Deus-Ex

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

AlieN píše: to jim trochu moc fandíš
Ty si nejaky pesimista :-D
Kazdy clovek tuzi po slobode a chce robit vlastne rozhodnutia.Vladnuca AI by to asi moc neumoznovala.Pripomina mi to absolutizmus, ked vladne jeden panovnik a nema nad sebou ziaden urad, alebo instituciu,ktora by ho kontrolovala.Vsetko by zalezalo na rozkazoch a opatreniach,ktore by AI spravila.Mozno by to fungovalo a mozno by proti nej skor ci neskor vypuklo povstanie.Snad sa to nikdy nedozvieme.A mozno aj ano ... v r. 2052 ;-)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Já jsem si taky vybral Helios, zjistil, že s AI začínám v některých směrech sympatizovat, třeba v Matrixu bych nakoenc zcela nepokrytě fandil strojům ;-) . Helios mi sice taky nepřišel jako nic extra, ale sktuečně lepší než Tong, o Illuminati nemluvě.

raider: problém je v tom, že kdyby to začalo znovu a lidi dostali novou šanci, ubíralo by se to úplně stejným směrem jako předtím - lidé prostě zůstávají lidmi.

7c: takže jsi to i přes svou prvotní skepsi dohrál jo? ;-) A nějaké dojmy či verdikt? ;-)
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

MCZ:Ked si spomenul ten Matrix... vitazstvo strojov by bolo zrejme este horsie ako Helios. Je pravda ze ludia sa z minulosti nechcu poucit a pravdepodobnost ze znova zlyhaju je velka. Ale ja by som predsa len dal ludom sancu. Nerad by som svoju buducnost zveril do ruk niekomu inemu a uz vobec nie aby za mna rozhodoval program.
Zaujima ma ci si niekto pri prvom dohrati vybral Morgana Everetta a Iluminatov.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

raider: No ohledně Matrixu - IMO taky myslím, že stroje byly roumnější. Tj. bral bych stroje, ale za předpokladu, že o nich víš.

MCZ: Jo, je to dobrá hra. Nic převratného, ale rozhodně zábava. Jen jsem nějak nepochopil smysl těch "stealth" featur, když vystřílet celý level je otázka chvilky :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

raider píše:MCZ:Ked si spomenul ten Matrix... vitazstvo strojov by bolo zrejme este horsie ako Helios.
Horší v jakém smyslu? Viděl jsi matrixovskou povídku Druhá renesance? Pokud ano, tak nemůžeš popřít, že si lidi všechno způsobili sami, ačkoli to tak nemuselo být.

Ono to sice zní "nelidsky", když odevzdáš svůj život do rukou AI, zvláště pokud nemá nějaké emoce (Star Trek rulez :-D ), ale pokud ti ta AI vytvoří nějaký solidnější svět (ať už skutečný nebo virtuální), kde žít, můžeš si být jistý, že to bude fungovat, což se o vládě Illuminati či Tongově anarchii nedá říct ani náhodou ;-) .

7c: jo, některé věci v DE jsou skutečně divné, hlavně kdyby ai byla o něco slušnější, hned by to bylo o něčem jiném. A co se týče stealth misí - ano, můžeš sice všechno vystřílet, ale to byl nebyl roleplaying, což? :-D
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

MCZ:Poviedku Druha renesancia som nevidel.Ked na to niekde natrafim urcite si to pozriem. Mozno sa moj pohlad na vec potom zmeni.
sevencreature:tie "stealth" featury su tam pre hracov ktory to chcu hrat naozaj stealth ;-)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

raider: Jj, to je fakt. Jen vzhledem k úchylné AI je to taková magie - nikdy jsem si nebyl jistý, co můžu a co ne (viz ty příklady, že zabiješ někoho nožem v odlehlé mistnosti a někdo to uslyší a naopak když vystřílíš brokovnicí posádku kasáren, tak ve vedlejší mistnosti si toho stráže ani nevšimne).

Ale vlastně jsem stealth moc nezkoušel (pokud teda není stealth stát na střeše, mít sniperku s tlumičem a vystřílet celou mapu, aniž si toho někdo všimne :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Najbrutálnejší stealth je keď sedia pri stole a po jednom ich zabiješ bez toho aby si to ostatní všimli. :roll: ;-) :lol:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

raider: je zdarma tady http://www.intothematrix.com/ a má dvě části
je to ve formátu quicktime, takže by neměl být problém si to i stáhnout na disk (jen v kódu najít tu správnou adresu). Nevýhodou je, že vyžaduje znalost angličtiny (i když kdybys to stáhl a našel titulky, Media Player Classic by snad qtime formát s titulkama přehrát uměl :think: ), na druhou stranu je to podáno tak, že k alespoň částečnému porozumění děje postačí i samotné obrázky ;-) .
Naposledy upravil(a) MCZ dne 19.3.2006 21:42, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Nejlepsi pribehy z celeho Animatrixu podle me.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

necrotising_: jo jo souhlas ;-) .
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

CrowX píše:Najbrutálnejší stealth je keď sedia pri stole a po jednom ich zabiješ bez toho aby si to ostatní všimli. :roll: ;-) :lol:
:think: to myslíš tak že tě nezahlédnou, nebo to, že na to ani nezareagují..? Protože pokud myslíš druhou variantu, tak to se mi nikdy nestalo. Pokud u stolu sedí skupinka vojáků a jednoho (většinou z ventilace) sestřelím kupř. kuší tak se ostatní okamžitě rozprchnou spustí poplach a běží směrem k místu odkud jsem střílel... To že za mnou nevlezou do toho potrubí, či že mi tam nehodí granát - to už bych nehrotil, jelikož potom by ta hra musela být někde jinde 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Obe - ani ma nevidia a aj keď ich po jednom pomaly likvidujem tak nereagujú. 8-) Podarilo sa mi to 2krát.
Ono je to aj tým, že kuša nie je stealth zbraň - aj keď sa tak tvári - na stealth jedine obušok. resp. el. obušok. 8-) Tak som prešiel 2/3 hry.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

CrowX: uh ale jak s obuškem můžeš někoho krochnout u stolu - protisedící tě přece musí vidět..? A i kdyby ne - zareagují přece na toho skládajícího se..? Tedy to jsi tam měl asi nějaký bug :-D
Mě se tohle nepodařilo nikdy - vždycky když viděli někoho sebou šlehnout, tak se rozutekli... 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Nie, bug to rozhodne nebol - proste sa mi podarilo dostať do miestnosti tak, že som obišiel nejaké spúšťacie skripty, a potom už to nebol nejaký veľký problém - stačilo ísť od kraja (logicky som sa nepokúšal útočiť na takých, ktorí sedeli okolo stola - títo myslím boli rozsadení iba do oblúka - takže ak som správne začal tak ma "nevideli" - :roll: :lol: ).
There is a limit to stupidity.
182
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“