Deus-Ex

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Deus-Ex

Příspěvek od Koveras »

Deus- Ex: Toto téma jsem založil (mimo jiné) i z důvodu vyskytujících se příspěvků na tuto hru ouplně jinde, než je zvykem :). Ale hlavně proto, že jsem ji několikrát dohrál a prostě si zaslouží svůj topic.
Takže pište kdo hrál nebo nehrál, kdo dokončil nebo nedokončil etc., jak se Vám líbil příběh, hra, grafika, no prostě celý Deus-Ex. ;-)

EDIT: Raider: Ehm....dohrál jsem to za všechny tři způsoby a nejlepší konec je imho taky Tracer Tong. Ale vyzkoušel jsem všechny a několikrát. 8-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Dohrál, mnohokrát, všechny konce, nejlepší je Tongův 8-)

To je asi stejné jako u vás ;-)

Jinak, tahle hra je naprosto skvělá a nemám proti ní nic, po žádné stránce ani grafické ani herní ani zvukové.

BTW ať žije lightsaber! ;-)
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Ano a hlavně příběhově mě Deus-Ex dostal. Ten zvrat co se týče teroristů (údajných) a Unatco byl dokonalý.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Dohrál jendou, bavilo mě to, třeba to někdy zkusím znovu, zvolil jsem na konci Helios, ty mi přišel nejpřijatelnější, mám ke hře ale pár výtek a už vůbec si nemyslím, že je to jedna z nejlepších her všech dob.

A ty výtky:
- skutečně debilní AI, třeba starší HL ji měl xkrát lepší. Díky ní stojí akční část DE celkem za nic, jednoznačně zklamání
- sysmém implantátů, nápad zajímavý, provedení špatné. Lepší by bylo kdyby se energie sama průběžně dobíjela a během hry se zvyšovala její kapacita. Spořivý hráči (mezi něž se třeba řadím) si takhle moc implantátů neužili
- rozdělování bodů do dovedností (zbraně, trénink s okolím), podle mě nešťastně zvolené kategorie/jejich bodové hranice.
- špatné finále - ač se sice tvůrci snažili vyhnout se klišé "zabij toho posledního nejtužšího záporáka", jejich nápad dohrání posledního levelu je možná ještě hroší, spousta hráčů určitě zkoušela dohrát jen poslední level třemi různými způsoby, aby hru pokořili na 100% :roll: . Kdyby se konec odvíjel dle vašeho rozhodování a konání během celé hry, to už by byla jiná...

Deus Ex je dobrá hra, ale skutečně jen dobrá ;-) .
Naposledy upravil(a) MCZ dne 31.1.2006 16:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Deus ex je moja naj 3D hra.Dostala ma hlavne svojim pribehom.Konecne hra s pribehom,ziadne prechadzanie s jedneho levelu do druheho.Presiel som to nie tak casto ako fallout ;-) ale 15x urcite.Myslim ze v tejto hre si prijde na svoje kazdy... kto chce moze zobrat do jednej ruky GEP gun do druhej brokovnicu a prestrielat sa az na koniec.Fanuskovia ,,steal,, zase ocenia elektric.paralizator..atd.Proste u mna je to hra ktoru myslim este dlho ziadna 3Dhra neprekona...mozno fallout3 ;-)
edit: deus ex:invisible war som nehral,na to treba pixel shader,co moja karta nepodporuje,ale podla recenzii sa asi nemam moc na co tesit :-(
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

raider píše:kto chce moze zobrat do jednej ruky GEP gun do druhej brokovnicu a prestrielat sa az na koniec.
Je možné ustřelit tam nepříteli hlavu nebo končetiny?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

7c: Myslím že ne.
MCZ: Taky myslím, že Deus-Ex není nejlepší hra všech dob. Avšak má své kouzlo a hodně dobrých nápadů.
raider: Ten stealth právě trošku trpí, kvůli té AI nepřátel, ale el. obušek byl dobrý nápad.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Koveras: no, Spectorovi nápady rozhodně neschází, ale možná to měl dělat někdo jiný než Ion Storm...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

No ono je to už teď jedno, možná to tak mělo být. :-) Jsem rád, že to dopadlo jak to dopadlo, mohlo to být horší. ;-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

sevencreature píše: Je možné ustřelit tam nepříteli hlavu nebo končetiny?
Ustrelit koncatiny nie je mozne (myslim tym oddelit od tela).Ale nepriatelia samozrejme maju zasahove zony.Takze jedna gulka do hlavy spravi viacej ako tri do nohy.Ked strelis napr. do ruky (a HitPoint tej ruky klesne na 0) mal by zbran pustit...aspon tak som to pochopil...myslim ze nepriatelia maju tie iste zasahove zony ako hrac.Cim viac mas zranenu ruku,tym horsie mieris...a je to sakra poznat.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

raider: Jj obyčejného vojáka sejmeš jednou ranou do hlavy nebo celým zásobníkem do břicha (hrudi).
Musím ještě dodat, že se dá přežít i bez obou nohou, ale nechtěným plížením se člověk moc daleko nedostane (než se stačí vyléčit, je zpravidla mrtvý nebo to už ani nemá cenu :lol: ).
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Koveras píše:...
Musím ještě dodat, že se dá přežít i bez obou nohou, ale nechtěným plížením se člověk moc daleko nedostane (než se stačí vyléčit, je zpravidla mrtvý nebo to už ani nemá cenu :lol: ).
Musim pripomenut ze je tu taka somarinka...mozes si liecit tu cast tela ktoru chces :-D ..takze si za sekundu vyliecis nohy na 100% (aj ked ine casti tela mas poskodene) a zdrhnes + ked mas implantat na rychly beh (moj najoblubenejsi) tak nie je o com.Lekarniciek je tu naozaj pozehnane.Ani na obtiaznosti realistic som nemal najmensie problemy.Mozno preto ze neoblubujem rambo styl,ale skor hitman styl.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

raider: Vidíš to mě nenapadlo. Ta možnost tam opravdu je. Ten implantát se rozhodně hodí. ;-) Docela se mi ještě líbila kombinace kuše+otrávené šipky. Jednoduché, ale smrtící. :-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Koveras píše:rDocela se mi ještě líbila kombinace kuše+otrávené šipky. Jednoduché, ale smrtící. :-)
Neboli to nahodou uspavacie sipky? Hned v uvodnej misii ti tvoj brat Paul Denton povie ze je to dobry sposob ako vyradit protivnika a pritom ho nezabit (dufam ze neplacam somariny..uz mam nejake to pivko nakupene ;-) )
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

raider: Nevím, nikdy se nezvedli.... :lol:
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“