SW: Knights of the Old Republic 1

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Jab: Nj, Team Gizka, víme. Vypadá to zajímavě, ale asi to nebude uplně takové, jak to zamýšleli autoři.

na WOOKIEEPEDIA, star wars wiki, (btw, best spoiler sw wiki ever) je článek s vystřiženými věcmi.

Mj. prohraný souboj Attona s Darth Sionem mohl být prima :).
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Tak už som aj ja KOTOR pozitívny :-) . Ešte som stále len v prvom meste, herná doba asi 8-10 hodín, ale páči sa mi to čím ďalej tým viac. :angel:
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Počujte ako sa dá na Manaane vyhrať tie posledné preteky klzákov ? Ja už som z toho zúfalý :roll: Najlepší čas, čo som dal bol 22:55 inak dávam okolo 23-24 sekúnd.

Radšej si od toho dám pauzu, lebo inak dám tej rybe, čo ma púšťa na trať po hube :evil:

Btw klzák už od cca polky trate nenadskakuje na tých plošinách ( tj. nezrýchluje ), alebo zrýchluje, len to nieje také viditelné ???
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

nuke píše:Btw klzák už od cca polky trate nenadskakuje na tých plošinách ( tj. nezrýchluje ), alebo zrýchluje, len to nieje také viditelné ???
Nejspíš nějaký bug.
Stalo se mi to taktéž a obávám se, že tu hru nevyhraješ, i kdyby ses přetrhl. Bez těch zrychlovačů to prostě nejde.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

nuke píše:Počujte ako sa dá na Manaane vyhrať tie posledné preteky klzákov ? Ja už som z toho zúfalý :roll: Najlepší čas, čo som dal bol 22:55 inak dávam okolo 23-24 sekúnd.

Radšej si od toho dám pauzu, lebo inak dám tej rybe, čo ma púšťa na trať po hube :evil:

Btw klzák už od cca polky trate nenadskakuje na tých plošinách ( tj. nezrýchluje ), alebo zrýchluje, len to nieje také viditelné ???
Zrychluje, zabugovaná je v tomto ohledu až otřesná dvojka. Jenže určité urychlovače tě prostě spíše zpomalují.
Viz zdeť: http://db.gamefaqs.com/console/xbox/fil ... _swoop.txt
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Ajantis píše:Stalo se mi to taktéž a obávám se, že tu hru nevyhraješ, i kdyby ses přetrhl. Bez těch zrychlovačů to prostě nejde.
No to je fakt. Ale akonáhle som to sem postol, spustil som hru a asi na piatykrát som to prešiel za 22:47, čo stačilo na nový rekord :dancing:
Možno tomu pomohol ten reštart hry, lebo teraz ma urýchlovali na celej trase :think:

Jab: Vďaka, skvelý link. vidím že pretekať budem aj na ostatných planétach, čo som vlastne tak nejak očakával. Najviac mi z tohto pomohlo asi to, že nemám v kuse stláčať akčné tlačítko, lebo to ma spomaluje. Thx
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

nuke: Aktivuje naráz Speed, Valor and Armor (na těch levelech, na kterých je máš). Vtipné je, že je možné to kombinovat s původními silami - tj. v podstatě 2x Valor 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ajantis píše:Na planetě Sithů v Údolí Temných pánů v první hrobce nalevo je ten "zdivočelý droid", kterého "ruší mnoho hluku". V datapadu, který naleznete poblíž, jsou nějaké zmínky o tom, že by se onen quest dal vyřešit "potichu", čili bez boje. Ostatně i když v hrobce padne 1. výstřel, objeví se hláška "hladina hluku je moc vysoká". Ale mně se to nějak ne a ne povést, byť je to možná tím, že už jsem skoro usínal. Dá se to?
sevencreature píše:Ajantis: IIRC se buď můžeš plížit (pokud sis zvolil rogue typ hráče), nebo tam máš nějaký opasek či co, co tlumí zvuk (no já jsem ho mám dojem vždycky nakonec zneškodnil - přišlo mi to zábavnější :wink:).

Tu chodbu můžeš normálně vybóchat - potichu buď až potom ;) Dal jsem Juhani opasek pro tlumení hluku, zapnul jsem samostatný mod, poté i utajení a otevřel dveře... IMO mnohem zábavnější je se o něm něco dozvědět a pak mu i pomoci... Tedy pokud to zrovna nehraješ za DS :D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frosty: Jj, stačí aby měla nějaká postava ten opasek. Tehdy když jsem to psal už uplynulo pár let od mého posledního hraní a moc jasně jsem si nevybavoval o co jde :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Dá se nějak zachránit ten Rakat uvězněný ve.... vězení..? :-D
Už při druhé hře jsem si tu bednu na lodi nechal a čekal jsem, že třeba ve vesnici Starších bude k tomuto s někým možná interakce, ale nic se nestalo.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Frosty píše:Dá se nějak zachránit ten Rakat uvězněný ve.... vězení..? :-D
Také jsem to zkoušel, ale na nic jsem nepřišel.
Na druhou stranu ten Hutt jistě nechtěl onu bednu pouze na ozdobu, takže mi něco říká, že bude mít náš Rakat brzy další možnost zkusit štěstí...
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Ajantis píše:Na druhou stranu ten Hutt jistě nechtěl onu bednu pouze na ozdobu, takže mi něco říká, že bude mít náš Rakat brzy další možnost zkusit štěstí...
To ano, i když on ti sdělí, že ví co v tom je... Možná chce dát někomu 'hezký dárek' :D

A přidružená otázka - snažili jste se najít ty další uvězněné..? Já to vydržel jen chvilku... pak mě začali celkem solidně bolet oči :mrgreen:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Frosty píše:
Ajantis píše:Na druhou stranu ten Hutt jistě nechtěl onu bednu pouze na ozdobu, takže mi něco říká, že bude mít náš Rakat brzy další možnost zkusit štěstí...
To ano, i když on ti sdělí, že ví co v tom je... Možná chce dát někomu 'hezký dárek' :D

A přidružená otázka - snažili jste se najít ty další uvězněné..? Já to vydržel jen chvilku... pak mě začali celkem solidně bolet oči :mrgreen:
Sže jaké další? :shock:
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Jab - mno tuším ten rakat se tam zmiňuje o pár dalších, kteří mu nevěřili či co, snažili se najít jinou cestu ven a pak z toho zcvokli...
Z toho plyne ponaučení i pro Lereka - příliš mnoho bílé škodí :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

No tedy hra za Temnou stranu mě od "Neznámého světa" naprosto oslnila, já se bál odfláknutosti a_la BG a vida... autoři se vážně vytáhli. :angel:
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“