Deus-Ex

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Arkanis

Příspěvek od Arkanis »

Vzdy sa treba zamerat urcitym druhom zbrane ktore chcete pouzivat (1-2 druhy)Atie uplne vymakat. Potom proti vam nema nikto sancu 8-)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Heh - jelikož mě 7c mírně navnadil, tak jakožto jemnou oddechovku jsem deuse opět rozehrál. Chtěl jsem vyzkoušet pro změnu specializaci na zbraně na blízko, ale stejně jsem zase skončil u svého standardu :lol:
Obdobně to dopadlo i s plněním první mise... předcevzetí ''tak teď skutečně nikoho nezabiju!'' ... no - když už jsem byl uvnitř sochy, tak jsem si nějako nevšiml nulového stavu šipek i bateríí do bodce, takže to opět končilo rozstřelením bedničky TNT u senzorů chránících vstup ke Gunterovi...
A jen 'náhodou' u té bedničky také stáli dva příslušníci NSF :whistle: Poslední věta kterou jsem od jednoho z nich slyšel byla - ''Bacha - ti chlapi z UNATCA znají spoustu triků'' :-D (debata nad 'odnikud' se objevivší bednou TNT skutečně více než odrovnávající :lol:)

EDIT: 2 7c: jak vlastně ne/pokračuješ..?
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Chvilku jsem pauzoval (taky jsem dohrál zase po několikáté BG II :lol:) a dneska jsem se k DE zase na chvíli dostal.

Teď jsem v Area 51 těsně potom, co jsem jim tam poslal malý dárek 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Jo po dálešku :lol: hmm - ale že jsou to nevděčníci co..? Ty jim pošleš dálešek a oni ti za to div ruce a nohy neutrhnou :evil: :lol:

Jinak jsem celkem zvědav, jestli mě ta hra opět dokáže vtáhnout... I když - pro hovoří to, že už jsem DE min. rok (no spíše už to budou 2) nehrál, takže jsem k lecčemu už zapoměl kódy (tím samozř. nemyslím žádné cheaty, ale norm. elektron. zámky :-)), přesné rozmístění nepřátel atp...
Moc se těším na některé rozhovory i věty 'pod čarou' (podobné těm u bedny s TNT)... Či situace jako: ''Může mě někdo zabít..? Prosím.. Zabijte mě někdo!'' .... prááááásk! :twisted:
Navíc típu scrshooty o 106. Ač těsně na začátku - už mám pár kuriozních výjevů 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

sevencreature:Ukoncil si biedny zivot Waltona Simonsa v podmorskych laboratoriach? Ak nie ,caka ta s nim este jedno neprijemne stretnutie prave v Area 51 ... ale to uz si asi zistil ;-)
edit:A este som zvedavy ako u teba skoncil Ghunter (moj oblubenec :twisted: ).V katedrale si s nim bojoval,alebo si mal pre neho pripravenu autodestrukcnu frazu?
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

raider: Jo, Simonse jsem zabil (ono ho šlo nechat naživu? :shock: ) - ani jsem se nezpotil (očividně měl nějaké nové alfa-verze toho firmwaru, kdyby se držel stabilních release stejně jako JC... :wink:)

Gunther: No, na té katedrále jsem po téhle hlášce málem spadl smíchy ze střechy:

Obrázek

Jinak jsem použil killphrase (nebo ho zabil přímo - ale nakonec killphrase - proč plýtvat municí :wink:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Gunther je exot.Mne sa pacilo ako sa stazoval na automat,ked mu nedal ten spravny napoj.Stazoval sa na obsluhu automatu,ze ho nemaju radi a spikli sa proti nemu :-D
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Frosty píše:Navíc típu scrshooty o 106. Ač těsně na začátku - už mám pár kuriozních výjevů 8-)
tak se pochlub ;-) :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, tak jako nejlepší možný konec mi přišel Helios :-? Hmmm...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

No neviem ci je dobre prenechat kontrolu nad vsetkym jednemu cloveku/pocitacu ,nech ma akokolvek uslachtile zamery :-?
Ja som sa rozhodol pre Tracera Tonga.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

raider píše:No neviem ci je dobre prenechat kontrolu nad vsetkym jednemu cloveku/pocitacu ,nech ma akokolvek uslachtile zamery :-?
Ja som sa rozhodol pre Tracera Tonga.
radši AI, než nějaká skupina samozvanců (a nový středověk... no to opravdu ne 8-) )
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Myslim ze ta skupina samozvancov bola skorej pod vedenim Morgana Everetta.
A nechat rozhodovat za seba AI? :roll: Ten novodoby stredovek je pre mna asi najprijatelnejsie riesenie.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

raider: Šílíš? Přijít o internet? :shock:
:lol: :lol:

Ne, Helios se mi líbí v tom, že s ním splyneš, takže budeš v podstatě také Helios. Illuminati diktatura se mi teda nelíbí vůbec.

A Dark Ages? Myslím, že jednou by se nejspíš lidé dostali do podobného dilematu a cyklit se v kruhu se mi moc nelíbí 8-)

P.S. Ale dvakrát nadšenej z toho Helios řešení taky nejsem :wink:
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 17.3.2006 22:41, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

sevencreature: Ked si to tak zoberies,tak ziadna z tych moznosti nie je ziadna velka vyhra. Len pri Dark Age by ludia mali znovu sancu vybudovat nove struktury, spolocenstvo (alebo ako by som to nazval) a snad by to spravili lepsie.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

raider píše:Len pri Dark Age by ludia mali znovu sancu vybudovat nove struktury, spolocenstvo (alebo ako by som to nazval) a snad by to spravili lepsie.
to jim trochu moc fandíš

mě navíc ten Helios závěr nejvíc do té hry sedí (z hlediska příběhu, žánru a prostředí vůbec)
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“