Sběratelství a fetišismus ;)

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

No, než se nadějete, tak sem budete linkovat fotky...:) Kdybych nebyl sklerotickej, tak si někam poznamenám tyhel vaše příspěvky a za pár okamžiků Vám je trefně vrátím:) Na tyhle situace mám totiž štěstí, uvedu dva příklady z "dávné" minulosti:

Vzpomínka první: bylo to v prvním ročníku gymplu, když jsem se se tehdy sotva u nás začínajícím mailem přel (a jak jistě všichni víte, to umím skoro dokonale, hádat se, aprdon přít se:) s jednou kamarádkou spolužačky o ěnkterých reáliích z Toklienova světa. A jeden spolužák Vláďa, mi říkal, když jsem dopovídal na maily osobně zcela neznámé osoby: Víš Zdeňku, smiř se s tím,že nikdo takový jako Simona ve skutečnosti vůbec neexistuje." No a sešlo se pár pátků a oni dva spolu už přes 6 let štastně chodí:)

Vzpomínka druhá: Na Právech sjem měl spolužáka Filipa, se kterým jsme si občas šli zakopat fotbálek. Slohově vhodnější by bylo napsat zahrát, ale v mém případě to bylo opravdu mnohem více kopání, než hraní:) A jednou jsme se rozhodli,že taky zkusíme hrát na Jižáku, dke jsem onehdá bydlel. Když Filip, pocházející od krásné říčky Bečvy, vešel poprvé mezi vysoké šedé paneláky, tak se rozhlédl a rozhodně pravil: "tady bych v životě bydlet nemohl". A neuplynul ani rok a stěhoval se k přítelkyni do domu vzdáleného ani ne 200m od místa, kde pronesl ona památná slova:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ještě jsem zapoměl - mám doma sbírku asi tak 30 pěkných půllitrů na pivo. Sbírka má velkou hodnotu - většinou jsem je ukradl a tím riskoval pár po držce.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr. píše:Ještě jsem zapoměl - mám doma sbírku asi tak 30 pěkných půllitrů na pivo. Sbírka má velkou hodnotu - většinou jsem je ukradl a tím riskoval pár po držce.
Teď nevím, jestli Ti pogratulovat ke sbírce a k odvaze, nebo jestli moralisticky citovat sutanovení § 247 TrZák;)

Ale budu předpokládat, žes tak učinil v dobách maldické nerozvážnosti a raději Ti jen pogratuluji:) Z kolika z nich piješ? (a co?)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Vallune po jistých osobních nepěkných peripetiích jsem 3 roky, 11 měsíců a 6 dnů úplný abstinent.

A půllitry? Některé jsou mladická nerozvážnost, :oops: většina však spadá do období před 10-15 lety :-D a poslední jsem čmajznul předloni v Žilině. Neferit málem omdlela. :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Vůbec bych si nedovolil hodnotit to jestli a kolik piješ:) Je to Tvá věc a navíc následky to zcela evidentně nezanechalo:) A pít z pulitru se dá i voda:)

před 10-15 lety to je taky mladická nerozvážnost!
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vallun píše:A pít z pulitru se dá i voda:)
Však z nich pije tak maximálně kakao :lol:
Neferit Sr. píše:..a poslední jsem čmajznul předloni v Žilině. Neferit málem omdlela.
Jak by taky ne :evil:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

tato diskusia mi pripomenula, ze mam v skole spoluziaka zberatela, ktory zbiera zasadne po tom ako ma tych par pollitrov v sebe. momentalne je v nasej skrinke:

2 Znaky mercedesu
2 Pollitry
4 plechovky piva
sitka do fajky
zapalovac
cca. 5 vystrizkov z cigariet s napismi typu "fajcenie moze vazne ohrozit vase zdravie
1 popolnik(jeden som prednedavnom omylom rozbil)

A to neratam ze na nastenku v skole doniesol velke logo Saris, ktore nam ale nejaky zavistlivec po 2 dnoch z nastenky ukradol


nastastie uz asi 2 tyzdne spolu skrinku nemame, lebo keby ju niekto otvoril, tak mame problem obaja a nie len on, co to nazbieral, a druhy problem bol, ze to zaberalo dost miesta
------
Ja inak nemam ziadne zberatelske uchylky. Jedine u nas doma najdete minimalne 15-25 druhov cajov, pricom zbierku doplnujem aj ja, aj sestra. pricom pricom kazdy ma trosku iny okruh oblubenych cajov. Podla mna niektore naozaj vynikajuce caje vobec nema rada. Ja zas nemam rad ovocne caje(myslim tie cervene kysle vody) ktore ma zas rada ona, takze s tym co mame doma by sa dala otvorit aj mensia cajovna.
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“