TES: Oblivion

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Osobne mi Oblivion žily netrhá. Neviem prečo, ale odrádza ten šialený hype okolo toho.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Uživatelský avatar
Calis
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 1.8.2006 18:43
Bydliště: Márnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calis »

No jako pouze česky mluvící čekám na cz do hry ale i tak jsem už par hodin u hry strávil a zatím na mě dělá dobrý dojem.Komu přišel Morrowind příliš složitý a roztahaný toho asi Oblivion potěší. Když pominu nádhernou grafiku a velice příjemnou hudbu tak se mě na hře zamlouvá její nápaditost úkolů takže už mě to nepřišlo jako v Morrowindu že šlo jen o to najít na té obrovské mapě tu malinkou jeskyni tam někoho sejmou či sebrat předmět a mazat zpátky.
Třeba pokud se přidáte k Temnému bratrstvu rozhodně si můžete každou vraždu pěkně užít, že budete svou oběť sledovat co děla a zjistíte informace které vám pomohou k dosažení tiché smrti.Např. jsem měl odstranit jednoho mága který byl o nějaký ten lvl víš a asi by mě pěkně přismahl ale po chvilce sledovaní zjistíte že má ve zvyku krást si pro sebe jídlo pak stačí v hostinci sebrat veškeré pokrmy a podstrčit mu otrávené jablko kterým jako člen bratrstva disponujete :twisted: No hlavní linie hry mě taky nepřijde špatná a třeba pro rozené gladiátory je tam skvělá aréna, já osobně už jsem ji prošel se čtyřmi postavami ;-)
Hledět příliš do minulosti znamená nehnout se z místa, zabývat se budoucností znamená žít v nejistotě.Přítomnost je to oč tu kráčí a je třeba si vychutnat každý okamžik.
Uživatelský avatar
Lex
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 1.10.2005 0:35
Bydliště: Praha - H.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lex »

Těšil jsem se na Oblivion a musím nakonec říct že to bylo docela velké zklamání. Nemám nic proti konzolím, ale zde to vývojáři s jednoduchostí vážně přehnaly. Naprosto nepochopím koho to napadlo že nepřátelé budou "levlovat" dohromady s hlavním hrdinou... nakonec zmizela jakákoliv motivace sbírat zkušenosti a mlátit hordy kostlivců či podobné havěti! Příběh sice nepatří k nejhorším, ale bohužel jaksi zapomněly vývojáři vdechnout postavám do žil trochu života, takhle to jsou pouze marionety bez duše :(.

Svět Oblivionu je velký a nádherný (a náročný na Hardware), to se musí říct, ale prostě tam něco chybí... :( jsem velice zklamaný...
大丈夫 です。That's All ...унд дас ист нихтс алс дие wаhрhеит ^__^
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Zdravim, nevite nahodou jak obnovit moznosti temat v rozhovorech? Proste mi u jedny postavy vypadl text pokracovani v ukolu. Sipka smeruje k ni a jsem si jist ze si se mnou ma pokecat, jenze to jaksi chybi. Uz se mi to jednou stalo a stacilo loadovat, jenze ted nemam zadnej pouzitelnej save a stve me to, protoze to byl posledni ukol v cechu bojovniku.
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Sir James 1 píše:Zdravim, nevite nahodou jak obnovit moznosti temat v rozhovorech? Proste mi u jedny postavy vypadl text pokracovani v ukolu. Sipka smeruje k ni a jsem si jist ze si se mnou ma pokecat, jenze to jaksi chybi. Uz se mi to jednou stalo a stacilo loadovat, jenze ted nemam zadnej pouzitelnej save a stve me to, protoze to byl posledni ukol v cechu bojovniku.
Máš češtinu? Pokud jo tak ji vyskoušej vypnout, pokecat s nim a pak si ji zase zapnout, mě to pomohlo na konci cechu mágů.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Jj, mělo by stačit vypnout češtinu. A pokud se chceš vyhnout dalším chybám tak jí potom ani nezapínej :-D Stejně to kazí požitek z hry :)
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

No to bych zas nevedel o co go. jinak dik za radu vyzkousim
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Tak jsem ucinil podle vasich rad a povedlo se. Pote jsem si cestinu zase zapnul a hadejte co se nestal zmizela mi asi polovina rozdelanejch ukolu :lol: - zvlastni, ale ja to preziju, mozna kdyz tu cestinu zas vypnu tak tam budou.
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Bleh, před chvílí jsem Oblivion poprvé spustil a ty HDR efekty jsou naprosto hnusné :-? A to ještě ani nejsem venku z prvního dungeonu...
A i na ovládání by se taky dalo hodně vylepšit, byť to není úplná tragédie.

Ale jinak je hra zatím fajn :-P
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

jo, hra je fajn, ale...pěkně jsem se zasekla s Amelionovou hrobkou :-( ¨při svém bloudění krajem jsem tam vlezla, hezky to vyčistila, očarovanou zbroj i tu kudlu pak hodila do frcu, jen abych zjistila, že to v jednom z questů dcerunka potřebuje na zaplacení dluhu (u hlášky peněžní pomoci mi hra sletí do kytek). Prodejci to v repertoáru jaksi ztratili a i při opětovné návštěvě hrobky nic - jen části neočarované zbroje poházené všemožně v chodbách...takže jedu znovu... :-? 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Sirine: To jako znova celý oblivion?? Nebylo by lepší si to přidat přes konzoli?
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

v oblivione je peckova konzola... ja osobne som s nou riesil mnohe bugy... ale zaroven samotna konzola mnohe bugy spusta, cize to snou prehanat sa nevyplati ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

AlmSiVi píše:Sirine: To jako znova celý oblivion?? Nebylo by lepší si to přidat přes konzoli?
No ano, hraji to celé znovu .... přes konzoli? hm, tak jsem prozatím nic nezkoušela, takže ... páč to jinak neumím, objevuji to znovu a učím se na vlastních chybách...jo, jo 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

mohl by mi někdo poradit, kde prodávat dedrický zbraně? maj hodnotu třeba tři, čtyři tisíce, ale nejbohatší obchodník, kterýho znám má jen 1200
:doh:
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“