Noční thread II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

tak jsem se zapomněla u TOBu, to jsem zvědavá, jak za dvě a půl hoďky vstanu. To zas bude v práci masakr. Jestli já nejsem tak trochu závislá na počítači a hrách :think:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Vanda: v žádném případě :snooty: ...Jasně si uvědomuješ důsledky svého konání, máš v plánu do té práce jít, navíc si i pamatuješ kdy máš vztávat a určitě by jsi byla schopná si říci ''dnes prostě hrát nebudu''..? No ?
Tak vidíš - jsi naprosto zdravá :mrgreen:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Hehe. odporúčam pozrieť si tento screen :-)

Obrázek

Najdlhšia doba vypnutí: 14 hodín. To je úspech :twisted:
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Frosty: nejlíp se mi ale říká, že dnes hrát nebudu, když někam jedu a nám u sebe počítač ;-) . Zatím teda ještě se nechám vytáhnout ven a nedávám přednost počítači před lidma.
Jinak jsem vstala v pohodě, jen jsem v práci bojovala se spánkem, ale dalo se to přežít
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Hmm... čo s načatým večerom ? Buď sa budem venovať BG (do toho sa mi dnes veľmi nechce), alebo zahrám Anachronox (ktorý mi tu leží už pol roka). Prípadne môžem nacvičovať guerillovú vojnu v Operation Flashpoint: Resistance... ťažká voľba :-? .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Mňo já jsem dnes už po dvou hospodách (začínal jsem už v deset ráno :shock: ), čili se asi brzy vydám vydatnému spánku.
Trochu bych potřeboval pár dní někde v divočině. Jen škoda, že nejbližší dohodnutou pěší výpravu mám až na velikonoce. :-(
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

uf, to dneska zas byl den nebo spíš noc. Po té, co se mi v pondělí rozsypal mp3 přehrávač, se mi dnes zasekla kazeta ve videu. Na video moc nekoukám a tak mě to hrozně rozčílilo, že se nemůžu koukat, když jsem si udělala ten čas. Vzteky bezsebe jsem se rozhodla, že to prostě opravím. Mám sice elektro, ale už je to docela dávno a ani nemám platnou vyhlášku. Tak jsem to nejdřív zkoušela rozšroubovat lžičkou, pak hledala křížový šroubovák, nenašla a musela použít normální, což nejdřív taky nešlo, ale pak použila dost hrubé síly, takže šroubek nakonec povolil. Pak si taky vzpomněla, že jsem video nevytáhla ze zástrčky. Když jsem zjistila, že povolil jeden šroub z pěti a ostatním se fakt nechce, tak jsem to zkoušela znova mechanicky narovnat tu kazetu a ejhle ono se jí chtělo, tak jsem to znova všechno zapla a už to fungovalo jak mělo.... Elektronicky je jasné, že pomohlo vytáhnutí ze sátrčky, ale stejně mám podezření, že se přístroj vyděsil blondýny se šroubovákem. ;-)

edit: natáčet tuhle akci, tak to rozhodně bude na youtube hit. :lol:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Vanda: cha 8-) Tak tohle mi připomnělo jednou mou památnou historku - bohdá letní soustředění u Mondyho, kde jsme sice měli dostatek pc pro všechny zúčastněné, co nám však chybělo, byla jedna napájecí šňůra. Bylo to hned první den odpoledne, takže všichni plní pracovního i jakéhokoliv jiného elánu, a tak fakt, že by jeden byl bezprizorně bez pc, se nesetkal příliš s porozuměním.

Mondyho však napadl spásný nápad "Na skříni mám starou jehličkárnu. V těhdle starejch věcech bývaly přívodní šňůry." Krkolomně se nám podaří obrovitý model povrchem rovnající se skoro dveřím skutečně prastaré jehličkové tiskárny sundat ze skříně a hned to bylo vidět - "Hmm, tak nepochodíme, kabel jde dovnitř. Nic, co by mělo koncovku," říkám po poměrně náročném snosu zařízení ze skříně na zem zpola zklamaně. Mondy se však nedal odradit: "Ale ne, to je jedno, ona ta koncovka může být vevnitř. Tak to často bylo... Musíme to rozebrat...".

Ok, jenže ukázaly se dvě věci - kvůli tomu, abychom se dostali do střev tiskárny do míst, kde uvnitř končí ten kabel, bude třeba díky důmyslné stavbě tiskárny, kdy na sebe vše nějak navazovalo, rozebrat tiskárnu téměř celou... No, a ukázalo se též to, že jde o značně robustní model - ať jsme rozšroubovali, co viditelně šlo a mělo šroubek, tak jak už to bývá, věc stejně držela pohromadě ;-)

Po výměně názorů "Plánuješ to někdy ještě používat?" - "Ne." - přišlo tedy na řadu páčení - šroubovák i dláto se ukázaly být velmi užitečnými nástroji. Kousky plastu lítaly na všechny strany, půlhodiny zápasíme s plastovou bednou a ta nad námi vítězí - pod každým jedním úspěšně odstraněným (tj. odlomeným, prolomeným, promáčklým či urvaným) poklopem se skrýval nějaký další, či nějaká příčka či krytka. Bylo to frustrující, čemuž odpovídalo i to, že flegmatismus nás pomalu začal opouštět a tam, kde před desítkou minut úřadovala jemná práce a snaha najít sofistikované místo, kudy to či ono odklopit, či oddělit, pracovala už jen hrubá síla a jakékoliv místo, kam šlo zarazit šroubovák a odkatapultovat jakýkoliv fragment stále ještě konzistentní tiskárny kamkoliv pryč, se ukázalo jako výhodné.

A jak tam takhle na zemi nepříliš úspěšně soupeří dva lidi s kusem plastu ve snaze ho jakkoliv zdemolovat, aby se sakra už dostali na tu šňůru, najednou Mondy vzhlédne směrem k oknu a lehce odevzdaně se pousměje "tak aspoň, že z nás někdo má aspoň srandu." - otočím se, abych taky viděl, a zároveň mi to pomalu dochází - na domě se v těch dnech dělala izolace a zrovna teď před oknem na plošině dělník s poměrně pobaveným výrazem dělající jakoby nic - že jen štukuje škvíry kolem okna 8-)

No... jak to dopadlo, samozřejmě očekávaně - po tom, co se nám tiskárnu podařilo rozdělit na dále už asi nedělitelné součásti, jsme se dostali k tomu, že šňůra ani vevnitř žádnou koncovkou nekončí, a tak je nám zcela na nic... ;-)

"Ale fajn, teď tu bednu, když je na takhle rozdělená na kousky, můžu aspoň pohodlně vyhodit - to půjde všechno pohodlně naházet a namést do igelitky" 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Vlasák: moc pěkný příběh :lol:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Dnes jsem chtěl jít spát brzy, ale nejspíš zůstanu celou noc brouzdat po netu, hrát Supreme Commandera a poslouchat komentář k předávání oscarů.
Doufám že vyhraje Babel, vsadil jsem si na něj :-)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Vlasák -mimořádné a půvabné. :applause: :applause: :applause:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Vanda: Ale ne! Sigil infikovala blondýna?

Jen tak mimochodem, nevíte náhodou někdo, jestli se dá v Bálově trůnu odpočívat? Myslím poslední místo dění v ToBu, kde se vzájemně propleskáváte s Mellisan. Jestli se tam nedá spát, nejde to vyhrát.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Tafif: Sweet surprise... :twisted:

spať tam nejde... a vyhrať sa to dá...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Taky jsem tam měl při prvním hraní trochu problém, ale kdybys tam mohl spát tak je to moc snadné (leda že by sis to opravdu moc Přál ;-))
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Tafif: no jednou to muselo vyplavat na povrch, už to nešlo déle tajit. :anxious:

K tomu ToBu: spát se tam nedá, vyhrát věřím, že ano, ale zatím se mi to nepovedlo. Zrovna dneska jsem to zkoušela se skupinkou - já Klerik/Mág, Minsk, Jaheira, Valygar, Imoen a Jan. Jsem na to prostě slabá, už jsem jim promíchala kouzla, zbraně, ale stejně nestíhám. Sice jsem se dostala daleko, tedy že byla M. raněná, ale pak zabila Valygara a Minska a to už jsem pak nestíhala. Ono by to chtělo mágy na vyšších level. Takový Jan nemá jediné kouzlo 9. úrovně. No jsem poměrně nedaleko s jinou skupinkou, kteří už maj velmi slušné levely a asi na tom budou ve finále líp, tak jsem zvědavá, jestli s nima to dám.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“