K1: Výslech sithského vězně na Manaanu

Staňte se součástí příběhu, ve kterém můžete změnit dějiny celého vesmíru. Vždyť Síla je všemocná.
Stránky: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II

Moderátor: Ajantis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hm, podařilo se někomu z vás donutit při výslechu sithského vězně na Manaanu, aby něco relevantního řekl? Sice mi tam naskakuje, že vězeň na má slova úspěšně reaguje, ale nikam to nevede, pořád se motám dokola ve smyčce. Něco je asi špatně, jen nevím co. :-?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

Mne rekl ten kod
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Erina píše:Mne rekl ten kod
A nepamatuješ si, na kolika mělas včetně všech modifikátorů dovednost "přesvědčování"?
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis píše:
Erina píše:Mne rekl ten kod
A nepamatuješ si, na kolika mělas včetně všech modifikátorů dovednost "přesvědčování"?
O ty tam nejde, jde o kombinace těch drog tuším. Ovšem přesvědčování jsem měl vždy na max. :think:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Jab:
Vzhledem k tomu, že se k přesvědčování připisuje modifikátor charisma, je "maximum" celkem neurčitý pojem.
Hm, já se s těmi drogami babral při každém hraní dost dlouho, ale něco mi uniknout mohlo (docela tomu i věřím) - o důvod víc zahrát si to potřetí. :-)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

:think: já jsem mu mám takový pocit pohrozil, že se jeho rodině stane 'nehoda' a on mi vyklopil co věděl :-D Ovšem jaké jsem měl staty to netuším.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Frosty:
Já stoprocentně vyzkoušel všechny ty dialogové kombinace. Problém tedy musel nastat:
1) Nízké přesvědčování.
2) Špatná kombinace chemikálií.
¨ :-?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: Přesvědčováním na max je IMO myšleno to, že na daném levelu máš maximální povolený počet bodů ve skillu.

Taktéž jsem s výslechem vězně neměl problém - mám dojem, že stačí pohrozit, že máte tu jeho společnici a že jí zabijete nebo něco takového :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já jsem, co se týče přesvědčování a charismatu na tom velmi dobře, zkoušela jsem všechny možné kombinace dialogů a NIKDE NIC. Strávila jsem babráním se s tím nýmandem snad dvě hodiny a pořád dokola se tam jen opakovaly dialogové možnosti. :-x Myslím, že to bude tou kombinací chemikálií...nějaké vodítko, jak mu je nacpat? :-?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Mě kod vyklopil zhruba po desíti minutách, vždycky v sobě měl jen malou dávku drog a přesvědčování jsem jako voják taky neměl nijak závratné
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

sevencreature píše:Ajantis: Přesvědčováním na max je IMO myšleno to, že na daném levelu máš maximální povolený počet bodů ve skillu.

Taktéž jsem s výslechem vězně neměl problém - mám dojem, že stačí pohrozit, že máte tu jeho společnici a že jí zabijete nebo něco takového :think:

Tohle je presne ono, na co zareagoval i mne. A schvalne jsem se sla kouknout do navodu, jestli to tam maji a je tam tohle:

Pokud se rozhodnete vyslýchat zajatce, je nutné volit věty přesně podle následujících kroků:

1) Relax, I’m not here to threaten you.
2) We’re the only ones that will take you in now.
3) Let’s try something else.
4) We know something about your companion.
5) Perhaps we would give you back to the Sith, but keep him.

Jestliže se zajatec nezlomí, zkuste místo mluvení o jeho společníkovi zmínit Telu a následně pro oba nabídnout snadný život v Republice. Tím (snad) získáte heslo pro vstup do tvrze protivníka.
Odpovědět

Zpět na „Knights of the Old Republic I & II“