ze ma viac koncov,cize cloveka nuti zahrat si to znovu a zistit ako to dopadne za inu stranu.
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Deus-Ex

Příspěvek od Adolfik »

jakpak zahrat znovu...pokud si vzpomínám, tak největší věc, co si mohl udělat, je záchrana Jacka a pak stačí poslední level si uložit na začátku a pak si můžeš vyzkoušet všechny konce
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Deus-Ex

Příspěvek od jax90 »

no to je pravda ale zahrat si to znovu tiez nieje zle,vyskusat postavu s inym zameranim a tak...
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Deus-Ex

Příspěvek od Adolfik »

jo to určitě. Deus je vyjímečná hra, ale vždycky jsem ji hrál stylem stealth, protože druhý styl ala Terminator (třetí bohužel neexistuje) je docela nuda.
Bohužel...tahle hra pro mě neoplývá zrovna znovuhratelností, protože ty nejlepší a nejzábavnější situace hry znám stejně z paměti :-(
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Za třetí cestu je obecně brán hacker. Hned z několika důvodů - bude mnohem víc mrtvol než u stealth stylu (přeci jen věže udělají své), rovněž je třeba, aby se orientoval alespoň na pistole (je nepříjemné, když se ti při hackování dostane do zad strážný, kterého jsi předtím omráčil) a trochu na plížení. Taky má k disposici řádově víc peněz a dozví se zajímavé detaily o pozadí herních reálií i o postavách (je schopen si přečíst e-maily). Právě hacker mi přijde jako nejlepší volba pro hráče, kteří nejsou úplní začátečníci, protože tak si hru nejlépe vychutnají.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“