TES III: Morrowind

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Tak jsem si tam pár modů taky hodil (resp. všechny co nevyžadují datadisky :mrgreen: ) a zábavnost hry opravdu stoupla o 300% :-P
Asi si objednám Morrowind GOTY... :think:
Paráda, díky za tipy.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Eh, vážně hraješ Morrowind? :think: Nepamatuju si, že by vypadal takhle směšně :shock: Neinstaloval jsi nějaké "parody" mody? :lol:

Vyloženě mi to připomíná film Eragon - hlavně ta "plná zbroj"...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Jab: Eh, vážně hraješ Morrowind? :think: Nepamatuju si, že by vypadal takhle směšně :shock: Neinstaloval jsi nějaké "parody" mody? :lol:

Vyloženě mi to připomíná film Eragon - hlavně ta "plná zbroj"...
Mňo jsou to vlastně šaty, tuším nějaký kněžský úbor. Btw jsem nikde nepsal o nějaké plné zbroji. Screeny s ní někde též mám (Full Glass Armor) - pokud máš zájem. :-P
Jinak tě ujišťuji, že šaty na screenech nemají žádný AC, i když to je pro Tebe jakožto powergamera spíše špatná zpráva. ;-)
Když to porovnám s Tvým oblíbeným diablem, tak je nutné podotknout, že třebas taková sorcka nebyla ani ve full plate mail (sundaná jakožto fetišistická připomínka jednoho mrtvého fallena :-D ) zcela do zbroje zabalená, což by se zde nestalo. Zbroje v Morrowindu mají mnoho částí a každá se nějak projeví na vzhledu. Na obrázku s lukem jde o "zbroj" s jednou částí.

P.S. Koukám, že chytáš můj sarkasmus, ale Tvé výsledky jsou zatím rozporuplné. Nu, dívej se a uč se. :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: To nebyl sarkasmus, ale čirý výsměch tvé 'úchylce' pro spoře oděné temné elfky - divím se, že ti takový detail uniknul :shock: :mrgreen:

Eee, a... mohl bys mi teď ukázat ten screenshot s Glass Armor? :wink: Prosím, prosím... :-)

P.S. Ta "plná zbroj" byla narážka na scénu z Eragona před závěrečnou bitvou - "vidím, že jsi v plné zbroji" (dotyčná vypadala, jak když míří na ples).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Jab: To nebyl sarkasmus, ale čirý výsměch tvé 'úchylce' pro spoře oděné temné elfky - divím se, že ti takový detail uniknul :shock: :mrgreen:

Eee, a... mohl bys mi teď ukázat ten screenshot s Glass Armor? :wink: Prosím, prosím... :-)

P.S. Ta "plná zbroj" byla narážka na scénu z Eragona před závěrečnou bitvou - "vidím, že jsi v plné zbroji" (dotyčná vypadala, jak když míří na ples).
Mňo spoře. Takové věci se dnes nosí, koukni se kolem sebe (eh, teď ne, až v létě). A já s tím problém nemám. :-)

http://jab.sigil.cz/GLASS.png - Bez přilby.
http://jab.sigil.cz/ScreenShot56.png - Ve zbroji Bratrstva.
Btw se mi temné elfky rozhodně více líbí oděné nalehko. Neříkáš ty třebas ráno přítelkyni, ať si kouká obléknout tu plnou plátovou zbroj? :-D

Eragorn jsem neviděl/nečetl a vidět/číst ani nehodám. 8-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab píše:http://jab.sigil.cz/GLASS.png - Bez přilby.
Ah, škoda, přilba je zrovna moje nejoblíbenější :-(
Jab píše:Neříkáš ty třebas ráno přítelkyni, ať si kouká obléknout tu plnou plátovou zbroj? :-D
No, taky nám zpravidla nehrozí pokousání od všelijakých Ash potvor :-D

Hmm, no, ale začínám o GOTY uvažovat, to je fakt... Debilní kovář s debilním zvykem obouvat si nejlepší boty ve hře hned po tom, co mu je prodáš :evil: A živý ti je zpátky nevrátí...

Bloodmoon jsem koneckonců ještě nehrál :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

7c: Pokud miluješ zbroje tak nabízím pár modů:
Glass Gauntlets - http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=4294 - imho jsou o dost hezčí než ty bracers, AC mají zhruba stejné.
http://jw_mcguinn.rethan-manor.net/page1.htm - Patrně nej mod na zbroje vůbec. Opravdu nádherně provedené, dají se stahovat jednotlivě. Většinou jsou ale těžké a dobře hlídané. Samozřejmě s využitím špatné AI a dobrým (deadrickým) lukem je to snadné.
Avenger's female armor - http://www.elricm.com/nuke/html/modules ... ls&lid=330
Lépe padnoucí zbroje pro ženy (neboj, stále jsou plné :-) ). Udělal podobný mod i pro oblečení, ale to morrowindovské je beztak celkem hnusné, takže na to doporučuji mody typu:
http://korana.elricm.com/clothiersofvvardenfell.htm - Nej gowns pak mají v krámku v Ebonheartu. :-)
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

sevencreature píše:
Jab píše:http://jab.sigil.cz/GLASS.png - Bez přilby.
Ah, škoda, přilba je zrovna moje nejoblíbenější :-(
Přilba je nejhezčí v oblivionu jí pěkně zkazili. :-(
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Díky, ale popravdě z celého původního Morrowindu jsou moje nejoblíbenější části brnění - Savior's Hide, Glass Helm a Daedric Gauntlets - nejoblíbenější prostě proto, že se mi vážně líbí :oops: :-)

Ach jo, fakt budu muset zajít pro tu GOTY :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

Chápu to tak že v GOTY jsou obsaženy i datadisky Bloodmoon a Tribunal?
A jestli ano, netlučou se s nima mody které tu Jab vehementně proklamuje? (hehe, nic ve zlým, moc se mi líbí a taky bych si skočil pro GOTY ;-) )
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

michy píše:Chápu to tak že v GOTY jsou obsaženy i datadisky Bloodmoon a Tribunal?
A jestli ano, netlučou se s nima mody které tu Jab vehementně proklamuje? (hehe, nic ve zlým, moc se mi líbí a taky bych si skočil pro GOTY ;-) )
Yup, GOTY (mám je též) je se vším všudy a mody se mi netlučou. :-)
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Nevíte, proč mi nejde chytit duše Golden Saint do Soul Gemu? Soul Gem mám, sešlu kouzlo, vznášejí se kolem ní bílé obláčky, zabiji ji 3-4 ranami (určitě to netrvá 60 sekund) a nic. Duše není chycena. Kdeje problém?
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Dotaz: Naleznu v Morrowindu nějakého schopného obchodníka, který má v hotovosti alespoň...ehm dejme tomu 15 000 na ty moje cetky, které mi zabírají akorát místo? Zatím nejbohatší obchodník kterého jsem potkal měl asi 1500 :-?
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Zakat: Určitě - můj ideální obchodník byl enchanter v Tribunalu (Bloodmoon jsem nehrál).

Velehal: Jaký používáš Soul Gem?

Btw jaký jste používali systém pro soul-trapping? Já měl svoji oblíbenou skleněnou dýku (nejlehčí zbraň a navíc cool :-) ) - takže jsem vždycky nepřítele trochu polechtal a bylo to.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Ten největší. Nechápu v čem je problém...
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“