Demon Stone

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Jak se Vám líbila hra Demon Stone? (Jsem zcela nezaujatý)

Je prostě úžasná!
1
7%
Perfektní, high-quality!
0
Žádná hlasování
Výborná, ale to je asi vše!
8
57%
Nehrál jsem, ale myslím, že bude naprosto báječná!
5
36%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Tak to sem netušil že bych zkusil DS?
Uživatelský avatar
Leman
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 5.12.2006 19:53

Problém

Příspěvek od Leman »

Nazdar tuhle hru jsem si taky pořídil ale zasekl jsem se hned ve druhým kole v tom dole hned na začátktu.Zabiju tam jednoho orka ale dál nevim jak protože chodba dál je zasypaná a nikam jinam to nevede.Nevíte někdo co s tim? :-?
Vzdej se svých hříchů,stejně se zítřka nedočkáš.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Kde přesně na začátku 2 chapter? Já si nepamatuju místnost, kde by byl jen 1 ork... Na začátku je ta velká místnost s výhní a pak je tam ten most....
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Leman
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 5.12.2006 19:53

Příspěvek od Leman »

Bodkin píše:Kde přesně na začátku 2 chapter? Já si nepamatuju místnost, kde by byl jen 1 ork... Na začátku je ta velká místnost s výhní a pak je tam ten most....
Mno ta místnost s výhní tak jsem se zasekl nevim jak dál.Dveře vypadají vyvrácený a zatarasený a cesta nazpět po tom mostě z kamene a krystalů nejde :/
Vzdej se svých hříchů,stejně se zítřka nedočkáš.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Leman píše:
Bodkin píše:Kde přesně na začátku 2 chapter? Já si nepamatuju místnost, kde by byl jen 1 ork... Na začátku je ta velká místnost s výhní a pak je tam ten most....
Mno ta místnost s výhní tak jsem se zasekl nevim jak dál.Dveře vypadají vyvrácený a zatarasený a cesta nazpět po tom mostě z kamene a krystalů nejde :/
Když pobiješ všechny skřety co na tebe budou útočit, a pak příjdeš k těm vyvráceným dveřím, tak se rozletí a vletí na tebe banda skřetů...
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Leman
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 5.12.2006 19:53

Příspěvek od Leman »

Bodkin píše:
Leman píše:
Bodkin píše:Kde přesně na začátku 2 chapter? Já si nepamatuju místnost, kde by byl jen 1 ork... Na začátku je ta velká místnost s výhní a pak je tam ten most....
Mno ta místnost s výhní tak jsem se zasekl nevim jak dál.Dveře vypadají vyvrácený a zatarasený a cesta nazpět po tom mostě z kamene a krystalů nejde :/
Když pobiješ všechny skřety co na tebe budou útočit, a pak příjdeš k těm vyvráceným dveřím, tak se rozletí a vletí na tebe banda skřetů...
Tak to je v řiti protože je tam pouze jen jeden ork a dveře se nerozletí :((((
Vzdej se svých hříchů,stejně se zítřka nedočkáš.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Leman píše:
Bodkin píše:
Leman píše: Mno ta místnost s výhní tak jsem se zasekl nevim jak dál.Dveře vypadají vyvrácený a zatarasený a cesta nazpět po tom mostě z kamene a krystalů nejde :/
Když pobiješ všechny skřety co na tebe budou útočit, a pak příjdeš k těm vyvráceným dveřím, tak se rozletí a vletí na tebe banda skřetů...
Tak to je v řiti protože je tam pouze jen jeden ork a dveře se nerozletí :((((
Tak to opravdu je... Vypadá to na naprosto smělý bug! Ovšem jak ho vyřešit ti neporadím... Nezkoušel jsem ani nepotřeboval...
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Ralion
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 29.9.2005 15:54
Bydliště: Ostrava

Re: Problém

Příspěvek od Ralion »

Leman píše:Nazdar tuhle hru jsem si taky pořídil ale zasekl jsem se hned ve druhým kole v tom dole hned na začátktu.Zabiju tam jednoho orka ale dál nevim jak protože chodba dál je zasypaná a nikam jinam to nevede.Nevíte někdo co s tim? :-?
To by snad mohl prorazit ten bojovnk ne?
Uživatelský avatar
Leman
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 5.12.2006 19:53

Re: Problém

Příspěvek od Leman »

Ralion píše:
Leman píše:Nazdar tuhle hru jsem si taky pořídil ale zasekl jsem se hned ve druhým kole v tom dole hned na začátktu.Zabiju tam jednoho orka ale dál nevim jak protože chodba dál je zasypaná a nikam jinam to nevede.Nevíte někdo co s tim? :-?
To by snad mohl prorazit ten bojovnk ne?
Teoreticky by to mohl udělat mág ale nedokáže to ani jeden :(
Vzdej se svých hříchů,stejně se zítřka nedočkáš.
Uživatelský avatar
Ralion
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 29.9.2005 15:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ralion »

Ale Rennek má přece tu zvláštní schopnost, udeří do země a překážka se rozpadne (skus to vícekrát), mág má zase schopnost připravit fireball a pak ho na dálku odpálit atd.
Jinak jsem se díval do manualu a docela profesionální dabing, třeba takový Michael Clarke Duncan (určitě znáte filmy Zelená míle, Král Škorpion Sin City, Dardevil ve kterých hrál) Patrick Steward (Star Trek, Oblivion 8-) ) aj.
Uživatelský avatar
Leman
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 5.12.2006 19:53

Příspěvek od Leman »

Ralion píše:Ale Rennek má přece tu zvláštní schopnost, udeří do země a překážka se rozpadne (skus to vícekrát), mág má zase schopnost připravit fireball a pak ho na dálku odpálit atd.
Jinak jsem se díval do manualu a docela profesionální dabing, třeba takový Michael Clarke Duncan (určitě znáte filmy Zelená míle, Král Škorpion Sin City, Dardevil ve kterých hrál) Patrick Steward (Star Trek, Oblivion 8-) ) aj.
Hmmm nevim
:-?
Vzdej se svých hříchů,stejně se zítřka nedočkáš.
Uživatelský avatar
Leman
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 5.12.2006 19:53

Příspěvek od Leman »

Takže asi jedině patch :-?
Vzdej se svých hříchů,stejně se zítřka nedočkáš.
Uživatelský avatar
Leman
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 5.12.2006 19:53

Příspěvek od Leman »

Hmmm kašlu na to stejně je plno lepších her ze světa Forggoten realms :-)
Vzdej se svých hříchů,stejně se zítřka nedočkáš.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“